Řecký jogurt - proč a kdy?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Řecký jogurt - proč a kdy?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Řecký jogurt - proč a kdy?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
blikk


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2014 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem včera v časopise viděl konečně reklamu na novinku - řecký jogurt s nízkým obsahem tuku. Vídával jsem to v časopisech zahraničních, kde to běžně bylo, u nás dodnes jen ty s 10% tuky apod. Konečně to sem přišlo, ale chci se zeptat, jestli jste to už někdo zkoušel. Dělaji i jahodový, čoko a borůvku. Jde mi hlavně o to, že je dražší než normální bílý jogurt a co mám zkušenost, tak obyčejný bílý jogurt, který má míň jak 1% tuku se doslova nedá jíst pokud do něj člověk nenasype tunu sladidla nebo cukru.

http://milko.cz/produkty/jogurty/produkt-recky-jogurt

Bílkovin to má 3x víc jak normální, skoro jako tvaroh.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pokedex


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2014 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v kterym kramu se ten milko jogurt da sehnat ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KT


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2014 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blikk napsal:
Tak jsem včera v časopise viděl konečně reklamu na novinku - řecký jogurt s nízkým obsahem tuku. Vídával jsem to v časopisech zahraničních, kde to běžně bylo, u nás dodnes jen ty s 10% tuky apod. Konečně to sem přišlo, ale chci se zeptat, jestli jste to už někdo zkoušel. Dělaji i jahodový, čoko a borůvku. Jde mi hlavně o to, že je dražší než normální bílý jogurt a co mám zkušenost, tak obyčejný bílý jogurt, který má míň jak 1% tuku se doslova nedá jíst pokud do něj člověk nenasype tunu sladidla nebo cukru.

http://milko.cz/produkty/jogurty/produkt-recky-jogurt

Bílkovin to má 3x víc jak normální, skoro jako tvaroh.


Mně chutná úplně stejně jako tvaroh Je to vlastně totéž, v obojím je kasein, liší se jen způsobem výroby
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2014 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

řecký jogurt bez tuku, ačkoliv s původní konzistencí a příjemnou chutí, měli ještě donedávna
v Makru. U toho Milka nechápu, jaktože se to může jmenovat řecký jogurt. Ten by měl mít nějaké parametry a to už je víc Božkov rum, než tenhle jogurt řecký jogurt. Chuť dost otřesná. Co vím,
tak se občas prodávají "jogurty řeckého typu". Ale tohle je krádež za bílého dne, spáchaná jak na spotřebiteli, tak na skutečných výrobcích řeckých jogurtů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2014 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně že to je bez tuku já si dám 400g 16% zakysaný smetany a je mi hej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny.Fox


PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2014 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je super, kolik to má bílkovin, ale chuť nic moc a cenově ten tvaroh vychází pořád lépe... Já to vidím spíš jen tak na zpestření :)
_________________
Improvise...adapt...overcome...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vejdy


PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2014 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pozor na ty etikety,které čtete u výrobku,oni totiž dosti lžou a někdy hodnoty na etiketě vůbec neodpovídají pravdě.
Jinak já si kupuji klasický bílý jogurt Hollandia je velmi lahodný a chutný.Ty tuky moc neřeším.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2014 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vejdy napsal:
Pozor na ty etikety,které čtete u výrobku, oni totiž dosti lžou a někdy hodnoty na etiketě vůbec neodpovídají pravdě.
Jinak já si kupuji klasický bílý jogurt Hollandia je velmi lahodný a chutný.Ty tuky moc neřeším.


Došlo ti, že se nešmelej jenom suplementy, ale i obyč. potraviny?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
micus6
Poník


PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2014 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim ze o tom mluvil ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honza3


PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2014 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vejdy napsal:
Pozor na ty etikety,které čtete u výrobku,oni totiž dosti lžou a někdy hodnoty na etiketě vůbec neodpovídají pravdě.
Jinak já si kupuji klasický bílý jogurt Hollandia je velmi lahodný a chutný.Ty tuky moc neřeším.


A jak si mame davat pozor čéče ? Mam kazdy zradlo poslat do laboratore ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vejdy


PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2014 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nemá cenu řešit...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2014 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vejdy napsal:
Pozor na ty etikety,které čtete u výrobku,oni totiž dosti lžou a někdy hodnoty na etiketě vůbec neodpovídají pravdě.
Jinak já si kupuji klasický bílý jogurt Hollandia je velmi lahodný a chutný.Ty tuky moc neřeším.


No, nevim, ale když občas třeba dTest něco testuje, jsou tam i lab. analýzy a většinou to zas tak mimo nebývá, jsou to samozřejmě průměrné hodnoty, hodně s rezervou je to potřeba brát u jídel typu maso, ovoce a zelenina apod., ale co se týče těch výrobků jako jsou jogurty nebo prostě různé tovary (těstoviny atd.), tam ta průměrná hodnota bývá relativně konstantní a i ty analýzy bývají docela blízko. Tím neříkám, že je to modla, ale nemyslím si, že by si to cucali z prstu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janca.bor


PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2014 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Také jsem ho před pár dny ochutnala, měla jsem borůvkový a bílý. Nemůžu říct, že by mi to nechutnalo, ale přesně jak se tu psalo, je to spíš jako ochucený tvaroh, čili kdyby mi to někdo dal, řekla bych, že je to nějaký ochucený tvaroh, kterých je na trhu taky dost. Špatný to nebylo, ale za tu cenu to tím pádem nestojí, protože bílkovinama je to někde mezi jogurtem a tvarohem a toho tvarohu za tu cenu mám vaničku 250g, tohle je 140.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Stone


PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2017 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

mel bych dotaz ohledně bílkovin v jogurtech. V práci, kde trávím jako většina lidí celý den, jsem si oblíbil na svačiny nosit recky jogurt 0% od Milka a Skyr. Chci se zeptat, je v nich bílkovina tvořena především syrovatkova, nebo kasein, případně jaky je poměr? U Skyr totiz nekde uvadeji, že se jedna o tvaroh, znamenalo by to tedy, že je to převazne kaseinat vápenaty? Jde mi zejména o vyuzitelnost a vhodnost, jelikož se stává, že v práci za den kromě třech tělech jogurtu nic jiný ho nesnim. Občas to střídám s cotágem, předpokládám ale, že bílkovina bude stejná. Diky za odpověď.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2017 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big Stone napsal:
Ahoj,

mel bych dotaz ohledně bílkovin v jogurtech. V práci, kde trávím jako většina lidí celý den, jsem si oblíbil na svačiny nosit recky jogurt 0% od Milka a Skyr. Chci se zeptat, je v nich bílkovina tvořena především syrovatkova, nebo kasein, případně jaky je poměr? U Skyr totiz nekde uvadeji, že se jedna o tvaroh, znamenalo by to tedy, že je to převazne kaseinat vápenaty? Jde mi zejména o vyuzitelnost a vhodnost, jelikož se stává, že v práci za den kromě třech tělech jogurtu nic jiný ho nesnim. Občas to střídám s cotágem, předpokládám ale, že bílkovina bude stejná. Diky za odpověď.


Pracujes, ale nemas na termosku na jedlo ? Ci nemas cas si navarit obed do termosky??? Ahaaaa... Otrok jak vysity...nema cas, tak musi jest len jogurty jogurty v praci... TAKYCH LUDI NIKDY NEPOCHOPIM... Ja som tvoj PRAVY OPAK...Ked som robil 12tky, tak som v ten den aj doma plnohodnotne cvicil, a aj som si pripravil rano pred dalsou (prvou, druhou ci tretou) dvanastkou plnohodnotne jedlo do termosky k tomu urcenej.... Ale ty nemas cas nie to na horuce jedlo do termosky, ale ani na "krabicky" s jedlom ktore ohrejes... Tak zeres 3 jogurty v praci...casto... Co ty si za NEMEHLO.... ? ... Ved je nemoze na to nemat cas !!!.... Ved tonjedlo staci len zohriat v hrnci (kuracie stehna do termosky davat nebudes), a dat do vyhriatej termosky.... To ti zaberie 5 minut !!!... Lenivec lenivy...
A nezabudni sa vyhovorit ze to inak nejde.... :D ... V skutocnosti si mozes vo velkom hrnci navarit X porcii jedla a zamrazit z toho par porcii.... Vecer pred tym das do chladnicky na najvyssie (najteplejsie) miesto, rano len na sporaku zohrejes, das do vybriatej termosky na jedlo A MAS..... ... Co si 8 rocny chlapec, ze nie si toho schopny ???
PROSTE NA TO SERIES....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Řecký jogurt - proč a kdy? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: