Rukavice na kickbox



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Rukavice na kickbox  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Rukavice na kickbox
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gabro


PříspěvekZaslal: po březen 30, 2015 6:54 pm    Předmět: Rukavice na kickbox Odpovědět s citátem

Ahoj, staré rukavice už se mi téměř rozpadají a strašně páchnou (mám je už rok a půl) no a chtěla bych si koupit nové. Nemáte tipy na nějaké opravdu kvalitní osvědčené rukavice nejlépe do 2 000 kč??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: po březen 30, 2015 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám už několik let klasický Twinsky special BG-5, vypadají pořád skoro jako nový. Používají se hodně i mezi profíkama a někdy jsou k vidění i jako zápasový rukavice. Nic lepšího asi neseženeš, ještě mi dost sedí Windy proline a oblíbený jsou dost i Kingy klasický BGK-3. Všechny jsou na hayashi za 1990. Určitě si vyzkoušej, jak ti sedí na ruce.



Edit: Ještě k tomu zápachu, kup si v lékárně vonný sáčky do bot, stojí to asi stovku a vydrží to na dlouho, navic to saje vodu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mmks


PříspěvekZaslal: út březen 31, 2015 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kingy se mě teď asi po 2 letech rozpadly, respektive na přední ruce se prošoupala kůže v přední spodní části, ale zase jsem se o ně nijak zvlášť nestaral (klasické tréningovky - lapy, sparing, hodně málo pytel).
Stejně se mě po čase rozpadli Pirany, ale ty překvapivě na zadní ruce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: út březen 31, 2015 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas, King, Twins.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CowsGiveUsMilk


PříspěvekZaslal: út březen 31, 2015 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na zapach boxerskych rukavic je dulezite aby po treninku poradne vyschly (suche, vzdusne misto) a aby ste do nich nosili ciste (vyprane) bandaze. Pokud trenujete tak casto, ze rukavice nestihaji schnout, je treba mit dva pary.
_________________
Courage is not the lack of fear but the ability to face it.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tsunami


PříspěvekZaslal: út březen 31, 2015 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mmks napsal:
Kingy se mě teď asi po 2 letech rozpadly, respektive na přední ruce se prošoupala kůže v přední spodní části, ale zase jsem se o ně nijak zvlášť nestaral (klasické tréningovky - lapy, sparing, hodně málo pytel).
Stejně se mě po čase rozpadli Pirany, ale ty překvapivě na zadní ruce.

mě pirany 10OZ vydrželi na 6 let tréninků boxu i kicboxu a to jsem měla tréninky cca 4x týdně :D Pak jsem uvažovala o Twins, ale na to už nedošlo...jinak bombu jsem samo měla menší než chlapy, ale pak už se uvnitř drolili..
_________________
Běda muži, kterému žena vládne.
Moje stránka o zdravém vaření: https://www.facebook.com/TsunamiVari
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gabro


PříspěvekZaslal: st duben 01, 2015 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Máte někdo zkušenost s rukavicemi od TopTenu? např. http://www.hayashi.cz/boxerske-rukavice-top-ten-produkt_idb-9390
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tsunami


PříspěvekZaslal: st duben 01, 2015 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gabro napsal:
Máte někdo zkušenost s rukavicemi od TopTenu? např. http://www.hayashi.cz/boxerske-rukavice-top-ten-produkt_idb-9390

Já mám "botičky" - chrániče nártu od toptenu a paráda 6 let používání a jako nové! Lidi od nás co měli Hammer, ty šli do 1-2 let do kopru...tak si myslím, že i rukavice budou kvalitní, ale je to už dost let, co jsem to kupovala já, tak nevím, jestli kvalita nešla dolů... :)
_________________
Běda muži, kterému žena vládne.
Moje stránka o zdravém vaření: https://www.facebook.com/TsunamiVari
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Riku


PříspěvekZaslal: st duben 01, 2015 12:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

topten je dobrá značka, nebál bych se toho vůbec..

ono jako já mám jedny rukavice King za 2 litry a druhé TeamX za tisícovku, obojí sice jen cca 2 roky, používám je na střídačku a i ty levný teamX pořád drží stejně jako ty kingy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medwed


PříspěvekZaslal: st duben 01, 2015 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Topten je super znacka urcite doporucuju. Sam mam boxerky a super. Narozdil ot Twinsu a Kingu jsou mene "hranate".
_________________
Jen mě těší, že za ten pád letadla nemůžou kettlebely. Doufám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Rukavice na kickbox
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: