VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 58, 59, 60  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
člověk


PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2014 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pk1234 napsal:

Dal se rozmyslim nad vyberem zinku. Nasel jsem tohle, http://www.vitalita.cz/zinek-westcan?v=11578 - zase, nejake nazory?


Je tam psané, že je ve formě chelátu, takže by měl být dle mého v poho... ikdyž mi to příjde nějake levne..
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Veterinář mi doporučil tuhle kloubní výživu pro fenku, protože začala špatně chodit, bohužel snědla jen pár tablet a potom umřela. Sice nejsem fanoušek doplňků stravy ale jelikož to stálo 800 kč, tak mi je líto to vyhodit. Co myslíte, můžu to sníst? Respektive jestli to pro mě bude mít nějaký přínos.


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Endo


PříspěvekZaslal: út červen 10, 2014 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čus. Máte niekto skúsenosti s doplnkom na podporu trávenia od firmy Kompava ? Ide o výrobok BioEnzyme complex .
Prípadne čo poviete na zloženie:
Nutričné informácie 2 kapsule-
Zmes rastlinných enzýmov 50mg
Zmes proteolytických enzýmov
(Aminogen) 50 mg
Pankreatín 25 mg
Papain 25 mg
Legumáza 25 mg
Bromelaín 2000 GDU 15 mg
Lipáza 10 mg
Celuláza 10 mg
Laktáza 500 FCC/4 mg
Škoricový extrakt 25 mg
Pepermintový olej 10 mg
Spearmintový olej 10 mg
Feniklový olej 10 mg
Aiowanový olej 10 mg
L.Sporogenes 100 mil. cfu/ 10 mg
Ostatné zložky: želatína, betain hydrochlorid, kyselina glutámová hydrochlorid, glycerid, silica, stearát horečnatý, sulfát vápenatý

*V poslednej dobe mám od prvého či druhého jedla dňa pocit plnosti a nafúknutosti a nedám do seba potom toľko živín (hlavne sacharidov) koľko by som chcel. To sa pak ťažko naberá. A keďže som nikdy žiadne enzýmy nebral, tak by som nejaké rady či zhodnotenie tohto produktu. :) Dik moc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vejdy


PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2014 6:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na stránkách státní zemědělské a potravinářské inspekce opět zveřejněny opakovaně zjišťujcí závažné formy falšování doplňků stravy viz. odkaz :

http://www.szpi.gov.cz/docDetail.aspx?docid=1062839&docType=ART&nid=11343
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reality


PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2014 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady ještě jeden ze stejné skupiny:

Reflex GLUCOSAMINE SULPHATE VITALITY, doplněk stravy
Kategorie: Falšované potraviny

http://www.potravinynapranyri.cz/Detail.aspx?id=2001&lang=cs&design=default&archive=archive&listtype=tiles

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2014 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaký máte názor na vitamíny od firmy Solgar? nemůžu dát odkaz, ale není probém vygooglit. Ta cena je celkem přepálená nezdá se vám?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Liv


PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2014 11:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Může mi multivitamin pomoct na lehkou únavu, kterou mívám přes den? I kdyby ne, jak moc důležité je přijímat vitamíny? Ovoce a zeleninu jim přes den (ale ne nějakou hromadu). Popř. jaký multivitamin byste doporučili? Co třeba One-A-Day multivitamin? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Loscarlos


PříspěvekZaslal: so září 20, 2014 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je strašně těžká otázka. Únava může mít mnoho příčin, častý je např. nedostatek železa. Obecně při normální stravě, bych se nedostatku vitamínů nebál. Pokud, ale chceš nějakou suplementaci dobré výrobky má Generica, Walmark je spíše komerční, opakem je Vitaharmony, která si zakládá na "přírodní cestě". Medpharma má dobré multivitaminy z pohledu cena výkon, obsahují ale barviva E 110, E 104, a E 129. Pokud ti toto nevadí, šel bych do Medpharmy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karlwanhov


PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Riku napsal:
Jaký máte názor na vitamíny od firmy Solgar? nemůžu dát odkaz, ale není probém vygooglit. Ta cena je celkem přepálená nezdá se vám?

solgar maji supr veci, kvalitu bez nejakeho chemickeho rozboru tezko soudit, ale maji radu oceneni a jsou nejprodavanejsi v USA, tak by to mohlo neco znamenat :)

jinak nejlevneji na uk ebay
_________________
There is no reason to be alive if you can't do deadlift
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po září 22, 2014 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cmeni napsal:
Veterinář mi doporučil tuhle kloubní výživu pro fenku, protože začala špatně chodit, bohužel snědla jen pár tablet a potom umřela. Sice nejsem fanoušek doplňků stravy ale jelikož to stálo 800 kč, tak mi je líto to vyhodit. Co myslíte, můžu to sníst? Respektive jestli to pro mě bude mít nějaký přínos.

Podle složení to je docela předražená sranda za tu cenu, ale co by lidi pro své miláčky neudělali Docela čumím, kolik jsou lidi schopní narvat do svých psů/koček - pomalu víc jak do vlastních dětí, to mi zůstává rozum stát. Jsem z vesnice, tam se kočkám a psům povětšinou dávají zbytky od stolu a ta zvířata docela spokojeně žijí též.

Ale jinak bych se toho nebál a klidně to snědl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slabynadsenec


PříspěvekZaslal: po září 29, 2014 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Snažil jsem se hledat na foru a i na googlu a heurece, ale zatím je možností hodně a nevím co přesně vzít.

Hledám samotný vitamin c s postupným uvolňování, tabletky, ideálně někde k vyzvednutí v centru prahy, cenově se to dost různí, ale každopádně bych nechtěl podporovat babičku v braní cetebe immunity plus, které mi přijde předražené a raději jí to najdu jako dva různé produkty (C a zinek)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JogyNo


PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2014 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kód:
http://www.vitarian.sk/clanky/vyziva/2014/dost-prestante-vyhadzovat-svoje-peniaze-na-vitaminove-doplnky


Vie niekto o zdroji podobných informácií zaoberajúcich sa napr. športovcami a pod.?
Vďaka
_________________
Soak your nuts!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Loscarlos


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2014 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

samotné Céčko s postupným uvolňováním dělá Medpharma, Vitaharmony nebo Generica. Myslíš, že postupné uvolňování je až taková výhoda? Není lepší méně mg, ale častěji?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janca.bor


PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nedávno mi doktorka při rutinních odběrech říkala, že jsem na hraně chudokrevnosti. Chtěla bych proto zařadit víc železa. Nejsem ale moc "masová", sice maso včetně toho červeného jím, ale zas to nemusím denně a vnitřnosti nejím od mala. Proto jsem se chtěla zeptat, jestli neznáte nějaké dobré nemasové zdroje železa. Koukala jsem se, že některá zelenina toho má dost, ale zas tam psali, že se to z toho špatně vstřebává, takže i když to má třeba stejně jako to hovězí, nedá se to srovnat. Případně jak jsou na tom s využitelností železo formou nějakého doplňku - radši bych ale přirozenou formu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2014 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ma niekto skusenosti s klbovou vyzivou pre kone ? Moze to brat clovek? lepsi efekt? dik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
V 52 Vita Complex Forte | Extrifit
Oblíbený produkt s vitamíny, minerály a dalšími látkami.
409 Kč
Multivitamin Fair Power ® | Survival
Přípravek s vitamíny a minerály s dokonale vyváženým složením.
299 Kč
Nexgen Pro Multivitamin + Digestive Enzymes | Reflex Nutrition
Prémiový all-in-one multivitamín a multiminerál s trávicími enzymy.
599 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 58, 59, 60  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: