Mr. Olympia 2014


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mr. Olympia 2014  Úvodní stránka -> Soutěže -> Mr. Olympia 2014
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaká bude první trojka Mr. Olympie?
1. Phil, 2. Kai, 3. Dennis
30%
 30%  [ 3 ]
1. Kai, 2. Phil, 3.Dennis
60%
 60%  [ 6 ]
1. Phil, 3. Kai, 3. Shawn
0%
 0%  [ 0 ]
1. Kai, 2. Phil, 3. Shawn
10%
 10%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 10

Autor Zpráva
člověk


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no, mě se stejně z nich nejvíce líbí Wolf.
Tady na té fotce co postoval Oddo mi příjde neskutečný, jako komixová postavička...
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tezzy196


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rhoden je pro mě velký překvapení letos, hodně se zlepšil od minulý Olympie. Na webu jsem psal, že Wolf Rhodena sestřelí jak nic. Evidentně jsem Rhodena podcenil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Wolf už má značné defekty, preto ho nemám vyššie
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cored


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně přišel uplně jak z komixu Ramy, ale jinak samo, že Kai je můj oblibenec
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
raw


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kai mi prijde lepsi o dost jak phil a hooodne me prekvapil Rhoden - brutalni forma

muj typ: 1 -kai 2 - rhoden 3 - phil

a phil uz doufam z huby nepusti ten jeho arogantni smich, na to ma vic lidi alergii
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já ač veliký fanoušek Kaie a dost velký nefanošuk :-) Phila musím napsat, že v mých očích měl Phil lepší formu. Minimálně ho teda Kai nezničil tak, jak avizoval. Kaiovi forma zrála ke konci prejudgingu, ale to už mohlo být pozdě. Všechna čest, už jsem to psal vloni, Phil formu udělat umí spolehlivě a ta spolehlivost bude pro Kaie smrtící.

Rád bych se pletl.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

keby a hodnotila len forma, tak je branch víťaz, ide o celkovú postavu, a tá philova začína defektnieť, otrasné brucho, úzka stavba, ktorá toto roku bije do očí, celkovo menšie objemy atd., a formu má daleko za minuloročnou či nebodaj za 2011.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kéž by to viděli rozhodčí stejně, fakt bych si přál, aby Kai vyhrál.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dzardas


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pořadí dle mého názoru:

1. Phil - opět skoro dokonalá forma a jestli přijde v semifinále ještě dotaženější, jakože přijde, tak není o čem
- musím uznat, že tento rok mu trochu ujel pas a měl by si dávat velký pozor při finále na vyfouknutý břicho mezi pózami!
2. Kai - sakra kde je ta slibovaná bombastická forma? když vešel na podium, tak jsem si vůbec neřekl waaaw
- Arnold classic 2010 !!! kdyby přišel s takovouhle formou a přitom velikostí jako teď, tak není o čem a má sošku, ale prostě to tam vůbec není!!!
3. Dennis - má ještě lepší formu jak minulý rok! v porovnávaní vůbec nad Kaiem neztrácel
- to že nebyl v porovnávání s Philem Kaiem a Shawnem má jednoduché vysvětlení! při porovnávaní podle čísel byl vedle nich a na chvíli mezi nimi, takže rozhodčí chtěli vidět jak bude vypadach mezi nimi Shawn
4. Shawn - upřímě bych tu raději viděl Dextera, který přišel opravdu v neuvěřitelné formě a dokonce snad lepší než s kterou vyhrál Olympii, ale to už dneska nestačí ani na stupně vítězů...
- Shawn podle mého potřebuje prostě víc hmoty a jen dokonalý symetrie nestačí, bohužel mu je už 39, což jsem ani netušil a jeho čas ohrožovat první pozici ani nepřijde
5. Dexter - Fantastická forma!!! připomínám, že je to již jeho 15. Olympie a je mu 44 let!!! A nemá na sobě sebemenší známku opotřebení či defektu! To je úctyhodné !
6. Big Ramy - Kdyby se hrálo na velikost, tak nikdo nemá šanci! ale bohužel tam pořád chybí finální dotaženost a výraznost svalů...
-Ale není se čeho bát!!!! Je mu jen 30 let a má několik let na to pilovat jen připravenost a detaily... objem může v klidu vynechat!
7. Branch - být to na mě, tak ho šoupnu až někam za 10. místo, protože tam zhuntovanou postavu tam nemá nikdo!!! vyrovnanost pravé a levé strany nulová! a zadní pozy nejhorší ze všech!!!
- formu má ale brutální a jelikož je z nějakého důvodu každý rok protlačovanej, tak neskočí hůř jak na 7. pozici
- jen se modlím, ať ho nedají před Ramyho, protože ten vedle ně stál jako jeho o 50 kilo těžší táta


Naposledy upravil Dzardas dne so září 20, 2014 1:01 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dzardas


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam :a ty jsi úplně mimo!!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dzardas napsal:
Turakam :a ty jsi úplně mimo!!!


pozri si replay ešte raz a v kvalite, nie nejakých 360p, hlavne callouty a potom súd ešte raz, phil je tento rok, malý, úzky a defektný, s najhoršou formou od roku 2010...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele frajere, proc by byl mimo. Holt to tak vidí. A já taky. Vlastně 70% lidí +- .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eraZ


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

presne ako hovorí Turakam, Phil proste dnes nevyzerá dobre, minulý rok keď vošiel Kai tak som si povedal wau, aj keď nemal excelentnú formu ale proste obrovský a nestačil som tomu čudovať a videl som to nádejne, no po ňom vošiel Phil a bolo mi jasné, že tento rok to stačiť nebude, proste bol Phil neskutočný. Tento rok keď vošiel Phil tak prvé čo ma napadlo bolo, že čo sa mu stalo, pretože vyzerá fakt divne. Samozrejme Kaiova forma zo začiatku tiež nebola na 100% ale pokiaľ napíšeš, že má Phil opäť skoro perfektnú formu a dokonalú, tak neviem na čo si pozeral
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oddo


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To by byla hovno Olympie, kdyby nás Dzardas všechny nevytočil to už je tradice

Abych nebyl ouplně offtopic, mi se líbí víc Kai. Ale je to jako u holek, někdo rád malý, někdo velký, někdo zase zrzavý. Pokud nejsme v Las Vegas a nevidíme to na vlastní oči, stejně můžeme soudit prd. Tak si prostě počkejme, jak to všechno dopadne

Everybody say: whaaaat? :-D

_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1


Naposledy upravil Oddo dne so září 20, 2014 1:41 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Dzardas


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

uvídíme zítra ráno... už nekolikrát jsem tady slyšel jak je Phil mimo a Kai je vítěz a nedopadlo to nikdy...
Nemá prostě tu formu, kde by si každý řekl "woow" a vyhrál by... není to tam prostě.. jak jsem dával video výš, tak má tu formu kterou by potřeboval na vítězství!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mr. Olympia 2014 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: