OT z aktuálních forem = RANDO


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - OT z aktuálních forem = RANDO  Úvodní stránka -> Na smazání... -> OT z aktuálních forem = RANDO
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Turakam


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

člověk napsal:
To je zase diskuze...
není to jenom o obvodu paže... já mám 45 a stejně ty ruce furt vypadají (jsou) malé...


44 nenapumpované mám ja celoročne, no big deal, ked má človek genetiku na vrcholky bicákov.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
člověk napsal:
To je zase diskuze...
není to jenom o obvodu paže... já mám 45 a stejně ty ruce furt vypadají (jsou) malé...


44 nenapumpované mám ja celoročne, no big deal, ked má človek genetiku na vrcholky bicákov.

nebo metrak
(neni to narazka na nic, jenom proste na celkovou vahy a nekdy i vysku)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ILikeBike


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

člověk napsal:
Jenomže raw ti nelže... mluví pravdu, já ho taky znám...

Nakonec bude oklamána půlka fóra kvůli tomu, že vás trollí stejnej kamarád? Rando má pravdu, ať si jde vyhrát titul nejlepší naturální kulturista na planetě...
btw. naturální kulturistika už nic neznamená v reálným světě, každej kulturista ví, jak obejít testy, když má dost peněz
_________________
When your mind will change, your body will be changed.


Naposledy upravil ILikeBike dne so září 27, 2014 7:11 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Turakam napsal:
člověk napsal:
To je zase diskuze...
není to jenom o obvodu paže... já mám 45 a stejně ty ruce furt vypadají (jsou) malé...


44 nenapumpované mám ja celoročne, no big deal, ked má človek genetiku na vrcholky bicákov.

nebo metrak
(neni to narazka na nic, jenom proste na celkovou vahy a nekdy i vysku)


174cm - 85kg je veľa?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:


174cm - 85kg je veľa?


otazka kolik tuku, ja s timhle pomerem mel 42, ale to byl top forma
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DikobrazieDieťa
(ban)


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chalani, mám k vám jednu otázku.....


AKO MôŽETE O NIEKOM VEDIEŤ ŽE SKUTOČNE, na 100% NESYPE , KEĎ NA SÚŤAŽIACH PODLIEHAJÚCIM DOPINGOVKÁM JE SAMÝ SYPAČ (keď sa nebavíme o naturálnej kulturistike), A PODSTATNÁ VäČŠINA Z TÝCH SYPAČOV NEBUDE ODHALENÁ, LEBO VEDELI KEDY VYSADIŤ ????? ....

AKO MôŽETE NAIVNE VERIŤ KAMARÁTOM, ŽE SKUTOČNE, NA 100% SI NEDAL NEJAKÚ KÚRIČKU, ŽE SI JU NEDÁVA PRAVIDELNE TAK, ABY POMOCOU NEJ NABRAL NAPR 6 (alebo viac)KG, A UDRŽIAVAL SA NA TOM ???

AKO TOMU MôŽETE VERIŤ NA 100% , KEĎ S TÝM KAMARÁTOM Z POSILKY NEPôJDETE NA DOPINTOVé TESTY, KEĎ NESúŤAŽÍ, A PRETO TO OSTANE LEN NA DôVERE V TO, ČO HOVORÍ ??? A AKO TOMU MôŽETE VERIŤ, KEĎ DOPINGOVKAMI PREŠLI (čiže to znamená, že AKOŹE NESYPÚ) AJ NAŠI VÝZNAMNÍ VELIKÁNI ZÚČASTNENÍ NA MAJSTROVSTVÁCH REPUBLIKY, EURÓPY A SVETA, A PRITOM VŠETCI VIEME, ŽE SYPALI O STO ŠESŤ, A ŽE Z TOHO PRIBRALI AJ 20-30 ČI VIAC KÍL ???

Som sklamaný z toho, čo tu z väčšiny z vás (ktorí sa ku mne vyjadrujete) vychádza... Nakoniec by ste tu kopa z vás čo na mňa reagujete boli podľa vašich fotiek a čistej naturálnosti (vraj) majstrami v naturálnej kulturistike. Tu týpek 23 ročný či koľko má, čo cvičí 2 roky a neberie ani proteín údajne, by objemami smele konkuroval českým naturálnym 35 ročným kulturistom čo berú aj kreatín a kopu proteínu, ktorí cvičia 15 rokov.... To sú mi veci, a presne ten týpek vidí čo píšem ja, ČIŽE TAKÝ SUPERTALENT ANI HĽADAŤ NETREBA, ja som asi magnet na nich, keď sa tu samý naturálny supertalent ozýva na môj popud.....





Naposledy upravil DikobrazieDieťa dne so září 27, 2014 7:21 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DikobrazieDieťa
(ban)


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ILikeBike napsal:
člověk napsal:
Jenomže raw ti nelže... mluví pravdu, já ho taky znám...

Nakonec bude oklamána půlka fóra kvůli tomu, že vás trollí stejnej kamarád? Rando má pravdu, ať si jde vyhrát titul nejlepší naturální kulturista na planetě...
btw. naturální kulturistika už nic neznamená v reálným světě, každej kulturista ví, jak obejít testy, když má dost peněz


ILikeBike, tu ide o to, že sa tu ozývajú chalani s väčšími objemami (aj v dobrej forme) než majú najlepší naturálni kulturisti ktorí môžu "obísť" kontroly (čiže môžu niečo prisypať), ALE ÚDAJNE ANI PROTEÍN NEBERÚ, nie to ešte niečo iné.... ...
Tak čo si mám myslieť, že dnes je tu zraz GENETIKY SVETA, a že sa spoja a povyhrávajú všetky súťaže ??? ... Lebo taká je tu dnešná atmosféra
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak to vím? no tak asi ho znám a vím, že nemá peněz na rozhazování - z čeho by tu kúru asi platil, když je student a byl rád, že měl občas alespoň ten protein ? ...
a tady na fóru si chvíli psal log, pár lidí asi ví o kom mluvím...
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DikobrazieDieťa
(ban)


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HAUK.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jugosek


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ukazujou se tu formy nebo se resi kdo co sype? Kazdyho vec ne 😎
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Turakam


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jugosek napsal:
Ukazujou se tu formy nebo se resi kdo co sype? Kazdyho vec ne 😎


trafená husa jasne zagágala
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jugosek


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
jugosek napsal:
Ukazujou se tu formy nebo se resi kdo co sype? Kazdyho vec ne 😎


trafená husa jasne zagágala


Dik 👍😂😂😂
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
smetak


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proc tomu pomatenci nedaji banana?
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: so září 27, 2014 11:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč na něj vůbec reagujete? Sice nevím co psal, stačí mi smetákův komentář... :D Proč někomu nahánět vodu na mlýn.....
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: ne září 28, 2014 6:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DikobrazieDieťa napsal:
Chalani, mám k vám jednu otázku.....


AKO MôŽETE O NIEKOM VEDIEŤ ŽE SKUTOČNE, na 100% NESYPE, KEĎ NA SÚŤAŽIACH PODLIEHAJÚCIM DOPINGOVKÁM JE SAMÝ SYPAČ ( keď sa nebavíme o naturálnej kulturistike) , A PODSTATNÁ VäČŠINA Z TÝCH SYPAČOV NEBUDE ODHALENÁ, LEBO VEDELI KEDY VYSADIŤ ????? ....


A predstav sa ze sa sype vo velkom i v naturalnej kulturistike :) ... a vzdy si to odserie len nejaky zahranicny hriesnik :) na ostatnych sa akoze zabudne ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - OT z aktuálních forem = RANDO Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: