Jaké formy je možno dosáhnout bez suplementace?


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jaké formy je možno dosáhnout bez suplementace?  Úvodní stránka -> Na smazání... -> Jaké formy je možno dosáhnout bez suplementace?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
anr


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 1:39 pm    Předmět: Jaké formy je možno dosáhnout bez suplementace? Odpovědět s citátem

Pokud se někomu bude chtít to číst a odpovědět svůj názor, budu rád

V posledních měsících, kdy jsou na sociálních sítích už téměř jenom fotky žrádla a lidí v jejich neuvěřitelné fazóně a pod nima horlivé diskuze o původu formy by mě zajímal váš názor/zkušenost, jaké formy je možno dosáhnout bez A) suplementace a B) AS ? Teď zrovna čtu ten nešťastný topic uživatele Aestheticss...
Vím, že se na to nedá pořádně odpovědět, ale např. moje forma - při "téměř kulturistickém" jídelníčku, ale už roky bez jakékoliv suplementace - je dlouhodobě téměř nulová když vemu ty hodiny dřiny a tuny sežraných bílkovin a když vidím na instagramu všechny ty nehorázné skoro soutěžní formy každýho druhýho návštěvníka posilovny, tak mi vrtá hlavou - jako steroidovému panici - jestli toho lze vůbec dosáhnout "čistě" anebo to až tolik ovlivní jen suplementy či genetika?
Nejlepší by sem bylo naházet různé fotky ale nechci aby se pod nima rozhořela diskuze o sypani apod.
Když opomenu soutěžní ambice a to, že je pro vás cvičení už droga, má podle vás smysl (výsledek) se huntovat bez toho, aniž byste vyhodili měsíčně 3000 za protein, bcaa atd.?
Asi je naivní ptát se, jestli jde bez AS vypěstovat formu (nejen objem) postav jako třeba já nevím teď kecnu Boris O., Adam Raw, Juro Visny anebo teď čtu na hlavním webu článek o Bert Goodrich z roku 1939, který asi v té době jedl nejspíš jen zeleninu a maso...?

Četl jsem článek Dave Drapera, že když začal se steroidama, měl už za sebou myslím že nějaké tituly Mr. Universe - a samozřejmě už tou dobou měl úplně neuvěřitelnou postavu. Teď nevím jestli to řekl Munzer nebo kdo, že "posilování bez steroidů je ztráta času" ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karlwanhov


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bez bolesti neni uspechu
_________________
There is no reason to be alive if you can't do deadlift
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slusna forma se da udelat uplne bez doplnku v pohodě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud na to nemáš genetiku, tak slušnou formu neuděláš ani kdyby ses pos*al Ale borců co maj skvělou postavu bez sypky je spousta. Jestli Boris sype, nebo nesype, to fakt netuším, ale traduje se, že ne Ale i tady na foru najdeš pár lidí se skvělou postavou co nesypou (nebo to alespoň tvrdí )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

anr:
co znamena nulova forma? V zmysle mnohorocneho treningu, podla toho co pises? Fotky borcov z instagramu nezaujimaju nikoho, predpokladam.
Mozno postni svoje foto a budes prekvapeny z pozitivnych reakcii. Pokial je forma pri rokoch cvicenia doslova nulova a dodrziavas slusnu stravu a rozumny trening, tak niekde bude pes zakopany...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Genetika v tom hraje největší roli. Jsou lidi, co budou vypadat líp naturálně než lidi, co by brali AS. Pokud nemáš úplně skvělou genetiku, musíš si vybrat dobrej trénink a snažit se taky slušně jíst. A s tím se nějaká pěkná forma udělat dá, akorát to prostě bude trvat dýl, než někomu, kdo je geneticky na tom líp.
Jinak jestli ti ta dřina přijde zbytečná, tak prostě necvič, důležitý přece je, jestli tě to baví a naplňuje nebo ne. Děláš to přece pro sebe, nemusíš se s nikým porovnávat ve stylu "tamten dře míň a vypadá líp". Hlavní je nestát na jednom místě a snažit se jít dopředu, nemusí to být jen svalovými objemy, ale i silově nebo klidně gymnasticky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Pokud na to nemáš genetiku, tak slušnou formu neuděláš ani kdyby ses pos*al Ale borců co maj skvělou postavu bez sypky je spousta. Jestli Boris sype, nebo nesype, to fakt netuším, ale traduje se, že ne Ale i tady na foru najdeš pár lidí se skvělou postavou co nesypou (nebo to alespoň tvrdí )

Tak jak to říkáš ty to zní jako kdyby naprostá většina lidí neměla nikdy nárok na formu teda alespon podle první věty

Já bych tu větu formuloval spíš nějak ve smyslu že pokud němáš genetiku úplně na hovno, tak s vhodnou stravou a tréninku jde udělat slušná forma.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gohan napsal:
DiamonD123 napsal:
Pokud na to nemáš genetiku, tak slušnou formu neuděláš ani kdyby ses pos*al Ale borců co maj skvělou postavu bez sypky je spousta. Jestli Boris sype, nebo nesype, to fakt netuším, ale traduje se, že ne Ale i tady na foru najdeš pár lidí se skvělou postavou co nesypou (nebo to alespoň tvrdí )

Tak jak to říkáš ty to zní jako kdyby naprostá většina lidí neměla nikdy nárok na formu teda alespon podle první věty

Já bych tu větu formuloval spíš nějak ve smyslu že pokud němáš genetiku úplně na hovno, tak s vhodnou stravou a tréninku jde udělat slušná forma.


Tak jsem to myslel, ale asi to vyznělo jinak no
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anr


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně jsem žil v domění, že cvičením a životosprávou lze dosáhnout něčeho, co se mi teď ukazuje jako naivní sen a ztrácím pomalu motivaci k tomuhle sportu i jeho sledování vůbec. Já nevím, jsou ještě postavy třeba Jirky Pocházky, Tkadlčíka, Christovaa, Minstera, Mestera dosažitelné z tvarohu, kuřecího a rýže? Chápu, že je za tím nadlidská dřina, kázeň a talent, ale jako nekulturista jsem si ještě donedávna vůbec nedokázal představit, že moji hrdinové z videologů Koritenský, Bureš, Obořil a spol. si píchaj hormony 11 měsíců v roce. Prostě je to celý podvod! Tím nechci říct že sem si myslel, že pravidelným tréninkem budu na mr. universe
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ikski


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi te zklamu, ale pokud nejsi geneticky zazrak tak nikdy nebues vypadat ani jak ti prvne jmenovani. To nic nemeni na tom, ze nemuzes vypadat dobre. Ale na vzhled ala Greg Plitt bez ---- zapomen
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karlwanhov


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

anr napsal:
Já nevím, jsou ještě postavy třeba Jirky Pocházky, Tkadlčíka, Mestera dosažitelné z tvarohu, kuřecího a rýže?

takovou postavu nebudes mit ani na AS, natoz na tvarohu
_________________
There is no reason to be alive if you can't do deadlift
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbar Conan


PříspěvekZaslal: st únor 11, 2015 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady máš inspiraci, první a POSLEDNÍ naturální kulturista na světě:



nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2015 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A to treba brat do uvahy, ze bol talent
Podla mna to svalovo a silovo viac dotiahol dalsi zaruceny natural, Georg H.:



_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2015 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tyhle borci na těch fotkách jsou ale genetičtí talenti, průměrnej ektomorf takhle nikdy vypadat nebude, ani kdyby se na hlavu stavěl a jedl 5 kuřat denně. Taky mám kamaráda, co jsme spolu chodili cvičit, jedli a cvičili jsme +- stejně a on stejně zvedal všude o 50% víc a stejný efekt i na postavě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jorjo


PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2015 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jen tak pro info, napiš sem nám ten tvůj kulturistickej jídelníček . A ikdyž si myslíš, že už máš všechno vyřešený (trénink, jídelníček) a není co zlepšovat, tak to z 99,9% není pravda. Já se za každej odcvičenej rok dozvim tolik nových věcí, a tím nemyslím jen o tom jak se stravovat atd. ,ale i nových poznatků o vlastním těle a co jak na mě působí. Navíc pokud nemáš soutěžní ambice, tak to zas neber tak že sou hroutí svět, ale začni fakt přemýšlet co zlepšit . A z fotek na instagramu si nic nedělej i z nic moc formy se dá udělat dobrá nabušená fotka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jaké formy je možno dosáhnout bez suplementace? Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: