Trenérský kurz - má to smysl ??


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Trenérský kurz - má to smysl ??  Úvodní stránka -> Na smazání... -> Trenérský kurz - má to smysl ??
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ygg


PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2014 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No..když jsem si projel tvoje posty tady a tvůj tréninkový minilog, tak tedy Bůh s tvými budoucími klienty.

A koukám, že jsi v té současné práci moc dlouho nevydržel:-).
Ale zase život má být změna ...
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2014 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě by spíš zajímalo, proč je to zařazený do topicu "Výživa a suplementace"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2014 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sekac 1985 napsal:
Díky hoši, nějaký ty kritéria sou mi jasný, ale věřim si, třeba v tom Pure berou pořád a tam chodí denně hromada lidí, někoho tam snad splašim, dám výpověd - mám 2 měsíce výp. lhůtu - mezitim udělám kurz a seženu práci.

2 Deadlift - Nevím, co je na tom divného, budeš se divit, ale je spousta lidí, kteří pracují 200 hodin měsíčně, dokonce i 300 představ si to.

Nechoď do toho po hlavě. Neznáme tě, takže se můžeme mýlit, ale až příliš mnoho lidí ti tu předvídá neúspěch.
Pokud do toho chceš jít, jdi do toho jako do druhého zaměstnání a nebo měj ušetřené nějaké prachy. Věř mi, dluhy dokáží zkazit člověku náladu. A trenér se špatnou náladou vyzařuje "nenajímej si mě"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2014 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sekac 1985 napsal:
Díky hoši, nějaký ty kritéria sou mi jasný, ale věřim si, třeba v tom Pure berou pořád a tam chodí denně hromada lidí, někoho tam snad splašim, dám výpověd - mám 2 měsíce výp. lhůtu - mezitim udělám kurz a seženu práci.

To, ze do Pure chodi hromada lidi je dvousecne - jednak minimum z tech lidi pouziva trenera, byt by to mela byt pro vetsinu z tech cvicich povinnost, neco jako kondicni jizda pro ridicak a jednak ty, jako trener to budes mit tezke, protoze je tam neuveritelne prelidnino a tudiz nebudes mit s klientem kde cvicit, coz ti znemoznuje mit nejakou "koncepci" toho, co s tim clovekem cvicit a jak. Bezne tak vidam, jak trener kdyz zrovna neklabosi s klientem beha po fitku a hleda jakykoliv volny stroj, aby mel s klientem kde cvicit a je jedno jaka partie, jake poradi. Hlavne, ze se neco deje. Do Pure (*na Harfe) chodim treti rok, protoze to mam zadarmo. Pokud si budu muset telocvicnu platit, tak Pure by byla ma posledni volba kde cvicit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2014 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sekac 1985 napsal:
Díky hoši, nějaký ty kritéria sou mi jasný, ale věřim si, třeba v tom Pure berou pořád a tam chodí denně hromada lidí, někoho tam snad splašim, dám výpověd - mám 2 měsíce výp. lhůtu - mezitim udělám kurz a seženu práci.

2 Deadlift - Nevím, co je na tom divného, budeš se divit, ale je spousta lidí, kteří pracují 200 hodin měsíčně, dokonce i 300 představ si to.


Tak 300 hodin měsíčně to už je ale zcela jiný obor, než trenérství. Mimochodem trenérstvím se živí pár procent těch, kteří si ten kurz udělají. Ty máš opravdu představu takovou, že do roka ti to zajistí takový příjem, že si odcvičíš pár hodin týdně a pohoda? Většina to má spíše jako doplňkovou činnost ke své práci, protože to opravdu v dnešní době není tak jednoduché, jak si představuješ. Každopádně ti fandím, nicméně když to tak čtu, zůstávám spíše skeptikem jako ygg.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2014 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavne teda predstava ze si udelam kurz a jsem trener a vubec jsem schopnej nekoho trenovat no nevim...

Ja ted to co vidim za zverstva kam chodit...je skoro na zalobu,bejt tema lidma...jim tam nejsou schopny ani ukazat spravnou techniku...no oni ji ani neumej poradne.

A pak se je tam jako pokousej protahovat nebo dokonce neco jako delat tvrdy mobilizace,to uz na me padaly mrakoty.

A jelikoz par statnych trener jsem daval do kupy...nevim co je horsi jestli kurzista nebo stary provereny kulturisty,to je snad jeste vetsi zverstvo,ty by na kondicni cvicence uz vubec nemeli nic zkouset.

Cest vyjimkam. Na zivo jsem zadnou nevidel jeste
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spazik


PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2014 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sk napsal:


Zajimave taky bylo, ze zatim co trenerky mely z 90% damskou klientelu, tak treneri to meli spis 50/50.

Protože ženský si k těm trenérkám chodí hlavně pokecat, postěžovat si na toho pitomce co mají doma atd., co jsem tak měl možnost vidět. Většinou znuděný postarší paničky, co chodí do fitka jen pro pocit a aby to mohli vykládat kamarádkám.

Řekl bych že k mužským trenérům chodí spíš ženský, co fakt chtějí cvičit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2014 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska je to tak se všim. Já mám podobnou zkušenost. Doučuju angličtinu. Bydlel jsem a studoval víc jak 10 let v zahraničí, školy komplet v angličtině včetně maturity a mám certifikáty na C2 úroveň... a někdy žasnu když vidím jak nabízí doučování lidi s úrovní B2... což je maturita! A schválně jsem si jednou u takovýho člověka objednal ukázkovou hodinu zdarma a dělal že neumim.... děs.... jedna chyba za druhou, a například kdykoliv jsem chtěl vědět nějaký slovíčko řekl mi, že se mrkne do slovníku... po hodině jsem mu pak jen řekl, že nevidim důvod proč k němu chodit, že do slovníku se umim podivat sám.... jak to bylo jsem mu ani neřikal, nemělo by to cenu. Tihle lidi jedou přes mrtvoly, jde jim jen o prachy a je jim uplně šumák jestli toho člověka opravdu něco naučí a ani jim to neni blbý a když si někdo stěžuje, hledaji dál. A hlavní problém je, že to nabízí za pakatel a já pak musím jít s cenou taky na naprostý minimum, protože to zas je daný současnou situací, lidi radši daji polovinu za někoho s B2 než nějakou vyšší částku za kvalitní výuku, byť je to absurdní, prostě jim jde jen o cenu...
A vlastně to stejný vidim i třeba s jídlem. Dnes je náramně v módě všechny ty pořady kritizující supermarkety a naopak vyzdvihující farmáře apod. Všichni budou furt nadávat a psát jak jsou tam sra*ky apod. (pravda jen do určité míry a stejně tak sra*ky jsou často i ty farmářské kteří taky často šidí, ale to je jiná věc). Nadávají na nekvalitní maso apod. a stejně pak jdou a "když se nikdo nedívá" hodí do koše šunkosalám za 50 Kč/Kg ačkoliv den předtím někde na netu v diskuzi kritizují "jen" 70% šunku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2014 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poman napsal:
Hlavne teda predstava ze si udelam kurz a jsem trener a vubec jsem schopnej nekoho trenovat no nevim...

Ja ted to co vidim za zverstva kam chodit...je skoro na zalobu,bejt tema lidma...jim tam nejsou schopny ani ukazat spravnou techniku...no oni ji ani neumej poradne.

A pak se je tam jako pokousej protahovat nebo dokonce neco jako delat tvrdy mobilizace,to uz na me padaly mrakoty.

A jelikoz par statnych trener jsem daval do kupy...nevim co je horsi jestli kurzista nebo stary provereny kulturisty,to je snad jeste vetsi zverstvo,ty by na kondicni cvicence uz vubec nemeli nic zkouset.

Cest vyjimkam. Na zivo jsem zadnou nevidel jeste


Protože jsem si ještě neudělal kurz.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2014 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sekac 1985 napsal:
Díky hoši, nějaký ty kritéria sou mi jasný, ale věřim si, třeba v tom Pure berou pořád a tam chodí denně hromada lidí, někoho tam snad splašim, dám výpověd - mám 2 měsíce výp. lhůtu - mezitim udělám kurz a seženu práci.

2 Deadlift - Nevím, co je na tom divného, budeš se divit, ale je spousta lidí, kteří pracují 200 hodin měsíčně, dokonce i 300 představ si to.


15 hodin denně jo?...den za dnem? Jsi podle nicku ročník 1985, sle myslím, že bys byl rád i za 2005. Uvědom si, že ten trenér netrénuje bez proluk celé dny. Jsi mimo. Jinak již teď lituji tvé klienty - vsadím se, že tento Tvůj projekt nebude úspěšný...i tak ale hodně štěstí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2014 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď jsem se díval na Tvé příspěvky a nedoporučoval bych Ti se po absolvování kurzu živit trenérstvím...alespoň prozatím. To je bída.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2014 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jsi strasny skeptik
ale vzpomenme na Popshoita, hrdeho absolventa RW trenerskeho kurzu a jeho rada tatranek do objemu a pod.
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2014 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne, nemá, radši zůstaň v kuchyni, tam se aspoň najíš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pokedex


PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2014 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chci se zeptat rad bych si udelal trenerskej kurz abych si rozsiril obzory ale nechce se mi travit vikendy v praze nevite jestli je neco na severu cech nejlip liberec dekuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2014 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
jsi strasny skeptik
ale vzpomenme na Popshoita, hrdeho absolventa RW trenerskeho kurzu a jeho rada tatranek do objemu a pod.

Jsem realista. Nač si lhát:o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Trenérský kurz - má to smysl ?? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: