Crossfit..jaky zpusob stravovani preferujete?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Crossfit..jaky zpusob stravovani preferujete?  Úvodní stránka -> Crossfit -> Crossfit..jaky zpusob stravovani preferujete?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
reegis


PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2014 10:26 pm    Předmět: Crossfit..jaky zpusob stravovani preferujete? Odpovědět s citátem

Zdravim chlapi. Nechci se ptat co presne jite atd.
Zajima me jaky zpusob stravovani u crossfitu prefetujete? Jedete striktni paleo, klasicke vyvazene stravovani nebo mate nejaky svuj specialni plan.

Cvicim v crossfit gymu 2 tydnem a to pokazde v 7:30 rano. Zajima me, jestli mate zkusenosti s treninkama brzo rano a co jite pred treninkem. Co jsem zkusil a zatim mi to vyhovuje je miska ovoce s medem a skorici, ale jestli nekdo ma odzkousene nejake lepsi lehke jidlo, ktere doda nejakou tu energii, tak se rad priucim.

Jinak jsem premyslel nad planem, ze sacharidy (vlocky, kuskus, ryze) budu jist pouze po treninku a to ve vetsim mnozstvi. V prubehu dne se budu spis drzet na zelenine (mam zavislost na zelene zeleninec jako brokolice, chrest, spenat, cuketa, lusky atd.), pak hodne losos, tunak, spousty avocada, vejce, vsechny druhy orechu a skoro ke vsemu pouzivam extra virgin olive oil (nejradeji bych ho pil :D )

Ma vubec nejaky smysl brat nejake doplnky? Myslim treba vitamin C, rybi olej, multivitamin atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pokedex


PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2014 5:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja 3tyden jedu Primal a vyhovuje mi to :-) a 2x denne sumak multivitamin ale to je asi jen tak :D :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
reegis


PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2014 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokedex napsal:
ja 3tyden jedu Primal a vyhovuje mi to :-) a 2x denne sumak multivitamin ale to je asi jen tak :D :D


A jaky je rozdil mezi Primal a Paleo?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2014 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

I když sama ten název nemám ráda, tak paleo... s lehkými úpravami, mnoho let :)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pokedex


PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2014 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

reegis napsal:
Pokedex napsal:
ja 3tyden jedu Primal a vyhovuje mi to :-) a 2x denne sumak multivitamin ale to je asi jen tak :D :D


A jaky je rozdil mezi Primal a Paleo?


v primalu jsou mlecny vyrobky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
reegis


PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2014 11:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokedex napsal:
reegis napsal:
Pokedex napsal:
ja 3tyden jedu Primal a vyhovuje mi to :-) a 2x denne sumak multivitamin ale to je asi jen tak :D :D


A jaky je rozdil mezi Primal a Paleo?


v primalu jsou mlecny vyrobky


No ja chci zkusit na par mesicu paleo ale s par upravami. Tim myslim sacharidy rano a po treninku, protoze bych chtel nabrati i nejaky ten sval casem a co jsem tak slysel a cetl, tak striktni paleo je spis na hubnuti a udrzovani, ale ze se s nim nabira velice tezko.

Treba je to nesmysl, tak bych se rad zeptal mistnich crossfiteru, jestli dokazali nabrat i pri striktnim paleu nebo si ho taky nejak upravovali.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2014 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

reegis napsal:
Pokedex napsal:
reegis napsal:
Pokedex napsal:
ja 3tyden jedu Primal a vyhovuje mi to :-) a 2x denne sumak multivitamin ale to je asi jen tak :D :D


A jaky je rozdil mezi Primal a Paleo?


v primalu jsou mlecny vyrobky


No ja chci zkusit na par mesicu paleo ale s par upravami. Tim myslim sacharidy rano a po treninku, protoze bych chtel nabrati i nejaky ten sval casem a co jsem tak slysel a cetl, tak striktni paleo je spis na hubnuti a udrzovani, ale ze se s nim nabira velice tezko.

Treba je to nesmysl, tak bych se rad zeptal mistnich crossfiteru, jestli dokazali nabrat i pri striktnim paleu nebo si ho taky nejak upravovali.



Já bych řekla, že je to tak, že na paleu najdeš svou přirozenou a ideální váhu... jde na tom i přibrat celkem v pohodě :) Záleží, jak to máš poskládané a jak k tomu trénuješ... já jela i 4 fáze tréninků denně, bez sachrů v podstatě, max jeden kousek ovoce za den a šlo to, forma byla, síla taky :)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!


Naposledy upravil kulíšek dne čt červenec 03, 2014 3:02 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pokedex


PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2014 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nekdo tady psal ze pri striktnim paleu se nabira tezko jenze zase ja nevim jak se telo zachova kdyz mu po treninku posles pytel rejze :D zkus otestovat neco precist ono na kazdyho to bude mit asi jinej vliv ale za me doporucuju sacharidy snizit max na 150g denne a to jenom z ovoce a jogurtu ja jsem tedka plnej energie mam lepsi stolici a lip se mi spi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
reegis


PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2014 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokedex napsal:
nekdo tady psal ze pri striktnim paleu se nabira tezko jenze zase ja nevim jak se telo zachova kdyz mu po treninku posles pytel rejze :D zkus otestovat neco precist ono na kazdyho to bude mit asi jinej vliv ale za me doporucuju sacharidy snizit max na 150g denne a to jenom z ovoce a jogurtu ja jsem tedka plnej energie mam lepsi stolici a lip se mi spi


Tak vyzkousim a uvidim. Momentalne jediny zdroj sachru je potreninkove jidlo. Zkusim ted par mesicu se sachrama rano a max po treninku a pak zkusim zase na par mesicu striktni paleo a uvidim pri cem se budu citit nejlepe.

A kulisku muzu se te zeptat jestli jsi pri tom vicefazovem treninku dene a striktnim paleu uzivala i napr. vyssi davky vitaminu C, rybi olej, multivitaminy? Neco co ti jeste vic prispelo k lepsi regeneraci a energii. Diky moc :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Crossfit..jaky zpusob stravovani preferujete?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: