Otázka ohledně kalorického výdeje vs příjmu a MyFitnessPal


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Otázka ohledně kalorického výdeje vs příjmu a MyFitnessPal  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Otázka ohledně kalorického výdeje vs příjmu a MyFitnessPal
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petey


PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2015 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to je celkom hardcore toto a zijes na tom v pohode?
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2015 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady pro ukázku moje jídlo tenkrát:
Hromada zeleniny (cca 500g)
4-6 vajec + 50g ořechů
400-500g masa (kuře, vepř, hovězí) + 50g ořechů
500g smetanový jogurt, někdy 200g cottage, 50g arašídové másla
Občas ještě 2ks ovoce

Ano - ten jogurt s máslem už asi byla prasárna
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2015 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
to je celkom hardcore toto a zijes na tom v pohode?

Prave ze jo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barthel


PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2015 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele asi tam v nastavení máš něco špatně. Já mám v MFP nastaveno 1 kg za týden 179cm 89kg a mám denní příjem 1920kcal. Nebo si to nastav podle sebe. Spočítej BMR a buď v deficitu tak o 400 až 500 kcal. Jinak ty kalorie spálené při kardiu nepřičítej prostě sněz tolik kalorií kolik ti vyjde, že máš pro úbytek váhy jíst.
Kdyby jsi je přičetl tak by nemělo smysl jezdit kardio ne ?:)



popř. http://iifym.com/iifym-calculator/ - docela dobrá kalkulačka jsou u toho všechny potřebný vysvětlivky ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2015 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.1percentedge.com/ifcalc/
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2015 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohane, jen 2 věci k tomu:

1) WD není o tom celý den nejíst (proč si to dopytle každý myslí????), není to Intermittent fasting

2) tvé potréninkové jídlo je normální jídlo na večer, ne overeating

Dej si při undereating nějakou zeleninu / pár ořechů / trošku jogurtu a večer během těch 4 hodin přidej jídlo.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2015 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
kilo minus tydne je presne tolik, aby to byl jenom tuk


S tím bych tak úplně nesouhlasil.

Já kalorie dřív nikdy neřešil a třeba do sacharidových vln jsem si určil nějaké množství sacharidů, abych hubnul do cca 1 kg týdně. Skutečně jsem tak hubnul, jenom mi přišlo divný, že i když jsem shodil 15 kg a všechno oblečení mi bylo velký, tak v zrcadle jsem vypadal skoro pořád stejně. Když jsem si pak zpětně spočítal kalorie, tak mi vyšlo, že jsem měl nějakých 1500-2800 kcal (a ještě jsem dělal dost kardia), přitom když chci přibírat tak při 3800 váha stojí.

Tím chci říct, že když se ten příjem utne až moc, tak to pořád může jít dolů 1 kg/týden, ale ten poměr svaly:tuk bude úplně jinde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2015 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:
Gohane, jen 2 věci k tomu:

1) WD není o tom celý den nejíst (proč si to dopytle každý myslí????), není to Intermittent fasting

2) tvé potréninkové jídlo je normální jídlo na večer, ne overeating

Dej si při undereating nějakou zeleninu / pár ořechů / trošku jogurtu a večer během těch 4 hodin přidej jídlo.


Kam já to na večer to jídlo nacpu ale
Říkáš že když přidám zeleninu a jogurt přes den a víc jídla večer, tak budu líp shazovat?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2015 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Big Muscle napsal:
Hulkie napsal:
kilo minus tydne je presne tolik, aby to byl jenom tuk


S tím bych tak úplně nesouhlasil.

Já kalorie dřív nikdy neřešil a třeba do sacharidových vln jsem si určil nějaké množství sacharidů, abych hubnul do cca 1 kg týdně. Skutečně jsem tak hubnul, jenom mi přišlo divný, že i když jsem shodil 15 kg a všechno oblečení mi bylo velký, tak v zrcadle jsem vypadal skoro pořád stejně. Když jsem si pak zpětně spočítal kalorie, tak mi vyšlo, že jsem měl nějakých 1500-2800 kcal (a ještě jsem dělal dost kardia), přitom když chci přibírat tak při 3800 váha stojí.

Tím chci říct, že když se ten příjem utne až moc, tak to pořád může jít dolů 1 kg/týden, ale ten poměr svaly:tuk bude úplně jinde.


Pokud při 3800 Kcall nenabíráš, tak při 2800 Kcall a nulové aerobce navíc máš týdně deficit 7000 Kcall, což není ani kilo tuku. Tj. optimální deficit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2015 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohane....jinak víš sám, že než stahovat příjem, je lepší zvýšit výdej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2015 10:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Gohane....jinak víš sám, že než stahovat příjem, je lepší zvýšit výdej.

Což dělám. Ale snížení příjmu je taky nezbytná součást.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spashett


PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 7:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MyFitnessPal - vaha 93kg,vyska 175, 27 let, aktivita druha nejvyssi, ubytek vahy nastaven 1kg tydne a haze mi to 1930kcal.
tohle neni moje nastaveni, ale zkusil jsem to tam takhle zadat abychom videli co to haze. Takze ti to nejak blbe pocita. KOukni jestli jsi nekam nedal nejakou picovinu udaj, nebo zkus udpate aplikace :)
btw: pouzivam HR monitor pri trenalu a vetsinou se pohybuju kolem 600-1000kcal za trenink spalenejch. Tyhle hodnoty do MyFitnessPal nezadavam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:

Pokud při 3800 Kcall nenabíráš, tak při 2800 Kcall a nulové aerobce navíc máš týdně deficit 7000 Kcall, což není ani kilo tuku. Tj. optimální deficit.


To jo, ale jak jsem psal, byly to sacharidový vlny, takže těch cca 2800 kcal bylo v nejvyšší vlně (tak 1-2x týdně), jinak to bylo i o dost míň (a k tomu ještě dost aerobky). Takže se mi dost zpomalil metabolismus, začal jsem ztrácet i dost hmoty (přestože bílkovin byl dostatek), ale jelikož úbytek na váze byl pořád do 1 kg/týden, tak jsem vůbec nevěnoval pozornost, že ten příjem je už moc malej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spashett napsal:
MyFitnessPal - vaha 93kg,vyska 175, 27 let, aktivita druha nejvyssi, ubytek vahy nastaven 1kg tydne a haze mi to 1930kcal.
tohle neni moje nastaveni, ale zkusil jsem to tam takhle zadat abychom videli co to haze. Takze ti to nejak blbe pocita. KOukni jestli jsi nekam nedal nejakou picovinu udaj, nebo zkus udpate aplikace :)
btw: pouzivam HR monitor pri trenalu a vetsinou se pohybuju kolem 600-1000kcal za trenink spalenejch. Tyhle hodnoty do MyFitnessPal nezadavam...


Tak já mám tu nejnižší aktivitu, protože mooje denní aktivita se skládá ze sezení u kompu a fitka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spashett


PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem zkusil zmenit tu aktivitu na nejnizsi a je to docela kurva rozdil. Z 1930 mi to hned hodilo 1500kcal.. To je dost rozdil. Ja jsem nastesti celej den teme na nohou, ale tak proto jsem taky utekl od sve puvodni profese v IT. Sedet v kanclu 8 hodin a pak se za hodinu rozbit ve fitku;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Otázka ohledně kalorického výdeje vs příjmu a MyFitnessPal Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: