Nafúknuté brucho



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nafúknuté brucho  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Nafúknuté brucho
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Endo


PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 8:43 pm    Předmět: Nafúknuté brucho Odpovědět s citátem

Čus. Som tu nový no a nenašiel som takýto topic tak som založil nový. Ak ale predsa taký je, tak sa ospravedlňujem. :)
Chcel by som sa spýtať čím to môže byť že mám stále od prvého jedla dňa nafúknuté brucho a pocit plnosti. Momentálne sa nachádzam v objeme i keď to veľmi nepreháňam.
Skúšal som už všeličo, napríklad vypustiť na chvíľu zemiaky či ryžu, alebo znížiť bielkoviny či tuky... No stále mi to príde akoby to bolo spojené s množstvom sacharidov. Idem ich zhruba 3-3,5g na kg s minimom jednoduchých cukrov, ak tak trochu z ovocia. Keď si spomeniem na čas diéty keď som išiel niečo medzi klasickou nízkosacharidovkou a CKD. Tak tam bolo trávenie v pohode.
Máte nejaký tip/radu jak to napravit bez toho aby som musel obmedzovať sacharidy a ísť si vkľude ten svoj štandard 3-3,5g?
btw.: V krátkosti zloženie môjho jedálnička: Vajcia, Kuracie mäso, Tofu, Tuniak, Zemiaky, Ryža, Pohánka, Syr, občas cestoviny a strukoviny, arašidy/ občas arašidové maslo, Jogurty, Tvaroh, Cottage, Banán, Jablko a samozrejme zelenina

Vopred ďakujem za rady. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A potrebujes tolik sacharidu? tak to prohod za tuky aby sis udrzel stejnej kalorickej prijem a vyreseno ne?
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
whoo


PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V objeme je to normalne aj u mna. Pomaha trocha pankreolan ci jak sa to pise. Dalej sacharolyticke traviace enzymy... aj ked pri 3-3,5g/kg by tam nemal byt velky problem s travenim (u mna je to "udrzovacka" take mnozstvo), u mna zacinaju problemy pri 5g a viac.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Endo


PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

whoo napsal:
V objeme je to normalne aj u mna. Pomaha trocha pankreolan ci jak sa to pise. Dalej sacharolyticke traviace enzymy... aj ked pri 3-3,5g/kg by tam nemal byt velky problem s travenim (u mna je to "udrzovacka" take mnozstvo), u mna zacinaju problemy pri 5g a viac.


Tak ja mám tendenciu skôr priberať, preto také množstvo. Keby som tam toho pridal, tak by to išlo z väčšej miery do tuku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus třeba psyllium, koupíš ho kdekoliv např. i v DMku. Je to vláknina, před jídlem si nasyspeš 1-2 lžičku do vody, čaje nebo i šťávy a vypiješ. Nemá to prakticky žádnou chuť, takže to můžeš přidávat i ráno do snídaně. Mohlo by ti to pomoct.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Endo


PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ikee napsal:
Zkus třeba psyllium, koupíš ho kdekoliv např. i v DMku. Je to vláknina, před jídlem si nasyspeš 1-2 lžičku do vody, čaje nebo i šťávy a vypiješ. Nemá to prakticky žádnou chuť, takže to můžeš přidávat i ráno do snídaně. Mohlo by ti to pomoct.


Diky, skúsim určite. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karelhlava


PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám kolem 8g sacharidů na kilo a pomáhá mi po obědě když si dám lžíci oleje z lněných semínek :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nafúknuté brucho
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: