Koupe automobilu


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 36, 37, 38  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Koupe automobilu  Úvodní stránka -> Ostatní -> Koupe automobilu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bombay


PříspěvekZaslal: ne prosinec 29, 2013 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Skůtr by se šiknul, to zase jo, jen ho v paneláku moc nemám kam dát. Ale je fakt, že by se mi tuze líbil
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2014 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes som dostal solidnu ponuku na O II 2Tdi DSG s oznacenim typu motora BKD. Najazdených 198t, celkovo vyzera v zachovalom stave. Akurat co som nasiel recenzie tak velmi to nechvalia. Ak ma niekto osobne skusenosti budem rad ak sa podeli s nimi. Rad si precitam akekolvek nazory a postrehy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukin99


PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2015 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec' chci se zeptat co za auto byste mi doporučili,požadavky jsou: r.v. 2010 a novější, najeto max 150k, sedan s větším zav. prostorem, cena kolem 200k. Můj favorit je zatím oktávka II, 1.6 nafta, už jsem na ni byl i koukat a zatím asi můj favorit. Když tak napište co si o tom myslíte
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2015 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pozor u te oktavky, stocene km, krade se to, muze to byt bourane, do toho bych sel jen kdybych opravdu znal prodejce
_________________
Happiness comes from lifting weights overhead.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukin99


PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2015 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubaz napsal:
pozor u te oktavky, stocene km, krade se to, muze to byt bourane, do toho bych sel jen kdybych opravdu znal prodejce

Z toho mám taky strach, ale je tam serviska a zítra to jedu hodit známému do servisu aby na to mrknul a hodil to na diagnostiku, mám právě strach z toho co jsi psal ptž je to dotažné z Belgie, proto si to chci všechno prověřit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2015 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lukin99 napsal:
Zdarec' chci se zeptat co za auto byste mi doporučili,požadavky jsou: r.v. 2010 a novější, najeto max 150k, sedan s větším zav. prostorem, cena kolem 200k. Můj favorit je zatím oktávka II, 1.6 nafta, už jsem na ni byl i koukat a zatím asi můj favorit. Když tak napište co si o tom myslíte


Riesis nepodstatne veci. Rok vyroby je dolezity len z casti (napr. z dovodu zasadneho faceliftu daneho modelu v danom roku), kilometre by som tiez neriesil, ak to bolo stocene profesionalne, tj upravena RJ tak to aj tak nikdy nezistis. Serviska sa da takisto sfalsovat.

S tym mechanikom je to ale urcite dobry napad. Prezriet auto, hodit na zdvihak, vsetko poriadne skontrolovat. Ak bude vsetko v norme tak by som sa toho nebal nech ma natocene hoci 300 tisic km.

Vela stastia, trh jazdeniek je plny ojebavacov a treba si dat pozor.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EpsteinBarr


PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2015 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som predal do CR Ford Mondeo kombi pred asi 2 rokmi. Auto bolo 4 roky stare, 100 000 km, zhruba v pozadovanej cene, okrem koze a navigacie malo snad vsetko. Je/bolo to auto, ktore by som nevahal si kupit kedykolvek. 2.2 TDCi, priestor neskutocny, motoricky a vykonom absolutne super. Mozno sa popozeraj tymto smerom.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bombay


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lehce OT, ale nechci zakládat jiné téma.

Jak je to s výhodou/nevýhodou různých průměrů kol?

K autu jsem dostal dvoje kola. Obuto je na 15" plecháčích se zimní pneu , k tomu jsem obdržel i 14" plecháče, tektéž na zimácích.

Zvažuju, které kola nechat na zimu a které změnit na léto.

Domnívám se, že:
15" budou na léto vhodnější, bo jezdím v létě daleko více. Tudíž větši stabilita, přilnavost při dešti, atd. Spotřeba bude samozřejmě větší, ale nájezd je 5000 - 7000 ročně, takkže to neřeším.

14" bude zřejmě o něco rychlejší, ale také užší, takže méně stabilní. Auto bude v zimě sice nižší, nicméně na hory nejezdím a zasněžené retardéry nějak zvládnu:)
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bombay napsal:
Lehce OT, ale nechci zakládat jiné téma.

Jak je to s výhodou/nevýhodou různých průměrů kol?

Čím větší tím lepší kámo, to ti řekne každej správnej hoper
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bombay napsal:
Lehce OT, ale nechci zakládat jiné téma.

Jak je to s výhodou/nevýhodou různých průměrů kol?

K autu jsem dostal dvoje kola. Obuto je na 15" plecháčích se zimní pneu , k tomu jsem obdržel i 14" plecháče, tektéž na zimácích.

Zvažuju, které kola nechat na zimu a které změnit na léto.

Domnívám se, že:
15" budou na léto vhodnější, bo jezdím v létě daleko více. Tudíž větši stabilita, přilnavost při dešti, atd. Spotřeba bude samozřejmě větší, ale nájezd je 5000 - 7000 ročně, takkže to neřeším.

14" bude zřejmě o něco rychlejší, ale také užší, takže méně stabilní. Auto bude v zimě sice nižší, nicméně na hory nejezdím a zasněžené retardéry nějak zvládnu:)


mezi 14kama a 15kama bude rozdíl nula nula nic. každopádně, zimní jsou vždycky menší, už kvůli nižší ceně zimních v menším profilu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bombay:

Rozdíl téměř nepoznáš, jiné by to bylo např. se zimníma 16" a letníma 18" apod. Takže neřeš a na léto dej 15". Většinou čím větší a širší kolo, tím je také těžší, větší valivý odpor z důvodu širších pneu, spotřeba stoupá (řádově desetiny litru), nižší profil pneu = vyšší tvrdost a snížený komfort, více se namáhají ramena, naopak to vypadá lépe a auto je v zatáčkách stabilnější. U větších kol silně převažují nevýhody, ale tak vzhled je vzhled, že .
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

15/14 je, jak psal Hulkie, prd rozdíl. Nicméně pokud máš tyto dvoje disky, tak jak již bylo řečeno, 15 letní, 14 zimní.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukin99


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nakonec sme s ženou vybrali hyundai ix35, sice jsme museli trošku přitlačit s financema,260k, ale myslím že i tak je cena velice dobrá, rok 2013,najeto 60 000, 1.6 benzín, VIN prověřeno,auto má servisku a nechal jsem na to kouknout i známého co auta vozí x let ze zahraničí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 2:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

lukin99 napsal:
Tak nakonec sme s ženou vybrali hyundai ix35, sice jsme museli trošku přitlačit s financema,260k, ale myslím že i tak je cena velice dobrá, rok 2013,najeto 60 000, 1.6 benzín, VIN prověřeno,auto má servisku a nechal jsem na to kouknout i známého co auta vozí x let ze zahraničí.

presne po tomhle pokukuju taky, ale novej 450 a to je v zakladu, a prinajezdu skoro 20 000 rocne chci bud LPG neb naftu...
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 7:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

aj si si ho vyskusal? ten 1.6 benzin sa bude s tak tazkym autom trapit, aj spotreba bude vyssia
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Koupe automobilu Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 36, 37, 38  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: