Mr. Olympia 2014


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mr. Olympia 2014  Úvodní stránka -> Soutěže -> Mr. Olympia 2014
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaká bude první trojka Mr. Olympie?
1. Phil, 2. Kai, 3. Dennis
30%
 30%  [ 3 ]
1. Kai, 2. Phil, 3.Dennis
60%
 60%  [ 6 ]
1. Phil, 3. Kai, 3. Shawn
0%
 0%  [ 0 ]
1. Kai, 2. Phil, 3. Shawn
10%
 10%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 10

Autor Zpráva
Freimen


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 7:22 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Já jsem velmi překvapený, že letos nevím. Vždycky jsem byl po semifinále blízko a vědom si politiky jsem pár let zpátky na základě fotografií výsledek finále uhodnul den dopředu, nicméně letos bych nechtěl rozhodovat, je to 50. Olympie, velká soutěž, Phil má najednou pupek a vylézající kýlu z pupíku, Kai dle fotek kvalita, ale také jsem čekal víc ve smyslu pořekadla (abys porazil úřadujícího mistra Olympia, musíš být o třídu lepší), Ramy je neskutečný, ale není dotažený, zejména zezadu a nohy, škoda Wolfa, kdyby přišel ve své nejlepší formě, 50. ročník Olympie by urostlému blonďatému němci slušel a Joe jako židovský obchodník by měl jistě radost :) Ale s touto formou to nepůjde. Asi nebudu mít radost ani když vyhraje jeden nebo druhý, zatím to dle fotek a videa není rozdíl o třídu, ale je zajímavé, že se Phil opravdu zhoršil.

Nejlépe se mi kouká na Rhodena, bude třetí, ale kdyby vyhrál, nezlobil bych se. Osobně si ale myslím, že to dostane Phil, Kai dle mého nedominuje, to most muscular nevím, proč dělá tak ošklivě. Moc by mě zajímal názor odborníka jaroslava kvěcha
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
c87


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kai je vacsi o tom zadna ale phil mi pride viac dotiahnuty, detailnejsi... Osobne to vidim:
1.Phil
2.Kai
3.Rhoden
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...taky si myslím, že to tak dopadne. Pro mě je příjemným překvapením Rhoden. Zklamáním Winklaar.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dal bych to culíkatému, už jen proto, že má "šťávu", není nudný a na 3x Ms.Olympia v žádném případě nic neztrácí!

Ach jo, chybí mi tam někdo se 185cm, 125kg, separovaný, žilnatý, pěkné tvary, vysekaný a vysušený na kost, elegantní - aby nebylo pochyb kdo je jasná 1! Asi chci moc!?:))))) Přijde mi, že těch "líbivých" bývávalo dříve podstatně více, nyní objemy stírají připravenost, ostrost...
Tak jdu vyhlížet, třeba se někdo brzy objeví:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vždy jsem fandil Wolfovi, ale prostě nedaří se mu tak a ten Winklaar jak píšete taky nic moc. Jednou to ten velký Ramy musí vyhrát ...stejně to všeci přejí Kaiovi, ale ten Phil ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ak chceš ostrosť, sleduj 212ku, tam sú borci pekne šialene prrpravení.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 9:17 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
Já jsem velmi překvapený, že letos nevím. Vždycky jsem byl po semifinále blízko a vědom si politiky jsem pár let zpátky na základě fotografií výsledek finále uhodnul den dopředu, nicméně letos bych nechtěl rozhodovat, je to 50. Olympie, velká soutěž, Phil má najednou pupek a vylézající kýlu z pupíku, Kai dle fotek kvalita, ale také jsem čekal víc ve smyslu pořekadla (abys porazil úřadujícího mistra Olympia, musíš být o třídu lepší), Ramy je neskutečný, ale není dotažený, zejména zezadu a nohy, škoda Wolfa, kdyby přišel ve své nejlepší formě, 50. ročník Olympie by urostlému blonďatému němci slušel a Joe jako židovský obchodník by měl jistě radost :) Ale s touto formou to nepůjde. Asi nebudu mít radost ani když vyhraje jeden nebo druhý, zatím to dle fotek a videa není rozdíl o třídu, ale je zajímavé, že se Phil opravdu zhoršil.

Nejlépe se mi kouká na Rhodena, bude třetí, ale kdyby vyhrál, nezlobil bych se. Osobně si ale myslím, že to dostane Phil, Kai dle mého nedominuje, to most muscular nevím, proč dělá tak ošklivě. Moc by mě zajímal názor odborníka jaroslava kvěcha


Hoj! Uplně ti rozumím a v podstatě ve všem s tebou souhlasím. S Olympie jsem rozpačitý, Kaiova plnost, která mi při exhibičce na Amateur Olympia vyrazila dech je pryč a to je velká škoda, protože to je to jediný co mu chybí. A opravdu jsem čekal že to bude od něj lepší.

Takže odzadu. Ramy je zjevení, ale ty nohy jsou sakra moc velký, kdyby byly menší vůbec by to nevadilo. Separace se zdá být lepší ale i tak ani nevěřím že bude 4. Vidím to na max 5. nebo 6. ale je to OK, udělal zase krůček dobředu'

Dexter - Z fotek z exhibic to vypadalo na poslední velký nádech....ale nekoná se. Stále je kvalitní, je to prostě Dexter ale roky ubíhaj a slabiny, který dřív vidět nebyly lezou ven. Tipuju 5. nebo 6.

Wolf - Nevim, forma tam je o tom žádná, přesto mi loni připadal lepší a už na AC jsem víc fandil Rhodenovi. Sice Rhoden byl v prvnim tříčleném vyvolávání ale poslední vyvolávání napovědělo že tito dva si to ještě rozdají a v klidu se může opakovat scénář z loňska. Takže 3. a 4. místo.

Phil - Zatímco Phil v roce 2011 byl ztělesněním dokonalosti a byl jak z kamene vytesaný, nemůžu si pomoct a rozhodně nejsem sám, že začíná vypadat jako karikatura sama sebe....bohužel. V uvolněných postojích je to přímo tragédie a zhoršující břicho je znát. Forma je, ani se nikdy nestalo že nebyla a je to úřadující šampion, takže i tak je tu dost důvodů k tomu aby si titul udržel...ale....

Kai - jak jsem říkal, nejsem z jeho vizáže odvařenej, čekal jsem to prostě lepší. Ale přesto jsou tu indicie, který napovídají, že letos a titul dostane on:

1: Politika a rozhodčí, kteří stáli proti němu (ať už kvůli grapefruitu, nebo něčemu jinému) mají jedinečnou příležitost zbořit mýty právě na této jubilejní Olympii a pár zákulisních informací o tom hovoří kladně.
2: Kaiova letošní offseason byla osvětou kulturistiky a jeho fanouškovská základna nabrala za tenhle rok dvojnásobně na síle.
3: Objemy se slušnou formou a v podstatě daleko lepší symetrií než má Phil jsou hodné šampiona.
4: Třeba je to jen detail a sám jsem byl překvapený ale při prvnim trojčlenném vyvolání pózoval ve středu, dokonce to ani rozhodčí neprohodili.....hmmmm, nevím co si mám o tom myslet ale na 99 % soutěžích to známená vítěz.
A konečně 5: Igor kopček píše na webu, že mu 2 rozhodčí jednozačně odpověděli že Kai má převahu.


Takže asi tak a já jsem v očekávání
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jari ty máš výborný přehled a zkušenosti asi, ale jak se veme v potaz to, jak Kai trochu vybouchl na pódiu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maxpoint97


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mikuc napsal:
Dal bych to culíkatému, už jen proto, že má "šťávu", není nudný a na 3x Ms.Olympia v žádném případě nic neztrácí!

Ach jo, chybí mi tam někdo se 185cm, 125kg, separovaný, žilnatý, pěkné tvary, vysekaný a vysušený na kost, elegantní - aby nebylo pochyb kdo je jasná 1! Asi chci moc!?:))))) Přijde mi, že těch "líbivých" bývávalo dříve podstatně více, nyní objemy stírají připravenost, ostrost...
Tak jdu vyhlížet, třeba se někdo brzy objeví:)


Počkej si tak tři roky na Kucla ;) Ten borec má neuvěřitelnej potenciál, sice to letos bude ještě kolem desítky, ale je naprosto komplexní, vyváženej, takže už jen pár kil a trocha té vyzrálosti a bude končit v TOP 3... Jo a taky má samozřejmě dobrý vlasy a úsměv, pod kterym tají ledy :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freimen


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 9:41 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Bomba, přesně tyhle zákulisní informace mám jednou za rok moc rád a jari je kabrňák, že má všechny informace :)

Na druhou stranu, co se týká politiky, není to spíš právě o tom, že 50. Olympie by měla mít nezapomenutelného šampióna, hodného kluka, srovnatelného s Arnoldem? Tím myslím grep i to, že Kaie mají asi všichni lidi v branži za marťana skrz ty oduševnělé řeči, které vezmou za své, když se rozčílí na tiskové konferenci. Nicméně to může být politicky signál, že se kulturistika ubírá novým směrem, ještě více k show, cirkusu atd., protože po té stráce a řekněme si to otevřeně, je Kai jednička v oboru, jeho exhibice jsou lákavé, má charisma a hlavně, když se řekne Mr. Olympia, čekáš, že přijde nejsvalnatejší chlap na planetě, což Kai dobře splňuje, Phil mimo soutěž je asi jako když vyhrál Dexter a o týden později byl na nějaké GP v Evropě, kde nebyl mezi třetiřadými profíky v řadě na pódiu vidět :)
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Freimen


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 10:38 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

tak tipuju vzhledem k politice i výkonnosti:

1. Kai
2. Phil
3. Shawn
4. Wolf
5. Dexter
5. Ramy

Jinak Wolf, Heath, Rolley všichni problémy s břichem, protruze, vyhřezlá břicha, začali tam experimentovat s nějakou novou generací peptidů, než je v Evropě? To nebude asi shoda okolností
_________________
http://WWW.FREIMEN.CZ/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Chadzi


PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 3:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie v tom modrém obleku nezklamal...a jeho chůze po operaci kyčlí taky vypadala suprově. :D
No a Arnold zase perlí o Americe... :D Chvílema to vypadá, jako by chtěl přebrat moderování. :D

Rhoden vypadá dneska opravdu skvěle, top 3.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 4:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Arnold mluvil perfektně, mělo to myšlenku i vtip, a u Ronnieho jsem si poprvé neříkal, že mluví jak idiot :-)
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 4:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Říkal jsem si, že Roellyho bachor nikdo nepřekoná, ale ten Ntiforo ho má ješte horší..

Jakmile Kai nastoupil tak se ten stream nějak doje*al...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maxpoint97


PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 6:28 am    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

Freimen napsal:
Bomba, přesně tyhle zákulisní informace mám jednou za rok moc rád a jari je kabrňák, že má všechny informace :)

Na druhou stranu, co se týká politiky, není to spíš právě o tom, že 50. Olympie by měla mít nezapomenutelného šampióna, hodného kluka, srovnatelného s Arnoldem? Tím myslím grep i to, že Kaie mají asi všichni lidi v branži za marťana skrz ty oduševnělé řeči, které vezmou za své, když se rozčílí na tiskové konferenci. Nicméně to může být politicky signál, že se kulturistika ubírá novým směrem, ještě více k show, cirkusu atd., protože po té stráce a řekněme si to otevřeně, je Kai jednička v oboru, jeho exhibice jsou lákavé, má charisma a hlavně, když se řekne Mr. Olympia, čekáš, že přijde nejsvalnatejší chlap na planetě, což Kai dobře splňuje, Phil mimo soutěž je asi jako když vyhrál Dexter a o týden později byl na nějaké GP v Evropě, kde nebyl mezi třetiřadými profíky v řadě na pódiu vidět :)


Nebylo to náhodou na Pepa Opava? :) Když stál vedle tehdy ještě amatéra Piotrokowicze a v uvolněný pozici vypadali skoro stejně velcí :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mr. Olympia 2014 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: