Swaglift


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Swaglift  Úvodní stránka -> Videa -> Swaglift
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PavlisVacek


PříspěvekZaslal: ne září 07, 2014 3:53 pm    Předmět: Swaglift Odpovědět s citátem

Čau lidi, vítejte u našeho úvodního videa k projektu swaglift, který nyní spouštíme !

Toto je pouze úvodní video a pouze Vás má připravit na to, co přijde již brzy, chtěli jsme virální formou naznačit o co půjde, kdyby to každý nepochopil z našeho 1. dílu, který přijde již brzy !

Od 8. září rozjíždíme novou motivační show pro všechny, kteří milují dřinu a spojuje je "krev a pot" ! (kulturistika, boj, těžký váhy apod.)

Plno inspirujících hostů, reportáží a dalších videí již brzy u nás ve SWAGLIFTU !

Sledujte nás na našich kanálech a nezapomeňte
ODEBÍRAT YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCcAl6-SlydySRITGgFGcLZA

FACEBOOK:
https://www.facebook.com/swagliftcz

INSTAGRAM:
http://instagram.com/swagliftcz


_________________
Swaglift - motivace není nikdy dost !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
PavlisVacek


PříspěvekZaslal: út září 09, 2014 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Náš 1. díl je tu ! není k tomu moc co dodat, pusťte v HD a za šíření budeme moc vděční !
Přeci jen, pro sebe ten pořad netočíme :)
Baví nás bavit Vás, ale motivovat nás baví ještě víc !
Více k epizodě -> čtěte info v popisku videa na youtube.
Pokud se budete chtít zeptat na něco našeho hosta, pište dotazy do komentářů
Mějte se pěkně a díky za podporu, Swaglift


_________________
Swaglift - motivace není nikdy dost !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
flew


PříspěvekZaslal: út září 09, 2014 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3. díl bude video s revoltou?
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: út září 09, 2014 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Swaglift? to jako vážně?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: út září 09, 2014 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten název to je příšernost. Ale je dobře, že to děláte. Chtělo by to další takové youtubery a dostat povědomí o cvičení mezi víc lidí :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: út září 09, 2014 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nazev mi prijde chytlavy lehce s nadsazkou, takovy jaky ma byt
_________________
Happiness comes from lifting weights overhead.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: st září 10, 2014 12:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prolog mě moc nezaujal, ale první díl super.
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavlisVacek


PříspěvekZaslal: út září 16, 2014 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za zpětnou vazbu hoši, Vážím si toho ;)

"Skvělých lidí jako je náš další host, je velice málo, a je to veliká škoda, o to cennější však tyto osobnosti jsou, místo keců, činy ! Dnešní host je člověk, který opravdu žije svým sportem a dělí se o vše co umí a zná se svými svěřenci, Trenér MMA zápasů a velký charakter Pavel Štefko !
Díky moc za to, že pořad sledujete a pomůžete nám tuto epizodu opět dostat trochu do světa
Teď už se pohodlně usaďte a užijte si další díl, plný motivace a hlavně zajímavých informací !"

_________________
Swaglift - motivace není nikdy dost !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Jirka Kalous


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 12:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Po tomhle dílu si říkám, proč se to vůbec jmenuje Swaglift. Ale pokud si to zachová takovou kvalitu i do budoucna, tak se na to budu díval dál i kdyby to mělo třeba tak pitomej název jako Otázky Pavlise Vacka.
_________________
`K smíchu jsou mi všichni lidé, kteří tvrdí, že se člověk svou vlastní silou nemůže vznést do vzduchu!`
J.T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luuza


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty jo super. Je tam znát inspirace Kazmou, ale i tak je to originální, to moderování ti jde fakt dobře, je to suprově napsané, zábavné a líbí se mi široké spektrum dotazů, které hostům dáváš, že to nejsou samé takové ty stereotipní dotazy, jak ve všech takových pořadech. A taky se přikláním, že jméno je vtipné a líbí se mi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Obsahově se mi to moc líbí, ale z toho názvu se mi otvírá nůž v kapse.. vtipný to rozhodně není, možná tak pro nějaký puberťáky :) ale to bude asi tím, že jsem alergickej na slovo swag :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flew


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Riku napsal:
Obsahově se mi to moc líbí, ale z toho názvu se mi otvírá nůž v kapse.. vtipný to rozhodně není, možná tak pro nějaký puberťáky :) ale to bude asi tím, že jsem alergickej na slovo swag :)


Lépe bych to nenapsal
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavlisVacek


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přátelé díky moc za Vaše názory :)

Víte, všichni máte pravdu, někomu se to líbí a někomu ne, ale právě přesně takoví ten název chci, výsledek je ten, že si ho zapamatuje každý, někdo protože se mu to líbí, a někdo protože ho to třeba sere :D jednoduché a výstižné to je :)

Swag je něco co je cool, má styl, takhle to bere komunita 15-25 ať chceme nebo ne :)
Lift je slovo které mi tam symbolizuje dřinu, tahání břemene, a když se to tedy spojí, mělo by to vytvořit -> Swaglift - což kdybych to měl pro Vás přeložit znamená, že dřina je cool :) (cool dřina)

Každopádně mým cílem je útočit na mladší komunitu, na lidi, kteří se můžou ještě pustit do některých sportů a ještě v něčem "nezapustili úplně kořeny", ale snažím se to dělat pro širší spektrum, i starší člověk kterého nezajímá ten sport třeba si z toho snad něco vytáhne, nebo se jenom informuje o něčem, někom.

Pak tu byl názor, inspirace Kazmou :) no chtěl bych aby Swaglift byl vlastně taková "Onemanshow" ale se sportovci nebo fakt inspirujícími osobnostmi, a ne "celebritami", lidmi kteří mnohdy nic nedokázali, nemuseli tvrdě makat aby dosáhli úspěchů atd... Pro mě jsou největší celebrity právě dříči a sportovci, z těhlech okrajových sportů.

Takže díky moc že sledujete a jste ochotni se i vyjádřit :)
Snažím se to zlepšovat, i svůj projev a ty díly celkově... Ale furt je to prostě amatérské a dělám to ve svém volném čase za svoje vlastní peníze,tak mimo práci a trénink, je to náročné :) tak snad si to ale i tak získá své fanoušky, dělám to pro lidi, a to mě baví...

Mějte se, Swag :D
_________________
Swaglift - motivace není nikdy dost !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Petey


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tu komunitu by som upravil na 10-15 pokial ide o slovo swag pokial to neznamena teda secretely we are gay
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DolceGusto


PříspěvekZaslal: st září 17, 2014 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pouzivat slovo swag bylo cool mozna tak pred peti lety.. ale jinak celkem dobry videa, ne ze bych z toho byl nejak na vetvi, ale lepsi nez vetsina podobnejch
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Swaglift Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: