Dotaz - Strava


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dotaz - Strava  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Dotaz - Strava
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PMKB5 napsal:
Gentlemen, abych byl fér a držel se pravidel, řešil jsem dotazem s předstihem přímo s redakcí, protože jsem si všimnul odkazů v řadě podpisů x jiných uživatelů - a dostal jsem zelenou.

Za to, že některé apriori štvu, nemohu, ale nesoutěžím na ronnie.cz v soutěži krásy, velikosti bicepsu, ani popularity. Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde.

Pokračujte vesele v diskusi - já do těch s osobními invektivami přestávám přispívat.



Co je osobního na tom, že si tady prostě honíš kšefty? Já vím, můžeš klidně říct, nebo napsat, že je to bledá závist. Ale já beru fórum jako pokec s podobně ujetýma lidma. A přijde mi divný, abych si sednul do hospody k pívu a někdo mi začal vnucovat svoje produkty. Já si dokonce ani nemyslím, že bys tady něco extra vydělal. Ale už jenom ten fakt, že tvoje působení tady je motivovaný výdělkem moc sympatií nevzbuzuje.
Já jsem tady třeba viděl pana slivovičku Žufánka, no dobrý, ale ten mi nepíše do každýho příspěvku, že si mám dát panáčka. A že by mně nemusel dvakrát pobízet.
A jestli ti to majitel fóra povolil, je to samozřejmě v pořádku, jenom to nic nemění na tom, že
spoustu lidí nevyžádaná reklama sere... na jiných fórech jsem viděl funkci "ignore" a kdyby to tu bylo, určitě bych si to zapnul:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peet
peetthemaster


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:

A jestli ti to majitel fóra povolil, je to samozřejmě v pořádku, jenom to nic nemění na tom, že
spoustu lidí nevyžádaná reklama sere... na jiných fórech jsem viděl funkci "ignore" a kdyby to tu bylo, určitě bych si to zapnul:)


_________________
Můžeš jít k zemi, ale musíš se zvednout!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlkisekk napsal:
Johny.Fox napsal:
PMKB5 napsal:
- jeden den bez sacharidů imho vůbec nic nezmění
- vynech těstoviny, vločky, čočku
- přidej bílkoviny a především tuky, a hodně zeleniny


Smím se zeptat, proč by měl vynechávat vločky nebo čočku?

Musis si nastudovat program whole 30 nebo jak se to jmenuje :-) :-) prej zpusobuji zanety a otviraji strevo , se tam myslim pise, uz si to tak nepamatuju.


To teda otvírají, hlavně luštěniny.

Konec srandy. Asi vím, co je tím myšleno. Opět blbě interpretované doporučení ohledně celozrnných výrobků a luštěniny ve stravě člověka. Ano, na sliznici střeva nebudou dělat dobře malým dětem, ale dospělému se nic neotevře, nic nezanítí atd. To se dřív zanítí střevo člověka, co jí každý den maso ve velkém.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
PMKB5 napsal:
Gentlemen, abych byl fér a držel se pravidel, řešil jsem dotazem s předstihem přímo s redakcí, protože jsem si všimnul odkazů v řadě podpisů x jiných uživatelů - a dostal jsem zelenou.

Za to, že některé apriori štvu, nemohu, ale nesoutěžím na ronnie.cz v soutěži krásy, velikosti bicepsu, ani popularity. Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde.

Pokračujte vesele v diskusi - já do těch s osobními invektivami přestávám přispívat.



Co je osobního na tom, že si tady prostě honíš kšefty? Já vím, můžeš
klidně říct, nebo napsat, že je to bledá závist. Ale já beru fórum jako pokec s podobně ujetýma lidma. A přijde mi divný, abych si sednul do hospody k pívu a někdo mi začal vnucovat svoje produkty. Já si dokonce ani nemyslím, že bys tady něco extra vydělal. Ale už jenom ten fakt, že tvoje působení tady je motivovaný výdělkem moc sympatií nevzbuzuje.
Já jsem tady třeba viděl pana slivovičku Žufánka, no dobrý, ale ten mi nepíše do každýho příspěvku, že si mám dát panáčka. A že by mně nemusel dvakrát pobízet.
A jestli ti to majitel fóra povolil, je to samozřejmě v pořádku, jenom to nic nemění na tom, že
spoustu lidí nevyžádaná reklama sere... na jiných fórech jsem viděl funkci "ignore" a kdyby to tu bylo, určitě bych si to zapnul:)

Pro me je prinosem, ma jiny pohled na vec nez vetsina lidi, a byla by skoda,kdyby neprispival.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peet
peetthemaster


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlkisekk napsal:
Hulkie napsal:
PMKB5 napsal:
Gentlemen, abych byl fér a držel se pravidel, řešil jsem dotazem s předstihem přímo s redakcí, protože jsem si všimnul odkazů v řadě podpisů x jiných uživatelů - a dostal jsem zelenou.

Za to, že některé apriori štvu, nemohu, ale nesoutěžím na ronnie.cz v soutěži krásy, velikosti bicepsu, ani popularity. Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde.

Pokračujte vesele v diskusi - já do těch s osobními invektivami přestávám přispívat.



Co je osobního na tom, že si tady prostě honíš kšefty? Já vím, můžeš
klidně říct, nebo napsat, že je to bledá závist. Ale já beru fórum jako pokec s podobně ujetýma lidma. A přijde mi divný, abych si sednul do hospody k pívu a někdo mi začal vnucovat svoje produkty. Já si dokonce ani nemyslím, že bys tady něco extra vydělal. Ale už jenom ten fakt, že tvoje působení tady je motivovaný výdělkem moc sympatií nevzbuzuje.
Já jsem tady třeba viděl pana slivovičku Žufánka, no dobrý, ale ten mi nepíše do každýho příspěvku, že si mám dát panáčka. A že by mně nemusel dvakrát pobízet.
A jestli ti to majitel fóra povolil, je to samozřejmě v pořádku, jenom to nic nemění na tom, že
spoustu lidí nevyžádaná reklama sere... na jiných fórech jsem viděl funkci "ignore" a kdyby to tu bylo, určitě bych si to zapnul:)

Pro me je prinosem, ma jiny pohled na vec nez vetsina lidi, a byla by skoda,kdyby neprispival.


To sice má..ale prosazovat svojí pravdu a dogma v každém topicu je značně iritující.
_________________
Můžeš jít k zemi, ale musíš se zvednout!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
vlkisekk napsal:
Johny.Fox napsal:
PMKB5 napsal:
- jeden den bez sacharidů imho vůbec nic nezmění
- vynech těstoviny, vločky, čočku
- přidej bílkoviny a především tuky, a hodně zeleniny


Smím se zeptat, proč by měl vynechávat vločky nebo čočku?

Musis si nastudovat program whole 30 nebo jak se to jmenuje :-) :-) prej zpusobuji zanety a otviraji strevo , se tam myslim pise, uz si to tak nepamatuju.


To teda otvírají, hlavně luštěniny.

Konec srandy. Asi vím, co je tím myšleno. Opět blbě interpretované doporučení ohledně celozrnných výrobků a luštěniny ve stravě člověka. Ano, na sliznici střeva nebudou dělat dobře malým dětem, ale dospělému se nic neotevře, nic nezanítí atd. To se dřív zanítí střevo člověka, co jí každý den maso ve velkém.

Zajimal by me nazor na knihu jidlo na prvnim miste.Me se treba libi, jak tam jsou nektere veci vysvetleny, tak snadno k pochopeni, ale sam nevim co si o knize mam myslet. Ma nekdo nejake zkusenosti s radami, ktere autori prezentuji?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Co je osobního na tom, že si tady prostě honíš kšefty? Já vím, můžeš klidně říct, nebo napsat, že je to bledá závist. Ale já beru fórum jako pokec s podobně ujetýma lidma. A přijde mi divný, abych si sednul do hospody k pívu a někdo mi začal vnucovat svoje produkty. Já si dokonce ani nemyslím, že bys tady něco extra vydělal. Ale už jenom ten fakt, že tvoje působení tady je motivovaný výdělkem moc sympatií nevzbuzuje.
Já jsem tady třeba viděl pana slivovičku Žufánka, no dobrý, ale ten mi nepíše do každýho příspěvku, že si mám dát panáčka. A že by mně nemusel dvakrát pobízet.
A jestli ti to majitel fóra povolil, je to samozřejmě v pořádku, jenom to nic nemění na tom, že
spoustu lidí nevyžádaná reklama sere... na jiných fórech jsem viděl funkci "ignore" a kdyby to tu bylo, určitě bych si to zapnul:)

Pises strasny ale strasny nesmysly! A to nejen v tomhle pripade, uz sem si te vsiml ve vicero debatach, kdy se snazis pokazde vyvolavat nejakou kontraverzi a flame a pokazde si tak trochu seres do huby. Skoro mi tu chybi funkce "ukaz se" kde by po kliknuti vyjela tvoje fotka a kratke bio o tobe. Mozna by to bylo prinosnejsi, nez nejake tlacitko ignore, protoze je sakra rozdil, kdyz s tebou debatuje clovek, co se necemu venuje, veri tomu co dela, neustale se uci a zdokonaluje v tom co dela a snazi se to predat dal a nebo kdyz si otevira hubu anonymni franta knedlik z postoloprt, kterej se cejti jako ůber svetak a pritom ma hubu umazanou od chleba se skvarkama...

Tady se hodi primer ze skol bojovych umeni, kdy kazda se snazi byt nejlepsi, uci svoji specifickou cestu a snazi se ji predat dal a nikomu rozumnemu to neprijde divne, takove to je, ten studuje takovou skolu, takovou techniku a ten zase onakou. Zajimalo by me, kolik zrovna ty jsi treba absoluvoval seminaru, ci jaky je tvuj obor na co ty se specializujes, ze si dovolis tady otevirat hubu na lidi.

Osobne ma na tomhle foru pro me vetsi cenu jeden PM, za kterymi je videt vysledek, nez stado tobe podobnych pisalku o hovne...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlkisekk napsal:
Hulkie napsal:
PMKB5 napsal:
Gentlemen, abych byl fér a držel se pravidel, řešil jsem dotazem s předstihem přímo s redakcí, protože jsem si všimnul odkazů v řadě podpisů x jiných uživatelů - a dostal jsem zelenou.

Za to, že některé apriori štvu, nemohu, ale nesoutěžím na ronnie.cz v soutěži krásy, velikosti bicepsu, ani popularity. Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde.

Pokračujte vesele v diskusi - já do těch s osobními invektivami přestávám přispívat.



Co je osobního na tom, že si tady prostě honíš kšefty? Já vím, můžeš
klidně říct, nebo napsat, že je to bledá závist. Ale já beru fórum jako pokec s podobně ujetýma lidma. A přijde mi divný, abych si sednul do hospody k pívu a někdo mi začal vnucovat svoje produkty. Já si dokonce ani nemyslím, že bys tady něco extra vydělal. Ale už jenom ten fakt, že tvoje působení tady je motivovaný výdělkem moc sympatií nevzbuzuje.
Já jsem tady třeba viděl pana slivovičku Žufánka, no dobrý, ale ten mi nepíše do každýho příspěvku, že si mám dát panáčka. A že by mně nemusel dvakrát pobízet.
A jestli ti to majitel fóra povolil, je to samozřejmě v pořádku, jenom to nic nemění na tom, že
spoustu lidí nevyžádaná reklama sere... na jiných fórech jsem viděl funkci "ignore" a kdyby to tu bylo, určitě bych si to zapnul:)

Pro me je prinosem, ma jiny pohled na vec nez vetsina lidi, a byla by skoda,kdyby neprispival.


A myslíš, že by sem přispíval, kdyby z toho nemělo nic být?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prezentuje svuj nazor, tak jako ho prezentuje treba Adam Cestlik, nebo Poliquin a mnoho dalsich. Vetsinou maji pro sve nazory argumenty.V dnesni dobe je tezko rict co je vlaste pravda co neni, tech cest bude asi mnoho.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mozna by prispival a mozna ne a neni to vlastne jedno?Pokud se nekomu jeho nazory libi , tak at klidne zacne chodit na jeho seminare, vsak nikomu sve nazory nenuti, jen pise, cemu veri a s cim ma dobre zkusenosti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlkisekk napsal:
Prezentuje svuj nazor, tak jako ho prezentuje treba Adam Cestlik, nebo Poliquin a mnoho dalsich. Vetsinou maji pro sve nazory argumenty.V dnesni dobe je tezko rict co je vlaste pravda co neni, tech cest bude asi mnoho.


Poliquin ani Čestlík nechodí na tohle forum a nepropagují tu svoje kšefty...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Poliquin ani Čestlík nechodí na tohle forum a nepropagují tu svoje kšefty...

Tady je videt, ze jsi vazne jen omezeny hlupak, co nic nevi. Pro tvoje info, Pavel chodi i na jina fora, kde lidem bezne uz dlouhe roky radi. Namatkou treba diskusni server NYX, apod.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OK


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Adam Česlík tady chodil, jenomže se k němu chovali stejně jako k Pavlovy, tak už tady nepíše a já ho naprosto chápu.
Přijde mi, že vždy když sem přijde někdo kdo má odlišné názory je tady napadán zbytkem fóra, protože jim se to nelíbí. A nejvtipnější na tom je, že je vždy kritizují nějací anonymní pisálci jejichž výsledky nebo výsledky jejich klientů nikdy nikdo neviděl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Hulkie napsal:
Co je osobního na tom, že si tady prostě honíš kšefty? Já vím, můžeš klidně říct, nebo napsat, že je to bledá závist. Ale já beru fórum jako pokec s podobně ujetýma lidma. A přijde mi divný, abych si sednul do hospody k pívu a někdo mi začal vnucovat svoje produkty. Já si dokonce ani nemyslím, že bys tady něco extra vydělal. Ale už jenom ten fakt, že tvoje působení tady je motivovaný výdělkem moc sympatií nevzbuzuje.
Já jsem tady třeba viděl pana slivovičku Žufánka, no dobrý, ale ten mi nepíše do každýho příspěvku, že si mám dát panáčka. A že by mně nemusel dvakrát pobízet.
A jestli ti to majitel fóra povolil, je to samozřejmě v pořádku, jenom to nic nemění na tom, že
spoustu lidí nevyžádaná reklama sere... na jiných fórech jsem viděl funkci "ignore" a kdyby to tu bylo, určitě bych si to zapnul:)

Pises strasny ale strasny nesmysly! A to nejen v tomhle pripade, uz sem si te vsiml ve vicero debatach, kdy se snazis pokazde vyvolavat nejakou kontraverzi a flame a pokazde si tak trochu seres do huby. Skoro mi tu chybi funkce "ukaz se" kde by po kliknuti vyjela tvoje fotka a kratke bio o tobe. Mozna by to bylo prinosnejsi, nez nejake tlacitko ignore, protoze je sakra rozdil, kdyz s tebou debatuje clovek, co se necemu venuje, veri tomu co dela, neustale se uci a zdokonaluje v tom co dela a snazi se to predat dal a nebo kdyz si otevira hubu anonymni franta knedlik z postoloprt, kterej se cejti jako ůber svetak a pritom ma hubu umazanou od chleba se skvarkama...

Tady se hodi primer ze skol bojovych umeni, kdy kazda se snazi byt nejlepsi, uci svoji specifickou cestu a snazi se ji predat dal a nikomu rozumnemu to neprijde divne, takove to je, ten studuje takovou skolu, takovou techniku a ten zase onakou. Zajimalo by me, kolik zrovna ty jsi treba absoluvoval seminaru, ci jaky je tvuj obor na co ty se specializujes, ze si dovolis tady otevirat hubu na lidi.

Osobne ma na tomhle foru pro me vetsi cenu jeden PM, za kterymi je videt vysledek, nez stado tobe podobnych pisalku o hovne...



"kontraverze"
Olejnas, hoď mi sem svoje "bio". jinak jsi pro mně anonymní franta knedlík z postoloprt!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Hulkie napsal:
Poliquin ani Čestlík nechodí na tohle forum a nepropagují tu svoje kšefty...

Tady je videt, ze jsi vazne jen omezeny hlupak, co nic nevi. Pro tvoje info, Pavel chodi i na jina fora, kde lidem bezne uz dlouhe roky radi. Namatkou treba diskusni server NYX, apod.


anonymni knedliku, nenadavej mi. dekuju.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dotaz - Strava Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: