Posilovna brno


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Posilovna brno  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Posilovna brno
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jenda66


PříspěvekZaslal: st květen 14, 2014 8:26 pm    Předmět: Posilovna brno Odpovědět s citátem

Zdravím,
rád bych se zeptal jestli někdo neví o posilovně nějak slušně vybavené a co je hlavní se slušnou cenou za jednotlivý vstup poblíž Anenské/Pekařské. Děkuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papaya


PříspěvekZaslal: st květen 14, 2014 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten topic tu už je..

https://forum.ronnie.cz/posilovny-v-brne-t12190-1080.html

Jinak na Václavské je Big One, v Happy hours za 65..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenda66


PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 6:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vím, že je ale tam sem jaksi nenašel nic z toho topicu přichází v úvahu Big1 ja se chtěl zeptat jestli je ještě něco :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 7:29 am    Předmět: MišMaš fitness Odpovědět s citátem

dnes dopoledne jsem navštívil MišMaš fitness v Brně. Milá a ochotná obsluha mě vysvětlila jak to u nich funguje a ochotně ukázala velké prostorné fitko kde si zacvičí nejen velcí chlapy, ale i křehké dívky. Posilovna je vybavena kvalitníma stroji Hammer strenght a Life fitness na kterých se perfektně cvičí, čerství vzduch a ideální teplotu obstarává klimatizace (v letních dnech díky bohu za ně). Moc dobrým dojmem na mě působily pánské šatny (uklizený čistý odpadkový koše), čistý sprchy a toalety a údiv, že u zrcadel jsou zdarma vatové tyčinky a vatové polštářky. Drobnost, ale s tím jsem se ještě nesetkal nikde jinde. Trénink naprostá paráda, spousta strojů, kotoučů a jednoruček. Vstupný není drahý a přes léto mají v sobotu happy hours od 10h do 16h za 50kč. Velký výběr pití a koktejlů na baru, každý si vybere tu svou oblíbenou značku a příchuť. Závěr - neměl jsme možnost ještě zkusit všechna fitka v Brně, ale tohle na mě udělalo velký dojem a určitě se sem vrátím zase.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)


Naposledy upravil mirus dne ne červenec 06, 2014 1:33 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenda66


PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2014 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Opět říkám hlavní je nějaký jednorázový vstup .. pořád vyhrává big1, ale HH nemám šanci stíhat :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2014 1:34 pm    Předmět: MišMaš fitness Odpovědět s citátem

dnes dopoledne jsem navštívil MišMaš fitness v Brně. Milá a ochotná obsluha mě vysvětlila jak to u nich funguje a ochotně ukázala velké prostorné fitko kde si zacvičí nejen velcí chlapy, ale i křehké dívky. Posilovna je vybavena kvalitníma stroji Hammer strenght a Life fitness na kterých se perfektně cvičí, čerství vzduch a ideální teplotu obstarává klimatizace (v letních dnech díky bohu za ně). Moc dobrým dojmem na mě působily pánské šatny (uklizený čistý odpadkový koše), čistý sprchy a toalety a údiv, že u zrcadel jsou zdarma vatové tyčinky a vatové polštářky. Drobnost, ale s tím jsem se ještě nesetkal nikde jinde. Trénink naprostá paráda, spousta strojů, kotoučů a jednoruček. Vstupný není drahý a přes léto mají v sobotu happy hours od 10h do 16h za 50kč. Velký výběr pití a koktejlů na baru, každý si vybere tu svou oblíbenou značku a příchuť. Závěr - neměl jsme možnost ještě zkusit všechna fitka v Brně, ale tohle na mě udělalo velký dojem a určitě se sem vrátím zase.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
to je on


PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2014 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chápeme. je to prostě tragédie. beztak by tam nesměla půlka lidí z ronnie…
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2014 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějak mi uniká důvod psát sem uplně ten stejný (předpokládám PR) příspěvek o 2 měsíce později....

spíš by mě zajímalo jestli máte někdo zkušenost s tím novým AZ FItness
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2014 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jachym napsal:
Nějak mi uniká důvod psát sem uplně ten stejný (předpokládám PR) příspěvek o 2 měsíce později....

spíš by mě zajímalo jestli máte někdo zkušenost s tím novým AZ FItness


nene, nejedná se o PR, nechtěně (spíš blbě) sem to sem postnul a smazal příspěvěk, kterej sem psal dříve a místo něho skočil ten dnešní. Toho sem si ani nevšiml. Mě za to bohužel nikdo neplatí, abyhc dělal reklamu. V AZ ku jsem byl loni před vánoci. Je to nový krásný fitko se spoustou suprových strojů. Překvapilo mě, že je to trošku malí prostorově, ale šikovně rozvržený, takže i na malým místě se dá udělat spousta strojů a ostatních vybavení. Pěkný bar s milou a hezkou obsluhou, která vám ochotně ukáže fitko. navíc ve fitku cvičí opravdoví borci (Ondra Mlaka, Arsi Kisochjan atd), takže o správný rady a ukázání jak trénovat na těch super strojích je postaraný. Trochu (dost) je blbý jednorázový vstupný, nevím kolik je teď, ale já platil 120kč.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2014 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mišmaš je super,ale bejvá tam docela dost narváno,nebo už nejsem zvyklej na lidi jelikož v Big1klubu bylo v obvyklých hodinách prázdno celkem.
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mirus


PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2014 8:42 am    Předmět: trénink Odpovědět s citátem

Kdo chodí do fitka MišMaš v Nové osadě? Někdy tam jezdím, hledám sparinga na cvičení.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: ne září 14, 2014 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím Vás o názor na posilovnu "BigOne Mendlák". Bývá tam v času cca od 17.00 - 20.00 narváno? Chodí tam normální lidi nebo je to spíš snobárna? Cvičí se Vám tam dobře?

Kdybyste si měli vybrat mezi BigOne Mendlák a Velkým Průvanem, kam byste šli raději?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirus


PříspěvekZaslal: ne září 14, 2014 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pr!nc napsal:
Prosím Vás o názor na posilovnu "BigOne Mendlák". Bývá tam v času cca od 17.00 - 20.00 narváno? Chodí tam normální lidi nebo je to spíš snobárna? Cvičí se Vám tam dobře?

Kdybyste si měli vybrat mezi BigOne Mendlák a Velkým Průvanem, kam byste šli raději?


Co vím, tak v čase od 17 do 20h je plno všude. Zvlášť v pondělí (po víkendu) a středu bývá plno. To je hlavní špička cvičenců. A chodí úplně všechny typy lidí.

Já bych si vybral Průvan.
_________________
dřep-245,- mrtvola-235,- bench-160,- nechlubím se, jen konstatuji. (a to bylo v dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: ne září 14, 2014 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za názor.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martule


PříspěvekZaslal: po září 15, 2014 12:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pr!nc napsal:
Prosím Vás o názor na posilovnu "BigOne Mendlák". Bývá tam v času cca od 17.00 - 20.00 narváno? Chodí tam normální lidi nebo je to spíš snobárna? Cvičí se Vám tam dobře?

Kdybyste si měli vybrat mezi BigOne Mendlák a Velkým Průvanem, kam byste šli raději?


Na mendláku to fitko neni špatný, je celkem prostorný, od každýho stroje je tam vetšinou i po dvou, lidí kupodivu tam nechodí až tolik,co bych čekala... kolem te 17cte -19cte je to plnejsi, rano mrtvo, odpoledne polomrtvo, vecer v ramci moznosti rekla bych jako kdekoliv jinde v tomto čase... velky negativum (aspon pro me co by crossfit hate) je crosfitova klec v zadu... borci tam delaj neuveritelnej bordel takže kdo neni klidna povaha, nedoporucuju :D ..ale to je mozna jen o pristupu,ja mam radsi klid... nicmene chybej nejaky lepsi stroje konkretne na zada coby hammry horni/dolni pritahy..neco tam sice je, ale zadna slava..ale na nohy vybavenej celkem slusne

pruvan..nemuzu hodnotit, nebyla sem, ale nic pozitivniho sem nikdy zatim neslysela

mismas .. stredne vely,ale hodne dobre vybaveny fitko, pro me sice z ruky, ale jinak se mi tam fakt libilo..dobry stroje jak na zada,tak na nohy... negativum asi bude, ze od hodne lidi na fb ctu, ze je tam vecne narvano..a je taky trochu z ruky..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Posilovna brno Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: