lupy



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - lupy  Úvodní stránka -> Ostatní -> lupy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dangroj


PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2014 8:34 pm    Předmět: lupy Odpovědět s citátem

zdarec, mám takovej problém.. ve vlasech se mi dělají často lupy ale to jako fakt fest.. někdy je třeba nemám vůbec a někdy zas úplně mega a různě se to střídá, ale vůbec nevim proč.. a taky tam mám takový mrdky, něco jako strupy, ale netvoří to krev, ale strukturu to má podobnou strupu :D potřebuju pomoc :- ( ( (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2014 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ostrihat dohola
mazat
(mozna to zni jako volovina, ale funguje to)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dangroj


PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2014 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
ostrihat dohola
mazat
(mozna to zni jako volovina, ale funguje to)

no tam kde nejsou vlasy nejsou ani lupy a tyhle ty věci, to mám odzkoušený na sobě :D ale já se vlasů nechci zbavovat, chci to vyřešit jiným způsobem..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2014 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ptal jsem se na to jedné kámošky kadeřnice a ta říkala měnit šampón, prostě jiný šampón sem tam...
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TTeDy


PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2014 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdysi davno, nekdy na prvnim stupni zakladky, jsem mel uplne stejnej problem. Vyresil to u me sampon Polytar. Smrdel sice jako spalena pneumatika plovouci v benzinu a barvou i konzistenci vypadal zrovna tak, ale toho problemu me tenkrat zbavil okamzite a uz me to od te doby nepotkalo.

Akorat pri zbeznym zadani do googlu se zda, ze uz to neni moc dobre dostupny, tak nevim. Kdyby nejak nesel sehnat, bez s tim klidne k doktorovi, protoze evidentne neni neco v poradku, nemluve o tom, ze to je dost neprijemna zalezitost i z duvodu rekneme spolecenskych.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2014 10:00 pm    Předmět: Re: lupy Odpovědět s citátem

dangroj napsal:
zdarec, mám takovej problém.. ve vlasech se mi dělají často lupy ale to jako fakt fest.. někdy je třeba nemám vůbec a někdy zas úplně mega a různě se to střídá, ale vůbec nevim proč.. a taky tam mám takový mrdky, něco jako strupy, ale netvoří to krev, ale strukturu to má podobnou strupu :D potřebuju pomoc :- ( ( (

Mě hodně pomáhá pobyt u moře. Sluničko a slaný vzduch
Zkus solárko na tu palici a poreferuj o výsledku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2014 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nizoral, mě zabral perfektně. Používá se nejdřív myslím měsíc 2x týdně, pak 1x týdně udržovačka. U mě po 3-4 týdnech lupy pryč a už se nevrátily. Je sice dražší než normální šampony, ale odpovídá to tomu, že je to de facto lék.

Jinak existují určitě i levnější varianty, já teď používám jeden šampon který mi posílají rodiče ženy, nicméně u nás není k dostání. Takže z toho, co tady máme, zkus určitě ten Nizoral. Až (pokud) ti zabere, tak pak můžeš vyzkoušet na "udržení" nějakou levnější variantu, ale na vyléčení bych doporučil tohle.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2014 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

deiw napsal:
Nizoral, mě zabral perfektně. Používá se nejdřív myslím měsíc 2x týdně, pak 1x týdně udržovačka. U mě po 3-4 týdnech lupy pryč a už se nevrátily. Je sice dražší než normální šampony, ale odpovídá to tomu, že je to de facto lék.

Jinak existují určitě i levnější varianty, já teď používám jeden šampon který mi posílají rodiče ženy, nicméně u nás není k dostání. Takže z toho, co tady máme, zkus určitě ten Nizoral. Až (pokud) ti zabere, tak pak můžeš vyzkoušet na "udržení" nějakou levnější variantu, ale na vyléčení bych doporučil tohle.

U mě, všechny šampony, včetně Nizoralu, ztratily po pár týdnech účinnost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2014 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me na to pomaha sampon od Vichy na suchou kuzi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dangroj


PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2014 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo tak já něco zkusim koupit a taky sem někde četl, že se lupy tvoří, když si myješ hlavu teplou vodou a to já teď poslední dobou dělám.. už sem si hlavu teď 2x myl v trochu studenější a nevim jak teda s lupama, ale pomohlo mi to od toho, že když sem dřív dal hlavu do teplé vody, tak mě začalo děsně svědět na hlavě a přesunulo se to do celýho těla až sem musel z té vody vylezt a ve studené ani prd a nic mě nesvědí..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Ivory


PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2014 12:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem mel hodne lupy a tvorily i takove ty vetsi zvykackove utvary. Zadny sampon mi nezabiral az nakonec jsem si zacal mit hlavu 2x po sobe a je po problemu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
01Smajdalf


PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2014 12:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl jsem stejný problém, změnil šampón na -Head & Shoulders- a je po problému... a hlavně si neškrábat hlavu .
_________________
RANDO, já na drogy moc nejsem, ale ten model co jsi měl, CHCI ZKUSIT TAKY! :D CIZOPASNIK
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2014 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyzkoušej různé šampony proti lupům, je jich mraky, Nizoral by měl být asi nejsilnější, je to v podstatě lék.
Jinak já používám Dove nebo H@S a taky v klidu.


Naposledy upravil Spazik dne po prosinec 15, 2014 1:44 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2014 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě zkus ten na lupy od Vichy, řekl bych že asi jeden z nejlepších. Lupy mi zmizely po pár umytích a hned po prvním přestala svědět hlava. Používal jsem ho rok a pořád fungoval, teď už ho asi půl roku nepoužívám a lupy se ještě nevrátily :) takže za mě 10/10. Ze všech co jsem vyzkoušel fungoval nejlépe a v podstatě jako jedinej dlouhodobě.

Nizoral mi fungoval pár týdnů a pak jsem měl opět lupy...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dangroj


PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2014 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no, tak 3x už jsem si myl hlavu.. ve studené vodě naopak od dřívější doby, kdy jsem si myl vlasy v teplé.. okamžitě mě přestala svědět hlava a lupy už se taky o dost zlepšili.. šampon zatim neměním..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - lupy
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: