Bikini jak na to?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bikini jak na to?  Úvodní stránka -> Soutěže -> Bikini jak na to?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HancaMilova


PříspěvekZaslal: po leden 05, 2015 3:56 pm    Předmět: Bikini jak na to? Odpovědět s citátem

Ahoj, chtěla bych se zeptat někoho, kdo má zkušenost s bikinama. Jak se k tomu dostat, co udělat pro to, abych se mohla přihlásit na soutěž a jak to tam vlastně funguje? Prostě co nejvíc informací? Cvičím doma od března, v posilovně od září. Kouknul by někdo na fotky a řekl, jestli to má vůbec smysl? Díky moc.. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po leden 05, 2015 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podívej se na video v tomto článku:

http://kulturistika.ronnie.cz/c-17354-vse-o-kategorii-bikiny-fitness.html

a vyčerpávající informace o možnostech kde a jak v ČR soutěžit nalezneš tady:

http://kulturistika.ronnie.cz/c-19421-chci-soutezit-co-pro-to-musim-udelat.html
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pokedex


PříspěvekZaslal: po leden 05, 2015 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fotky urcite uvitame :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HancaMilova


PříspěvekZaslal: po leden 05, 2015 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokedex napsal:
fotky urcite uvitame :-)

ráda bych je sem dala, ale nejde mi to. Podařilo se mi je ale nahrát na můj profil, tak můžete kouknout tam :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denula89


PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2015 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den,příští rok se chci chystat na soutěž v bikiny fitness,ale bojím se toho pozování mohl by mi prosím někdo poradit,kde nebo u koho bych se to naučila,abych se tam neztrapnila? Předem děkuji za všechny odpovědi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2015 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Najdi si nějakou starší zkušenější závodnici z okolí a ta Ti s tím poradí. Pokud o žádné nevíš, napiš, z jakého jsi města, nějakou určitě objevíme.

A jinak sleduj pak i svazové stránky, teď někdy v týdnu by tam měl vyjít článek, který se bude týkat nových pravidel, mimo jiné i právě v oblasti pózování. Plus budou publikovány informace ze stávajících pravidel o soutěžních plavkách, ty je prima přečíst ještě předtím, než si nějaké někde necháš šít.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Denula89


PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2015 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vůbec o žádné závodnici u nás nevím,pokud by jsi o nějaké věděl,byla bych moc ráda,kdyby jsi mi poradil jsem z Moravské Třebové.
Jinak Ti děkuji za info určitě si to přečtu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2015 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z Moravské Třebové žádnou závodnici bikiny fitness neznám:/.

Zkus se spojit s Mírou Trnečkou, pokud ho znáš, to je závodník v kulturistice, co závodí už leta letoucí, a z Moravské Třebové je. Sice Ti třeba nepomůže přímo on (nevím), ale určitě bude vědět, na koho se obrátit. Popř. on startoval za oddíl Metal Gym Moravská Třebová, který vede Pavel Kasal (osobně ho neznám, ale třeba poradí). Kontakt Ti pošlu tady soukromou zprávou.

Btw. a nebo napiš a zajeď pak za Marií Mikšovou do Kroměříže... to sice není úplně blízko, ale ani ne úplně daleko.

Btw. druhé, když už bys jela daleko, tak v Brně by Ti určitě pomohl Luboš Koumal (sám je mimo jiné rozhodčí)... že jo Luboši? :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
MOOG


PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2015 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasný, není problém, děláme týmové srazy a obsáhneme všechny kategorie. Takže pokud si uděláte cestu do Brna, rád Vás vezmu s sebou.
Kontakt na mě je lubos@koumal.cz
_________________
www.koumal.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
baruse


PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2015 10:03 am    Předmět: Soutezeni Odpovědět s citátem

Ahoj, stejne jako holky si pohravam s myslenkou soutezeni v bikinach, ale nemam tuseni, na koho se obratit, jak se pripravit? Studuji v Praze, takze mi je jasne, ze moznosti bude asi dost, presto bych uvitala, kdybyste mi nekdo poradil co a jak.. Dekuju :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2015 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V Praze třeba hodně holek chystá Lída Čížová a co pak se závodnicemi mluvím, jen a jen si spolupráci s ní chválí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bikini jak na to?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: