Prevence nemoci



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Prevence nemoci  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Prevence nemoci
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Study


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2015 4:32 pm    Předmět: Prevence nemoci Odpovědět s citátem

Nenašel jsem vhodný topic, proto zakládám tento.

Jelikož bych už nesnesl druhý konec právě začínající diety kvůli nemoci, tak by mě zajímalo, jaká preventivní opatření proti nemocem dodržujete. Klidně sem pište i ty základní, myslím, že se to bude do budoucna hodit i více lidem. (beru i různé čaje, doplňky výživy apod. - cokoliv:)

Řádí ted chřipky a já bych fakt nerad onemocněl. Už před Vánoci sem kvůli nemoci musel skončit s dlouho plánovanou dietou hned po týdnu.

Osobně ted beru cca 4-6g C denně rozdelených do více dávek + Nexgen Pro 2 tablety denně + Zinek 4-5x 25mg denně + Vitamin E 2x200mg denně + obcas B-komplex od Scitecu
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2015 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pride mi to riesenie vitaminov cele k hovnu. Pravidelne zeriem zeleninu a ovococie bohate hlavne na vitamin C ... osobne doplnam vitamin C gram denne, pozorne sa obliekam a staram o svoje telo a chytim chripku ako prasa ... normalne sa zamyslam ci to vobec k niecomu je ci uz branie preparatov alebo kvalita zeleniny a ovocia v supermarketoch :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2015 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepotřebuji od nikoho slyšet odpoved typu: "Beru 10g denně a jsem OK" ale spíš bych uvítal nějaké i netradiční způsoby prevence.. třeba "Utužuju se už nejakou dobu a... moje zkušenosti jsou.." chapeš?

Já sám nemam až takový přehled co vše a v jaké míře může proti nemocem pomoct. A myslím že zkušenosti lidí jsou lepší než číst článek z ona.idnes apod
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2015 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zadnou prevenci krome toho , ze chodim malo oblikanej i v zime ,coz se asi neda brat jako prevence , nepraktikuji a nemocnej jsem nebyl uz hodne dlouho (az do minuleho tyden, kdy jsem si to vybral za poslednich par let zpetne). Navic se dost pretezuji v posilovne, coz se musi negativne podepisovat na imunite a ovoce a zeleninu uz asi rok a pul tez nejim.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2015 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

základem všeho je nikde nenachladnout, stačí i krátký pobyt neoblečený v zimě, že jde člověk třeba v tričku nebo jenom mikině na cígo a už v tom lítáš, buď máš dobrou imunitu a nic nechytneš, nebo jsi kripl a chytneš i chřipku, které je někde 10 km daleko... , pravda, že jsem letos ještě nic nechytl a to tam lidi v práci něco měli pořád..., normálně si do vody ze šťávou vymačkávám půlku citronu a pak ten zbytek sním, třeba to pomáhá...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tsunami


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2015 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně volím glutamin (cca 15g před spaním), ale samo o sobě to člověka před nemocí stejně nezachrání...
_________________
Běda muži, kterému žena vládne.
Moje stránka o zdravém vaření: https://www.facebook.com/TsunamiVari
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Endo


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2015 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Zadnou prevenci krome toho , ze chodim malo oblikanej i v zime ,coz se asi neda brat jako prevence , nepraktikuji a nemocnej jsem nebyl uz hodne dlouho (az do minuleho tyden, kdy jsem si to vybral za poslednich par let zpetne). Navic se dost pretezuji v posilovne, coz se musi negativne podepisovat na imunite a ovoce a zeleninu uz asi rok a pul tez nejim.


Môžem sa spýtať, prečo neješ ovocie a zeleninu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2015 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevejde se mi do jidelnicku :-)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Endo


PříspěvekZaslal: po únor 09, 2015 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Nevejde se mi do jidelnicku :-)



Ja som zase bol nútený vyradiť zeleninu. Nejako ju môj žalúdok nedokáže zniesť a stráviť tak ako by mal...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: út únor 10, 2015 3:10 am    Předmět: Re: Prevence nemoci Odpovědět s citátem

Study napsal:
Nenašel jsem vhodný topic, proto zakládám tento.

Jelikož bych už nesnesl druhý konec právě začínající diety kvůli nemoci, tak by mě zajímalo, jaká preventivní opatření proti nemocem dodržujete. Klidně sem pište i ty základní, myslím, že se to bude do budoucna hodit i více lidem. (beru i různé čaje, doplňky výživy apod. - cokoliv:)

Řádí ted chřipky a já bych fakt nerad onemocněl. Už před Vánoci sem kvůli nemoci musel skončit s dlouho plánovanou dietou hned po týdnu.

Osobně ted beru cca 4-6g C denně rozdelených do více dávek + Nexgen Pro 2 tablety denně + Zinek 4-5x 25mg denně + Vitamin E 2x200mg denně + obcas B-komplex od Scitecu


To mi přijde trochu jako čím víc pruhu tím víc Adidas
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paul.Try


PříspěvekZaslal: so únor 21, 2015 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

-Pestrá strava

-Dostatek regenerace.

Zkus se otužovat, tělo si pak navykne na nižší teploty, vynaloží méně energie na ohřev těla a tu pak využije třeba na obrnu proti bacilům. Ale je dokazano že chřipku nechytneš z chladu ale chytneš jí protože ma někdo ten bacil a ten se šíří vzduchem. Takže pokud trpíš na "rýmičky" tak leda se vyhnout lidem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: so únor 21, 2015 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

muzes tomu pomahat jak chces, ale pokud mas treba slabsi imunitu tak to chytnes tak i tak, vlastni zkusenost
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: so únor 21, 2015 5:42 pm    Předmět: Re: Prevence nemoci Odpovědět s citátem

[quote="jachym"]
Study napsal:
...


Aspon se snažím pro to něco dělat :)
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: so únor 21, 2015 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
muzes tomu pomahat jak chces, ale pokud mas treba slabsi imunitu tak to chytnes tak i tak, vlastni zkusenost


Mam na to uplne stejny nazor lidi co sou od prirody vecne nachlazeni furt chripky anginy antibiotika, sou proste predem odepsani a vetsinou toho s tim moc neudelas
_________________
Happiness comes from lifting weights overhead.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MatyasCernohorsky


PříspěvekZaslal: po únor 23, 2015 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prevenci onemocnění řeším v podstatě jen v dietě. Mimo dietu mám velký množství stravy a tudíž velký množství vitamínů a minerálu, takže tělo není na nemoc tak náchylný.

V dietě používám:

Vitamín C - 3 x 1gram denně
Pivovarské kvasnice - obyčejné - 3 x 3 ks denně
Miltivitamínový a multiminerálový doplněk
Glutamin ( ten má podlě mně velký vliv na imunitní systém )

Plus ještě zařazuji 2 x do roka kompletní detox kůru. ostropestřec, čaje , bylinky :)

PS: Když budeš mít nějaký lehčí onemocnění, tak v dietě můžeš pokračovat, to tělo se z toho vyhrabe i přes nižší kalorickej příjem. Nemusíš ji hned ukončovat :D

Jinak lehčí nemoc mám tak 1x do roka, třeba 2 dny teploty, ale jinak mě nikdy nic vážnýho nebylo. Neschopenku jsem nikdy nepotřeboval :D

Good luck ! :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nexgen Pro Multivitamin | Reflex Nutrition
Nexgen s obsahem většího množství hořčíku, vitamínů K2 MK7, D3 a chelátů.
399 Kč
V 52 Vita Complex Forte | Extrifit
Oblíbený produkt s vitamíny, minerály a dalšími látkami.
409 Kč
Výprodej • Delicious Vitamin C Fair Power ® | Survival
Vitamín C ve třech skvělých příchutích. První vitamín C, který skutečně chutná!
69 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Prevence nemoci
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: