Fyzická příprava pro mma


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Fyzická příprava pro mma  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Fyzická příprava pro mma
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PMKB5


PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2015 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S Viktorem je vždycky sranda :-)
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2015 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobry rozhovor s Myllysom, uz som o nom davno nepocul.

Co ja viem, veselo sa sype aj na nizsej urovni...
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2015 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to mě docela zklamalo.
Nechápu proč se hlavně nějak neošefuje čachrování s váhou, dal bych třeba limit, že od vážení do zápasu nesměj jít přes 10 % nebo něco podobného, tohle je hrozná komedie...
_________________
Nevěřte lidem, co nejí celá vajíčka a nepijí alkohol.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
AHOLA


PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2015 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak trebars ked sa svojho casu slo na amt. ligu do ZA, vazilo sa v den zapasu, pred eventom.....na takej urovni to inak asi ani nechodi. Na profi urovni by asi zrusenie zapasu tesne pred eventom bolo dost blbe....a to iste plati aj keby sa stanovilo tych 10 percent (to uz rovno mozu vazit iba v den zapasu).
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2015 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych právě vážení den předem nerušil, protože chápu, že jde o prachy. A kdyby navážili přes 10 %, tak bych zápas také nerušil ale dal nějakou brutální pokutu, třeba 90 % + nějaký trest v podobě přijití o původně přislíbený titulový zápas apod.

A prachy by mohly jít třeba na dopingový kontroly
_________________
Nevěřte lidem, co nejí celá vajíčka a nepijí alkohol.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
PMKB5


PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2015 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Viktor Pešta se bohužel zranil v tréninku (naskočená kneebar), každopádně jako skutečný válečník kromě rehabiltace pokračuje v tréninku.

KB5 Fight Pro (tokol) musel dočasně přerušit - najeli jsme tedy na alternativní program: posilování úchopu s grippery, cviky na sílu břicha, speciální drily na dýchání a Floor Press s velkou činkou.

_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Balista


PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2015 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KB5 Fight Pro (tokol) - nebudeš k tomu mít nějaký článek? Už jsem o něm slyšel od kluků v Pentě střípky, pak jsem četl článe (če)k od Ondry Skalníka, ale zajímalo by mě víc Nebo si to "syslíš" jen pro klienti a svěřenci? To syslení ber s nadsázkou, dobře chápu, že know how je know how
_________________
Buď najdu cestu, nebo si udělám vlastní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2015 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar a sílu,

nástřelový článek o KB5 Fight Pro (tokolu) už je připraven na publikování - ale "jen" obecný nástřel, ne detailní program. Jak říkáš, know how je know how, a finta je ve vyskládání celého protokolu, ne v jednotlivých částech:

- mobilita, flexibilita (včetně dynamické!), funkční pohyb
- drily na dýchání
- silový trénink
-extra drily speciálně pro fightery (krk, úchop... )
- kondiční trénink
- specializovaný běžecký program
- strava, regenerace
- kombinace s MMA tréninkem
- blueprint pro off-season trénink, in-season, předzápasový tapering
- ...

Zítra mám na toto téma mj. uzavřený seminář pro naše instruktory, protože chceme umožnit i fighterům z jiných měst profi přípravu dle našeho blueprintu - díky mému origo oboru (bojovky) je to naše specialita, koneckonců hledání ideální přípravy pro bojová umění a sporty mě k silovému tréninku přivedlo.

_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Balista


PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PMKB5 napsal:
Zdar a sílu,
nástřelový článek o KB5 Fight Pro (tokolu) už je připraven na publikování - ale "jen" obecný nástřel, ne detailní program.


Čaues.
Tak kde to vázne? Kdy článek vyjde?
_________________
Buď najdu cestu, nebo si udělám vlastní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď byl článek od fightera Ondry Skalníka, tak nechceme dávat dva podobné články za sebou, prosím o trpělivost.

Mimochodem o přípravě Viktora Pešty budu mít poměrně podrobný článek na StrongFirst, tam bude spousta zajímacích a praktických tipů.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Balista


PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobře no, budu trpělivý.. Co mi taky jiného zbyde
Na článek o přípravě Viktora sem nebo do PM pak hoď určitě odkaz, rád si to přečtu.
Co to jeho koleno?
_________________
Buď najdu cestu, nebo si udělám vlastní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Koleno lepčí, rehabilituje, nakonec nebyla třeba ani operace, ale bude to trvat.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Balista


PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak snad se dá brzy do kupy.

Ve výsledku člověku většinou nevadí ta bolest, ale to, že nebude moct nějakou dobu naplno trénovat. Nebo alespoň já to tak mám a vidím to i u dost lidí z okolí a ne jen u bojovek, ale i v trojboji, vzpírání atd. Člověk se zraní a už v hlavě odhaduje, jak dlouho bude trvat vyléčení..

Když odběhnu od tématu, tak je zajímavé vidět kluky s obličejem od krve, jak prosí rozhodčího s doktorem, aby je nechali dokončit zápas v ringu nebo kleci a pak zahlédneš fotbalistu, jak se ho nikdo nedotkne a on už leží na trávníku a hodinu pláče.

Ale nechci tu rozjíždět nějaký flame, jen jsem si vzpomněl, jak mi kamarád říkal, že podle něj je nejchlapštější sport fotbal
_________________
Buď najdu cestu, nebo si udělám vlastní!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Balista napsal:
Když odběhnu od tématu, tak je zajímavé vidět kluky s obličejem od krve, jak prosí rozhodčího s doktorem, aby je nechali dokončit zápas v ringu nebo kleci a pak zahlédneš fotbalistu, jak se ho nikdo nedotkne a on už leží na trávníku a hodinu pláče.

Ale nechci tu rozjíždět nějaký flame, jen jsem si vzpomněl, jak mi kamarád říkal, že podle něj je nejchlapštější sport fotbal

Svatá pravda... Na fotbal už se díky tomu ani nedívám, je to tam samá herečka, jen se válí po zemi a nakonec za to mají skvěle zaplaceno. Naopak takové bojové sporty, rugby, trojboj, atd...tam žádné "herečky" a uplakánky nenajdeš a ty peníze mají oproti nim směšné. Takových, které to zaopatří na celý život a nejen je, ale i jejich děti...je oproti fotbalu strašně málo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAST3R


PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2015 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Není fotbal jako fotbal.


I když já osobně taky rejpu do kámošů, že klasický (evropský) fotbal je sport pro holky, tak není problém dohledat nějaké hnusné zranění. Navíc od nás půlka fotbalistů co hraje za vesnici má operované koleno či dokonce obě. 3 kluci (od 18-23 let všichni po operaci), pak tam jsou ty starší třicátníci co mají operované obě nohy (kolena).

Nesleduji statistiky, ale fotbal bude asi nejpopulárnější sport na světě, proto se tam točí takové prachy (tím neříkám, že souhlasím s tím kolik berou profíci).
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Fyzická příprava pro mma Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: