Co čtete


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co čtete  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co čtete
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Irminsul


PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2014 5:27 pm    Předmět: Co čtete Odpovědět s citátem

Zdravím,
chci se zeptat čtenářů fóra co čtou/četli za knihy.

Nyní čtu 2 knihy:

Granátníci od Kura Mayera
Parádní kniha psaná jako deník německého granátníka,pro milovníky historie vřele doporučuji.

My děti ze stanice ZOO od Christiane Vera Felscherinow
Tahle kniha je autentický životní příběh německé narkomanky.Viděl jsem to i zfilmované,bohužel v ČR tento film nevyšel tuším.

Četl jsem tento rok:

...a bude hůř od Jana Pelce
Kultovní undergroundové dílo kterého děj se odehrává převážně v totalitních Čechách kterou prožil sám autor.Má i pokračování které jsem ještě nečetl.Viděl jsem i zfilmované ale film je hrůza a děs..

Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z od Lukáše Roubíka

Encyklopedie moderní kulturistiky od Arnolda Schwarzeneggera

Tyto knihy netřeba komentovat

Průvodce světem plastikového modeláře od Jakuba Vilingra
Jak na modely letadel od Bretta Greena
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2014 5:37 pm    Předmět: Re: Co čtete Odpovědět s citátem

To toho čteš docela dost najednou :-)

Bjørn Lomborg - Skeptický ekolog- Vřele doporučuji všem, kdo se zajímá o ochranu přírody. Ať z té či oné strany.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
migo


PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2014 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cetl jsem My deti ze stanice zoo a Encyklopedii moderni kulturistiky. Prvni na me zapusobila jako neuveritelne racionalni pohled 14ti lete holky na svet nejen jako fetacky, druha jako pokracovani Pumping iron. Posledni knizka, ktera me dostala, se jmenuje Souostrovi gulag od A. Solzenicyna. Prozivam etapu zivota, kdy si pripadam jako ten vezen v ruskym lagru 20tych az 50tych 20 stol. Vsem, kteri musi makat jako delnici, ackoliv maji titul, tuto knihu doporucuji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2014 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uz asi po 4te doctena cela super serie http://www.legie.info/serie/67-muzi-a-slova.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oddo


PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2014 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já zrovna čtu zákon o obchodních korporacích i s komentářem a jinak před usnutím zrovna DaVinciho kód od Dana Browna.
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
švadla


PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2014 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doporučuji cokoliv od Jeffery Deavera nebo Chrise Cartera. Vše jsem od nich přečetl a super.
_________________
"Only a life lived for others is worth living"
- Albert Einstein
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mmks


PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2014 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krvavé jahody dočtené teď. Příběh sester (holek) které HNED po osvobození odtáhnou s matkou do gulagu, protože ona byla Ruska a utekla do ČSR s legionáři a to brali Rusi jako zradu. Nakonec tam zůstali 19let, protože nikdo nevěděl co s nima (ani co s nima je)

Lovci monster s.r.o. brak, něco ve stylu Kulhánka, ale s takovým tím americkým patosem. Ale jako oddych na dovolenou fajn.

Devatá sféra + ještě nějaká jeho knížka - Martin Moudrý - hodně nepodařená napodobenina Kulhánka. Zpočátku zajímavé téma a pak to ani nebaví číst, protože hlavní hrdina je x krát v pr*eli, ale x krát objeví poslední síli/kouzlo/pomoc atd. které ho z toho dostane. Miliony mrtvých jsou nepodstatné pokud hlavní hrdina přežije.

My děti ze stanice ZOO přečteno tak přes 16lety, ale pěkná knížka (i když slovo pěkná s tou knížkou moc nesedí).

a bude hůř přečetl tuším tento rok, někde jsem na to viděl hodně ohlasů, tak jsem to zkusil. Ani nevím, proč jsem to dočetl. Ty lidi tam se z mého pohledu nehodili ani do kompostu. Ještě byli rádi, že se můžou schovávat za revoltu proti komunismu, dneska by se podle mě chovali pod jiným heslem stejně.

btw. vše kromě ---ZOO přečtené na mobilu (včetně komplet Hra o trůny atd. )

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2014 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Korán.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbar Conan


PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2014 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už je tady zase - docela fajn (kdo by si nechtěl přečíst o Hitlerovi v 21. století ), ale vyžaduje to jistou znalost německých vnitropolitických a kulturních náležitostí

A jinak čtu už asi 4 roky Božskou komedii, to se nedá
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeleznaKoule


PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 12:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Momentálně se prolouskávám knihou The Weightlifting Encyclopedia od Arthura Drechslera . Je to skvost, ale 576 stránek hutnýho čtení :)

Koupeno a spadeno mám na The Natural Method od Georgese Héberta.

Jinak obvykle dávám 1 - 2 knihy týdně, z čehož drtivá většina je oborová - cvíčo, žrádlo, bojovky.

Když už se dostanu k nějaký fikci, tak taková ta klasika - Dan Brown, občas nějaký scífko, občas nějaký fantasy, detektivky, thrillery. Za poslední dobu mě z fikce hodně oslovil Nesbø.
_________________
My girlfriend is stronger than you!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 12:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ZeleznaKoule napsal:
Momentálně se prolouskávám knihou The Weightlifting Encyclopedia od Arthura Drechslera . Je to skvost, ale 576 stránek hutnýho čtení :)

Koupeno a spadeno mám na The Natural Method od Georgese Héberta.

Jinak obvykle dávám 1 - 2 knihy týdně, z čehož drtivá většina je oborová - cvíčo, žrádlo, bojovky.

Když už se dostanu k nějaký fikci, tak taková ta klasika - Dan Brown, občas nějaký scífko, občas nějaký fantasy, detektivky, thrillery. Za poslední dobu mě z fikce hodně oslovil Nesbø.


Nejde ta touha po informacích zaboha ukojit co?

Dík za tipy, já ti na oplátku doporučím Weightlifting - Olympic style od pána vzpěrače a Mr. Universe Tommy Kono

http://www.amazon.com/Weightlifting-olympic-style-Tommy-Kono/dp/0970987102
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 1:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

my deti ze stanice zoo -klasika
world war Z-mozna nekdo videl film ale s knihou to ma spolecne jen nazev
ted ctu: metro 2033 postapokalypticky thriller zatim to ujde az na par hluchych mist
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 1:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

coder napsal:
my deti ze stanice zoo -klasika
world war Z-mozna nekdo videl film ale s knihou to ma spolecne jen nazev
ted ctu: metro 2033 postapokalypticky thriller zatim to ujde az na par hluchych mist


2033 aj 2034, slušné oba diely, ale 2034 je prekvapivo silnejší
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 5:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Všechno, co mi přijde po ruku a mám na to chuť. Poslední dobou celého Jo Nesbo . Předtím celého Browna, ale to už je déle. Samozřejmě Milénium od Larsona, to je skvost.

Výborný byl Potápěč od Ostlundha, Tajné dopisy mnicha, který prodal svoje Ferrari byly skvostné. Dívka se sněhem ve vlasech byla hodně zajímavá. Poslední dobou mě dostal Tulák po hvězdách od Londona a dávám ji jako dárek, protože je fakt hluboká.

Mám rád kvalitní sci-fi, tak teď čtu sérii s Rámou od Clarka a celkově pročítám vše dostupné od něj.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2014 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Len tak na okraj, vyšiel nový Zaklínač, čo je vcelku udalosť.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co čtete Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: