MP Assault New



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - MP Assault New  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> MP Assault New
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Muflon


PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2014 3:24 pm    Předmět: MP Assault New Odpovědět s citátem

Zdravím, chci se zeptat jestli nemá někdo podobně "mizernou" zkušenost jako jí s novým produktem od MP. Již dřive jsem jej užíval a nikdy problém nebyl nicméně minulý týden jsem koupil "nový" a k nelibosti jsem doma zjistil, že je tvrdý jako beton. No reklamoval jsem donesl si domů druhý a ten měl sice část sypkou, ale o kousek níž to bylo to samé v bledě modrém... původní Assault byl krásně sypký tak teť nevím co si myslet. Zda je vadná šarže a dostala se jim do toho vlhkost nebo co.. nebo je to celé tak akorát k vyhození a nebo to tak prostě má být :X Prodejce to řeší, ale zajímá mě jestli jsem měl smůlu jen já nebo i někdo další :)
_________________
Ty neříkáš dost! Ty makáš a dost říkám já!

Sport je napalici. A člověk se na něm časem stane závislým.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2014 4:06 pm    Předmět: Re: MP Assault New Odpovědět s citátem

Muflon napsal:
Zdravím, chci se zeptat jestli nemá někdo podobně "mizernou" zkušenost jako jí s novým produktem od MP. Již dřive jsem jej užíval a nikdy problém nebyl nicméně minulý týden jsem koupil "nový" a k nelibosti jsem doma zjistil, že je tvrdý jako beton. No reklamoval jsem donesl si domů druhý a ten měl sice část sypkou, ale o kousek níž to bylo to samé v bledě modrém... původní Assault byl krásně sypký tak teť nevím co si myslet. Zda je vadná šarže a dostala se jim do toho vlhkost nebo co.. nebo je to celé tak akorát k vyhození a nebo to tak prostě má být :X Prodejce to řeší, ale zajímá mě jestli jsem měl smůlu jen já nebo i někdo další :)


Tohle se netýká jen assaultu, ale hodně NOček. Mně se ještě nestalo, že by mi jakékoliv NO vydrželo po celou dobu sypké. Někdy už otevřené bylo jako kámen, jindy bylo sypké, ale stejně po čase (1 měsíc a dál) ztvrdlo. Bejt tebou bych to neřešil - nikam se tím nedostaneš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Muflon


PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2014 4:45 pm    Předmět: Re: MP Assault New Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Muflon napsal:
Zdravím, chci se zeptat jestli nemá někdo podobně "mizernou" zkušenost jako jí s novým produktem od MP. Již dřive jsem jej užíval a nikdy problém nebyl nicméně minulý týden jsem koupil "nový" a k nelibosti jsem doma zjistil, že je tvrdý jako beton. No reklamoval jsem donesl si domů druhý a ten měl sice část sypkou, ale o kousek níž to bylo to samé v bledě modrém... původní Assault byl krásně sypký tak teť nevím co si myslet. Zda je vadná šarže a dostala se jim do toho vlhkost nebo co.. nebo je to celé tak akorát k vyhození a nebo to tak prostě má být :X Prodejce to řeší, ale zajímá mě jestli jsem měl smůlu jen já nebo i někdo další :)


Tohle se netýká jen assaultu, ale hodně NOček. Mně se ještě nestalo, že by mi jakékoliv NO vydrželo po celou dobu sypké. Někdy už otevřené bylo jako kámen, jindy bylo sypké, ale stejně po čase (1 měsíc a dál) ztvrdlo. Bejt tebou bych to neřešil - nikam se tím nedostaneš


Zajímavé. Já mám takovou zkušenost prvně. Je fakt že dohromady jsem měl zatim tuším 2x2 měsíce "NO suplementaci" takže nejsem žádný pamětník, ale nikdy Assault nepřestal být sypký. Ale pokud to je skutečně tak jsem teď aspoň chytřejší. Ono povedlo se mi to celkem rozbít mlácením pixlou a následně to i celkem rozmělnit "šejkováním" takže nabírat se to bude vpohodě :) Spíš mě to trochu zaskočilo a znejistilo. Nuž dobrá dík za info
_________________
Ty neříkáš dost! Ty makáš a dost říkám já!

Sport je napalici. A člověk se na něm časem stane závislým.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honza3


PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2014 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stalo se mi to u D-stunneru, ten po otevreni byl jak cihla. Prodejce mi na to rekl, ze to neni na reklamaci, ale ze mi to jako teda milostive vymeni. Tak jsem to vyhodil, nehodlam riskovat plisen nebo neco jinyho. Mimochodem jedna se o f-sport, s takovym obchodem jsem skoncil, ani nemam naladu neco s blbama resit.

Novy Assault miva problemy po otevreni (za cca mesic nebo vic), ale to ma vetsina. Nevidim v tom problem, ale spis je problem, kdyz to uz prijde ztvrdly, buhvi jak dlouho tam mohla vlhkost byt. Ale jinak je novy assault pro me lepsi nez stary, ten sem moc nemusel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DolceGusto


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2014 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja takhle kupoval mimoradne levne Juggernauty, na ucinek to nemelo zadnej vliv..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karlwanhov


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2014 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Honza3"Mimochodem jedna se o f-sport, s takovym obchodem jsem skoncil, ani nemam naladu neco s blbama resit.
[/quote]
staci videt jejich stranky a s takovym obchodem si ani nic nezacnu
_________________
There is no reason to be alive if you can't do deadlift
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2014 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je blb... máš nakupovat tady na ronniem, já jsem maximálně spokojený.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honza3


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2014 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
To je blb... máš nakupovat tady na ronniem, já jsem maximálně spokojený.


Ne každý obchod má stejný sortiment, ale to by měl chytrý člověk jako ty vědět :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2014 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Honza3 napsal:
Ne každý obchod má stejný sortiment, ale to by měl chytrý člověk jako ty vědět :)


To nic nemění na tom, že máš nakupovat u nás a neodmlouvej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Honza3


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2014 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ronnie napsal:
Honza3 napsal:
Ne každý obchod má stejný sortiment, ale to by měl chytrý člověk jako ty vědět :)


To nic nemění na tom, že máš nakupovat u nás a neodmlouvej.


Hehe ja nikde neřekl, že nenakupuji na vícero obchodech, včetně ronnieho. I když jsem delší dobu u Vás nic neobjednal.

Polepším se :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2014 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na to si dohlídnu.

Dělám si legraci, samozřejmě:).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
donkeydawg


PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2014 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem zde ze začátku rád nakupoval, nicméně po pár zjištění jsem přešel ke konkurenci. Celková útrata na shopu lehce přes 30tis a nikdy jsem nedostal ani podělanej vzorek, abych mohl ochutnat nové příchutě, popř nové produkty.

Jinak jsem byl se vším spokojený

_________________
LEVEL: RUSSIAN
http://www.youtube.com/watch?v=WC9RshZ3NJQ
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: po říjen 27, 2014 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Třeba jen tento měsíc jsme rozdali cca 5000 vzorků, pokud v minulosti nevyšel žádný na Tebe (ani DVD, ani kniha, ani kalendář apod.), je mi to líto, ale i v tomhle ohledu se snažíme. :) Byť aby vyšlo na všechny v současnosti není reálné. Ale i se vzorky bude zanedlouho výrazně líp, ale to jsem tu psal teď nedávno jinde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - MP Assault New
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: