celerový salát s vejci



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - celerový salát s vejci  Úvodní stránka -> Kuchařka -> celerový salát s vejci
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wombat


PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2014 2:08 pm    Předmět: celerový salát s vejci Odpovědět s citátem

Zdravím, občas, cca 1x do týdne začínám dělat jako přílohu místo rýže tuto přílohu na způsob bramborového salátu, není to moc velká prasárna, třeba skrz ty zavařeniny a hořčici? :))

3-4 porce:
1ks menší celer (oloupat, nakrájet na menší kousky a povařit v neosolené vodě do měkka),
6-8ks vařených vajec,
1-2ks menší cibule nakrájená na jemno,
4-5ks zavařená okurka, popř. někdy přidám i zavařené cibulky,
200-300g bílý jogurt 3% tuku,
1 polévková lžíce plnotučné hořčice.

Všechno nakrájím na klasiku bramborového salátu a dám odležet a vychladit do lednice.

Celkem dost mně to chutná a ke kuřecímu steaku je to mňamka. Není to moc prasárna skrz zmiňované suroviny?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cored


PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2014 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nehorázná, vyhodil bych ten jogurt a pro jistotu i ten celer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny.Fox


PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2014 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z celeru jsem viděl dělat i hranolky, bylo to na stránce na FB, tuším od BB recipes. Zkoušel jsi?
_________________
Improvise...adapt...overcome...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wombat


PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 5:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mně teda celer chutná..spíš jsem myslel skrz ty zavařený okurky a hořčici, jestli v tom nejsou nějaký sračky..:) ale hronolky bych asi nedal..hlavně nesmažím..:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karlwanhov


PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli si delas starosti z okurek, co jis normalne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

wombat napsal:
mně teda celer chutná..spíš jsem myslel skrz ty zavařený okurky a hořčici, jestli v tom nejsou nějaký sračky..:) ale hronolky bych asi nedal..hlavně nesmažím..:)


Správně bys měl být živ jen z lásky, pak by tě nemohl žádnej fanatik napadnout, že do sebe dostáváš to a to.... Nebo je tu ještě jedna možnost - žít a neřešit píčoviny :)) zdravá strava je jedno a fanatismus druhý :) .... Pak se tu dozvím, že čínský nudle jsou jako příloha hodný pokání a odříkání alespoň deseti otčenášů a nedejbože si dát na snídani přesnídávku, když si přeci můžeš dát hrst ořechů a proteiňák (to, že je ve většině pripadu ta hrst ořechů žluklá a plesnivá už neřeš, hlavně že to o hrsti ořechů píšou v manuálech zdravé výživy....)

Čekám až se rozkřikne, že jediná cesta ke zdravýmu životu je žrát psí hovna...myslím že by se tu našli borci, kteří by to rozjeli ve velkým
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wombat


PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Okej..to jsem chtěl slyšet..:D tak chtěl jsem nahodit přísnou dietku, ptž už mě sere ten poslední zbytek špeku, co mně zbývá na břiše, ať jsou konečně poprvé v životě vidět celý břišáky..:D a když už dieta, že si člověk nemůže dopřát to a tamto, tak už pořádná..:D

citace:
Čekám až se rozkřikne, že jediná cesta ke zdravýmu životu je žrát psí hovna...myslím že by se tu našli borci, kteří by to rozjeli ve velkým


..:D


citace:
jestli si delas starosti z okurek, co jis normalne?


..normálně sežeru úplně všechno..ale v dietě mírný sklony trošku to hrotit..:D to bude asi ta chyba..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po květen 19, 2014 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zase je rozdíl mezi "dietou" kdy proste člověk jí rozumně a "zdravě".... A mezi dietou do soutěže / na nejakej kratkodobej výsledek ... Bohužel tu jsou hrotiči, kteří hrotěj vše do posledního detailu, i kdyz jsou v podstatě v "dietě" a ne v v dietě před soutěží a pak to mate normální lidi, kteří chtěj proste jen shodit špek, připadně jíst racionálnějc :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - celerový salát s vejci
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: