Mast


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mast  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Mast
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Magnolia


PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2014 2:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Celkem často ve fitku cítím tygří mast, ale to se mi zdá dost šílený .Já preferuju měsíčkovou mast nebo kostival. Ale jednu dobu jsem taky na uvolnění používala klasickou sportovku z drogerie, chladivou a teď jsem přešla na biofreeze, ten je taky chladivej a ještě jsou v něm nějaké látky navíc. Ale třeba ty hřejivé masti mi vůbec nevyhovujou, spíš mě to vždycky pálí, dokonce jsem slyšela, že některé obsahují navíc chilly a to může pokožku pořádně podráždit, tak bych asi volila spíš tu chladivou variantu ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2014 4:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chilly jo? Tak to pak asi nejsou hřejivé, ale spíš chladící.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crade


PříspěvekZaslal: út duben 07, 2015 3:38 pm    Předmět: MAST Odpovědět s citátem

Ahoj. Potřebuji prosím poradit, co říkáte na mast, která obsahuje chondroitin, glukosamin a kyselinou hyaluronovou?
Konkrétně:
Složení: masťový základ (Carbomerum, Trolaminum, Paraffinum liquidum, Paraffinum solidum, Alcohol stearylicus, Propylenglycolum, Slovasol 2430, Methylparabenum, Propylparabenum, Aqua purificata), kyselina hyalurunová (3120 mg/ 100g), chondroitin sulfát (1560mg/ 100g), glukosamin sulfát (1560 mg/ 100g), eukalyptový extrakt.

Mám degenerativní změny v ramenním kloubu. Je možné, že mi tam mast pomůže? Cena je 600 kč za 100 g a nerad bych jen tak vyhodil peníze. Děkuji za radu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út duben 07, 2015 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepomůže.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crade


PříspěvekZaslal: út duben 07, 2015 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift

Co prosím tě pomůže na degenerativní změny v rameni? Je mi 28. Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st duben 08, 2015 7:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

navsteva doktora. je mi 30
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st duben 08, 2015 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Crade napsal:
Deadlift

Co prosím tě pomůže na degenerativní změny v rameni? Je mi 28. Díky


Doktor - rehabilitace. Když to nepomůže magnetická rezonance, operace-rehabilitace-kloubní výživa ke kloubu a perorálně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crade


PříspěvekZaslal: st duben 08, 2015 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Byl jsem u několika ortopedů i u soukromého. Nesetkal jsem se ani s jedním, který by chtěl něco řešit. Zeptají se, kde to bolí, při jakém pohybu, udělají pár testů s pohybem ruky a jen jeden mě poslal na RTG, kde mi oznámil, že mám degenerativní změny v rameni, kalcifikaci. Donutit někoho z nich na magnetickou rezonanci? To bych se musel jmenovat Jágr. Jediný postup, který mi každý z nich poradil je polykat nesteroidní antiflogistika. Zkoušel jsem rázovou vlnu s tím, že jsem za ní tučně zaplatil a doktor se ani jednou nepřišel na mě podívat. Tak já nevím k jakému doktorovi už chodit a kde brát propustky z práce. Vnímám to tak, že doktorům je to úplně jedno, protože na ortopedii vždy byla plná čekárna a dokud můžu s rukou hýbat, tak jsem přeci zdravý. Asi nejsem typ člověka, který by se chtěl v ordinaci pohádat s doktorem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: st duben 08, 2015 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám teď na doporučení jednoho, který mě tam prý pošle - akorát si možná pár týdnů počkám na tu rezonanci. Jinak co jsem tak kdysi hledal, kolik stojí rezonance z vlastní kapsy, tak je to pár tisíc, což jako investice do zdraví není tak špatná.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crade


PříspěvekZaslal: st duben 08, 2015 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud by to bylo pár tisíc, tak bych si tu rezonanci zaplatil i sám. Zkusím to někde najít, jak to je. Jak moc účinné je požádat o SONO? Je to účinná metoda pro diagnozu? Už mě dvakrát poslali na RTG, ale příjde mi to pro diagnozu málo, když mám chronické bolesti ramene a hodně bolí už roky.
Třeba ta rázová vlna trvala jen 3 minuty na rameno, celkem 6 procedur. Připadá mi to krátká doba 3 minuty. Mohl bych jezdit na rázovou vlnu někam jinam, třeba Praha. Každopádně teď vyzkouším kloubní výživu a pak se uvidí, co dál. Ale nejsem nadšený z přístupů doktorů. Na jednu stranu chápu, že těch pacientů je mnoho, ale říct mi, že ve 28 letech mám defakto smůlu a neexistuje řešení je hodně depresivní zjištění. Vadí mi, že mám tu kalcifikaci, že se mi tam navíc ukládá ten vápník.[/s]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: st duben 08, 2015 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Crade napsal:
Byl jsem u několika ortopedů i u soukromého. Nesetkal jsem se ani s jedním, který by chtěl něco řešit. Zeptají se, kde to bolí, při jakém pohybu, udělají pár testů s pohybem ruky a jen jeden mě poslal na RTG, kde mi oznámil, že mám degenerativní změny v rameni, kalcifikaci. Donutit někoho z nich na magnetickou rezonanci? To bych se musel jmenovat Jágr. Jediný postup, který mi každý z nich poradil je polykat nesteroidní antiflogistika. Zkoušel jsem rázovou vlnu s tím, že jsem za ní tučně zaplatil a doktor se ani jednou nepřišel na mě podívat. Tak já nevím k jakému doktorovi už chodit a kde brát propustky z práce. Vnímám to tak, že doktorům je to úplně jedno, protože na ortopedii vždy byla plná čekárna a dokud můžu s rukou hýbat, tak jsem přeci zdravý. Asi nejsem typ člověka, který by se chtěl v ordinaci pohádat s doktorem.


Řešení je najít si ortopeda, který tě takto nepošle ho háje. Vybírat podle doporučení lidí co znáš, nebo i podle referencí na netu. Preferovat někoho, kdo se věnuje i sportovní ortopedii.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st duben 08, 2015 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Crade napsal:
Byl jsem u několika ortopedů i u soukromého. Nesetkal jsem se ani s jedním, který by chtěl něco řešit. Zeptají se, kde to bolí, při jakém pohybu, udělají pár testů s pohybem ruky a jen jeden mě poslal na RTG, kde mi oznámil, že mám degenerativní změny v rameni, kalcifikaci. Donutit někoho z nich na magnetickou rezonanci? To bych se musel jmenovat Jágr. Jediný postup, který mi každý z nich poradil je polykat nesteroidní antiflogistika. Zkoušel jsem rázovou vlnu s tím, že jsem za ní tučně zaplatil a doktor se ani jednou nepřišel na mě podívat. Tak já nevím k jakému doktorovi už chodit a kde brát propustky z práce. Vnímám to tak, že doktorům je to úplně jedno, protože na ortopedii vždy byla plná čekárna a dokud můžu s rukou hýbat, tak jsem přeci zdravý. Asi nejsem typ člověka, který by se chtěl v ordinaci pohádat s doktorem.
Odkud jsi? V Ostravě bych věděl. Zařídit magnetickou rezonanci mi trvalo asi týden-ale bylo to přes soukromého doktora. V nemocnici bych čekal ještě teď.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st duben 08, 2015 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Crade napsal:
Pokud by to bylo pár tisíc, tak bych si tu rezonanci zaplatil i sám. Zkusím to někde najít, jak to je. Jak moc účinné je požádat o SONO? Je to účinná metoda pro diagnozu? Už mě dvakrát poslali na RTG, ale příjde mi to pro diagnozu málo, když mám chronické bolesti ramene a hodně bolí už roky.
Třeba ta rázová vlna trvala jen 3 minuty na rameno, celkem 6 procedur. Připadá mi to krátká doba 3 minuty. Mohl bych jezdit na rázovou vlnu někam jinam, třeba Praha. Každopádně teď vyzkouším kloubní výživu a pak se uvidí, co dál. Ale nejsem nadšený z přístupů doktorů. Na jednu stranu chápu, že těch pacientů je mnoho, ale říct mi, že ve 28 letech mám defakto smůlu a neexistuje řešení je hodně depresivní zjištění. Vadí mi, že mám tu kalcifikaci, že se mi tam navíc ukládá ten vápník.[/s]

Ceník MT http://www.eyecentrum.cz/mr_cenik.html. Ale bez pořádného doktora ti to je na hovno.
Jinak, určitě by ti to měl doktor prohlédnout a na tu MT tě poslat na pojišťovnu. Pokud to neudělá, měl by pro to mít důvod. A každopádně, by ti měl poradit řešení. Obecně jsou dvě možná řešení
1) Rozhýbe ti to fyzioterapeut. To je lepší možnost
2) Nemůže ti to rozhýbat fyzioterapeut. V tom případě musíš pod kudlu.

Já osobně bych ti doporučil najít si dobrého fyzioterapeuta. Zkus třeba https://www.fyzioklinika.cz/, jestliže potřebuješ rázové vlny. Byl jsem tam na rázovkách u Marenčákové a ta to neodbývala, takže ti jí mohu doporučit. Uvidíš, jestli ti to pomůže.

Pokud nepomůže, doporučím ti v Praze doktora Krůtu
http://www.cgop.cz/ortopedie/
Má tu ordinační hodiny ve čtvrtek odpoledne a něco si zaplatíš. Pár stovek. Ale budeš mít jistotu, že se dostaneš do rukou schopného a laskavého doktora. Ne, stejně jako ostatní nebude mít moc času na dlouhé vysvětlování. Ale umí vysvětlovat rychle a jeho ruce jsou celkem známé. Už mě, bohužel, dvakrát kuchal a co mohu soudit, kuchal dobře.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zacatecnik Anthony


PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2015 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkousel uz nekdo ten Perskindol?.
_________________
Život je prilis kratky na to,abychom zvedaly male vahy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaFontaine


PříspěvekZaslal: čt duben 09, 2015 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Všichni. Od tohohle postu dál.
https://forum.ronnie.cz/post1151542.html#1151542
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mast Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: