Dotaz - Strava


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dotaz - Strava  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Dotaz - Strava
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK napsal:
Adam Česlík tady chodil, jenomže se k němu chovali stejně jako k Pavlovy, tak už tady nepíše a já ho naprosto chápu.
Přijde mi, že vždy když sem přijde někdo kdo má odlišné názory je tady napadán zbytkem fóra, protože jim se to nelíbí. A nejvtipnější na tom je, že je vždy kritizují nějací anonymní pisálci jejichž výsledky nebo výsledky jejich klientů nikdy nikdo neviděl.


Před 20 lety, jsem ve svojí druhé práci, kolegovi, který trpěl silnou nadváhou, doporučil, aby jedl jenom maso, zeleninu a vejce. Zhubnul 20 kg za půl roku, bez větších obtíží. To Pavel
ještě sledoval akční filmy dabované jedním mužem a snil o tom, že bude kung-fu master.
Tolik k jeho úžasným a revolučním, odlišným názorům ve výživě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OK


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie: Nevšiml jsem si, že bych tvrdil, že jeho názory jsou úžasné, revoluční nebo Bůh ví jaké. Jen tvrdím, že jsou rozdílné od většiny. Třeba členové Arena dream teamu, pokud se nepletu, jedí také takhle a jaké mají výsledky.
Nikde jsem si nevšiml, že by Pavel někomu nutil své semináře, školu, atd. Jen když někdo chce poradit, snaží se poradit tak jak to vidí on. S čím má dobré zkušenosti, což je přeci normální. Zatímco ty Hulkie nikomu neradíš, jen pořád tvrdíš jak vše víš a do někoho se navážíš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
OK napsal:
Adam Česlík tady chodil, jenomže se k němu chovali stejně jako k Pavlovy, tak už tady nepíše a já ho naprosto chápu.
Přijde mi, že vždy když sem přijde někdo kdo má odlišné názory je tady napadán zbytkem fóra, protože jim se to nelíbí. A nejvtipnější na tom je, že je vždy kritizují nějací anonymní pisálci jejichž výsledky nebo výsledky jejich klientů nikdy nikdo neviděl.


Před 20 lety, jsem ve svojí druhé práci, kolegovi, který trpěl silnou nadváhou, doporučil, aby jedl jenom maso, zeleninu a vejce. Zhubnul 20 kg za půl roku, bez větších obtíží. To Pavel
ještě sledoval akční filmy dabované jedním mužem a snil o tom, že bude kung-fu master.
Tolik k jeho úžasným a revolučním, odlišným názorům ve výživě.

Ty si vul, mohl si vydat knihu a vydelat poradne penize
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlkisekk napsal:
Hulkie napsal:
OK napsal:
Adam Česlík tady chodil, jenomže se k němu chovali stejně jako k Pavlovy, tak už tady nepíše a já ho naprosto chápu.
Přijde mi, že vždy když sem přijde někdo kdo má odlišné názory je tady napadán zbytkem fóra, protože jim se to nelíbí. A nejvtipnější na tom je, že je vždy kritizují nějací anonymní pisálci jejichž výsledky nebo výsledky jejich klientů nikdy nikdo neviděl.


Před 20 lety, jsem ve svojí druhé práci, kolegovi, který trpěl silnou nadváhou, doporučil, aby jedl jenom maso, zeleninu a vejce. Zhubnul 20 kg za půl roku, bez větších obtíží. To Pavel
ještě sledoval akční filmy dabované jedním mužem a snil o tom, že bude kung-fu master.
Tolik k jeho úžasným a revolučním, odlišným názorům ve výživě.

Ty si vul, mohl si vydat knihu a vydelat poradne penize





hoši, dneska je to tady lepší než Televarieté:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK napsal:
Adam Česlík tady chodil, jenomže se k němu chovali stejně jako k Pavlovy, tak už tady nepíše a já ho naprosto chápu.
Přijde mi, že vždy když sem přijde někdo kdo má odlišné názory je tady napadán zbytkem fóra, protože jim se to nelíbí. A nejvtipnější na tom je, že je vždy kritizují nějací anonymní pisálci jejichž výsledky nebo výsledky jejich klientů nikdy nikdo neviděl.


Ach jo, klasické "nesahej mi na mého guru" a ještě klasičtější "je nepochopen hloupou většinou, která na něj pořádá hony".

Nikdo tu nepopírá, že Pavel má výsledky a znalosti. Jen někteří z nás neskáčí radostí z jeho prezentace. Ten kdo není jeho fanda na ní může najít drobné chybičky. Kid si našel to, že tu pilně propaguje svojí práci. Což mě nevadí, nicméně jeho bod je validní. Mě třeba vadilo, že když jsem se s ním dostal do křížku, byla to z jeho strany debata ve stylu "něco málo naznačím, ale jsem strašný borec". Což asi perfektně funguje na jeho příznivce, ale na mě moc ne. Co jsem se díval do historie, ano, asi tu radí i konkrétně, ale u mě moc dobré jméno nemá (nemyslím si, že by mu to moc vadilo )

Když si srovnám třeba Pavla s Železnou koulí, koule sice propagoval svůj podnik zcela nepokrytě, nicméně z jeho rad a argumentů jsem žádnou velkou aroganci, ani budování kultu necítil. U PMKB5 cítím něco dost jiného.

Každopádně, tohle je jen můj osobní dojem a také ho tak ber.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OK


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych jen chtěl říct, že to není můj guru, osobně jej neznám. Čtu věci od různých zdrojů a autorů a prostě mi přijde, že Pavel je jeden z těch co o cvičení něco vědí. A ač tady moc nepřispívám už to tady sleduji roky a prostě mi přijde, že takto dopadli všichni co měli jiný názor jako např. ŽK, Saleb, ted PM.

To je zase můj osobní dojem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madball


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 11:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Saleb byl myslím víc vypískanej na mainwebu než na fóru. Tady bych řekl, že byl branej poměrně kladně.

ZK bych řekl, že fórum taky přestal navštěvovat z jiných důvodů, ale to je spíš jen můj osobní pocit. Každopádně mu nedělal problém širší pohled na věc.
.
.
.
Kdybych chtěl zlepšit mobilitu, tak bych šel za PMKB5.
Kdybych se chtěl naučit zacházet s KB, tak bych taky šel za PMKB5.
Kdybych chtěl pomoct s fyzickou přípravou k bojovým sportům, tak asi taky.
Kdybych chtěl zlepšit postavu, nabrat svaly, tak bych šel za MOOGem.
Kdybych chtěl zapracovat na síle, tak bych šel za Kulíškem, Cizem, Tomem.K.
Kdybych chtěl zvedat průměrný váhy při podprůměrné BW, tak bych šel za...
_________________
Non-functional hypertrophy (sarcoplasmic hypertrophy) doesn’t lead to an improvement in the capacity to produce force, but it does lead to added body weight (thus you have to carry more weight without having more strength).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 11:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sakra, čekal jsem, že tam budeš mít řádek o výživě i se mnou... tak nic, tak já se doplním do těch tří teček na konci.
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MOOG


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 11:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc dobře se bavím... To, že někoho osobně neznáš a neumíš číst mezi jeho řádky nutně neznamená, že to je nějakej Franta Popelnica...
Kdybys Hulka potkal, tak mu vykáš a žasneš nad spektrem a hloubkou jeho znalostí
Hezký večer všem
_________________
www.koumal.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 11:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi tak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OK


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 11:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano Hulkovy bych vykal, jelikož podle toho co psal, bude o hodně starší než já :) Ale ať už má znalosti jakékoli tak je tady nijak nepředává nebo jsem si toho nevšiml. Přijde mi, že tady vyvolává zbytečné rozepře. Kdyby napsal jak to dle svých znalostí a zkušeností vidí on, bylo by to přínosnější pro všechny a nevznikali by tady nekonečné diskuze o ničem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 11:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK napsal:
Ano Hulkov y bych vykal, jelikož podle toho co psal, bude o hodně starší než já :) Ale ať už má znalosti jakékoli tak je tady nijak nepředává nebo jsem si toho nevšiml. Přijde mi, že tady vyvolává zbytečné rozepře. Kdyby napsal jak to dle svých znalostí a zkušeností vidí on, bylo by to přínosnější pro všechny a nevznikal i by tady nekonečné diskuze o ničem.


Ale fuj!
Já vím že prudím, ale tohle fakt rve oči.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 11:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale on píše jak to vidí, jen s tím nesouhlasí dnešní enkláva crossfit, paleo koulařů kteří vyžrali moudrost světa a bez jejichž seminářů, rozpisů a dvd nemá vlastně ani význam chodit cvičit a to teď nenarážím na Pavla Macka, kterého osobně neznám (a taky mě občas štve jak se do něj šije jen proto že zastupuje jednu z těchto enkláv).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MOOG


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 11:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nečteš mezi řádky, hlavní rozdíl mezi některými "guru" a jeho příspěvky je, že netvrdí dnes velmi časté "jen ta moje je ta správná cesta a kdo jde jinak, je ..."
A že to nenapíše holou větou? Je prostě takovej a je to větší sranda
_________________
www.koumal.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Hulkie


PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 6:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuju za zastání, vážím si toho. Ale opravdu to nebylo nutné. Fakt jsem se pobavil nad některýma postama. Jako "napiš knížku" Já jsem knížku napsal před 20 lety
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dotaz - Strava Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: