8 min abs workout?

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 8 min abs workout?  Úvodní stránka -> Videa -> 8 min abs workout?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
matezz06

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2012 8:52 pm    Předmět: 8 min abs workout? Odpovědět s citátem

co na to říkáte? dost lidí to v komentech chválí, dost lidí tam píše zase, že je bolí krk...
myslíte, že to pro kompletní procvičení břicha stačí?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Revital

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dělám něco podobného, mám prostě svoje ABS rutiny - skládají se ze 4 cviků a to dělám 4x dokola (16 cviků celkem) bez nějaké přestávky. Těch rutin mám asi 5 a střídám je. Jak to funguje můžeš vidět na fotkách u mě na profilu. Tohle bude asi něco podobného, protože mně to moje ABS cvičení trvá třeba i 10 minut. (záleží na cvicích)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
CIZO

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Výběr cviků na tom videu teda špatný. Všechno dominance přímého břišního svalu a většina vhodná jen pro lidi, co nemají žádnou dysbalanci v oblasti krční páteře a umí ji správně fixovat (což teda moc lidí u břicha neumí).

Derek Poundstone
xman3601

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2015 12:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super podla mna

Rychle na stránku:

Přejdi na: