OT - Pohyb, síla, kondice: Very StrongFirst/KB5/FuTr


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - OT - Pohyb, síla, kondice: Very StrongFirst/KB5/FuTr  Úvodní stránka -> Na smazání... -> OT - Pohyb, síla, kondice: Very StrongFirst/KB5/FuTr
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grimley


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 6:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na tom povedeným PR článku jsou nejlepší komentáře v diskuzi, jinak je totálně o prdu :)

Edit : vlastně promiň, na videu konečně vidím, co znamenaj ty resety :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 6:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley, víš, co si o tobě myslím?

Nic.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 6:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak PR jak vyšité. Pavel prostě dělá docela chytlavý marketing. Člověk by pomalu nabyl dojmu, že cesta ke zdraví a síle vede jen přes KB a semináře u Pavla Macka.
Plno věcí je určitě dobře - mobilita, strečing, cvičení s vlastní vahou, ale tá nástavba v podobě KB není nutná - tam se cesty dělí a vzpěrač, trojbojař nebo kulturista nevytěží z KB nějaký zásadní profit pro svoji disciplíínu. Je to spíše doplněk. Stejně tak jako cvičit s Kb by mohla být doplňkem i pneumatika nebo Axle...je to jiné, zapojíš svaly jinak.
Celý tento jinak docela pozitivní směr dle mého názoru zcela zabíjí Pavlova nehorázná touha to tlačit všem kolem do hlavy a já se už pomalu doma bojím podívat na toaleťák, zda tam nebude obrázek Pavla Macka a jeho seminářů/školy.

Za mě - směr dobrý / ta sebepropagace a reklama na svoje komerční aktivity na webu kam to absolutně nepatří je jednoznačné minus a zklamání.

edit: neberu Pavlovi jeho zásluhy třeba i v bojovém umění, ale prostě je to otravné.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 6:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@ pmkb5 ja si o Tobe myslim to, ze co se tyce sportu ses machr, ale jak pise deadlift, je to vazne trapny, co se tyce tvych rad, ktery jsou takovy rady nerady, aneb poradit jen tak napul, druha pul uz je za prachy.... -> TRAPAS
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 6:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift:

- vzhledem k tomu, že cvičím (mj.) s kettlebell, nebudu psát o vzpírání nebo bodybuildingovém splitu (o kterých nic nevím)

- naše škola není ani vzpěračská, trojbojářská nebo powerliftingová, ale GPP - obecná fyzická příprava pro obyč lidi i profi atlety z jiných sportů.

- nemusíš to sledovat, tohle je náš log. Já též nesleduji naprostou většinu logů zde na Ronnie, včetně tvého, protože jejich cvičební programy jdou naprosto mimo mě, nerozumím jim. A nejen že je nesleduji, nemám ani potřebu je komentovat - proč.

Grimley:

- opomenu to, že silová/kondiční příprava je moje práce

- seriál nemám na idnes zaplacený, byl jsem o něj díky úspěchu loňského interview a vítězství v anetě Muž roku serveru Xman.cz 2014 požádán, a zaplaceno za něj též nedostanu. Promo to bude samozřejmě fajn.
_________________
Pavel Macek


Naposledy upravil PMKB5 dne út duben 14, 2015 6:49 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 6:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To, že ten log nebudu sledovat neznamená, že ta reklama zmizí.
Holt jako moderátor sleduji i témata, která se mě osobně nijak nedotýkají.

GPP chápu - tam má KB své místo (ale nejen KB).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 6:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gimley, ty pracujes zadarmo? Samozrejme asi ne. Tusim, ze si mlady vojak a nemas tuseni nic o podnikani a placeni slozenek, stejne jako v nicem nevynikas a nicemu se nevenujes na nejake vyssi urovni. O to je ten pohled zkleslenejsi. Kdyz to reknu strucne, tak vis uplny hovno o zivote.

Clanek je klasicky PM. Lehce kontroverzni forma neni na skodu. Dela to dlouho, dela to dobre. Proc nechtit, aby se mu vratila alespon cast toho, co do toho vlozil? Neoddiskutovatelny fakt je, ze jeho sverenci maji skvele vysledky, at se to nekomu libi, nebo ne. Nazor muzete mit na to jakykoliv, ale 1+1=2 a tak to bylo vcera, dnes a zitra.

Navic je na vas, jakym smerem se budete ubirat. Ve clanku neni nic o tom, ze ldo si nesahne na cinku, nebo kb do tri dnu zemre...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 6:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
To, že ten log nebudu sledovat neznamená, že ta reklama zmizí.
Holt jako moderátor sleduji i témata, která se mě osobně nijak nedotýkají.

GPP chápu - tam má KB své místo (ale nejen KB).


Se omlouvám, že vám vstupuju do debaty - ale mícháš práci a zábavu. Pokud tě tohle téma nezajímá nebo ti forma prezentace vadí, holt se jako moderátor asi budeš muset nad to povznést a číst to tady jen proto, abys dohlížel na dodržování pravidel fora ;-) což zřejmě ty nebo někdo jiný, vzhledem k téměř okamžitému mazání odkazů, činíte. Jen se zkus ve volném čase porozhlédnout, v kolika forech s podobnou tématikou jako je tato lidi bez problémů postovali odkazy přímo na (své) semináře, ebooky apod - což třeba Pavel nikdy neudělal. Nemyslím, že z podpisů zmizely všechny odkazy na www stránky tak, jak je to v pravidlech. Pavlův styl nesedí každému. Ale jak psal, nenutí ty, komu vadí, číst tenhle log....
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@ Olejnas: Ja svou praci netaham na forum, kde lidi ocekavaj ze jim tu lidi poradej a ne ze jim napisou, jaky programy a kity pro ne jsou dobry, ale co to jsou ty programy a kity uz vyzaduje par kacek. To at rovnou ronnie zavede placenou registraci na forum a pak dava provize tem, co lidem neco poradej.

A urazky jak nedelam nic na 100%, jak jem vlastne k nicemu uz si strc za klobouk, na to tu je jinej expert a uz me to nebavi cist ;)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:
Deadlift napsal:
To, že ten log nebudu sledovat neznamená, že ta reklama zmizí.
Holt jako moderátor sleduji i témata, která se mě osobně nijak nedotýkají.

GPP chápu - tam má KB své místo (ale nejen KB).


Se omlouvám, že vám vstupuju do debaty - ale mícháš práci a zábavu. Pokud tě tohle téma nezajímá nebo ti forma prezentace vadí, holt se jako moderátor asi budeš muset nad to povznést a číst to tady jen proto, abys dohlížel na dodržování pravidel fora ;-) což zřejmě ty nebo někdo jiný, vzhledem k téměř okamžitému mazání odkazů, činíte. Jen se zkus ve volném čase porozhlédnout, v kolika forech s podobnou tématikou jako je tato lidi bez problémů postovali odkazy přímo na (své) semináře, ebooky apod - což třeba Pavel nikdy neudělal. Nemyslím, že z podpisů zmizely všechny odkazy na www stránky tak, jak je to v pravidlech. Pavlův styl nesedí každému. Ale jak psal, nenutí ty, komu vadí, číst tenhle log....


Možná mi něco uteklo? Kde přesně myslíš ty odkazy? (nemažu mu nic).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 7:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
PetkaB napsal:
Deadlift napsal:
To, že ten log nebudu sledovat neznamená, že ta reklama zmizí.
Holt jako moderátor sleduji i témata, která se mě osobně nijak nedotýkají.

GPP chápu - tam má KB své místo (ale nejen KB).


Se omlouvám, že vám vstupuju do debaty - ale mícháš práci a zábavu. Pokud tě tohle téma nezajímá nebo ti forma prezentace vadí, holt se jako moderátor asi budeš muset nad to povznést a číst to tady jen proto, abys dohlížel na dodržování pravidel fora ;-) což zřejmě ty nebo někdo jiný, vzhledem k téměř okamžitému mazání odkazů, činíte. Jen se zkus ve volném čase porozhlédnout, v kolika forech s podobnou tématikou jako je tato lidi bez problémů postovali odkazy přímo na (své) semináře, ebooky apod - což třeba Pavel nikdy neudělal. Nemyslím, že z podpisů zmizely všechny odkazy na www stránky tak, jak je to v pravidlech. Pavlův styl nesedí každému. Ale jak psal, nenutí ty, komu vadí, číst tenhle log....


Možná mi něco uteklo? Kde přesně myslíš ty odkazy? (nemažu mu nic).


Hele, já tu nejsem za policajta...čtu tady na foru asi tak desetinu toho, co je napsáno, protože víc mě nezajímá. Ale x krát jsem viděla odkazy na semináře, které postoval třeba Radar, Pavla...a nevšimla jsem si, že by s tím byl někdy problém. Nevím, jestli to je pořád, ale určitě jsem u někoho v podpisu viděla odkaz např. na Pavliny ebooky... Tak se pak nemůžeš divit, že mi tohle tvoje čertění se přijde poněkud úsměvné ;-) jestli to dělají i ostatní, to nevím, jak jsem napsala, zdaleka nemám načtená všechny témata tady.
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 7:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Gimley, ty pracujes zadarmo? Samozrejme asi ne. Tusim, ze si mlady vojak a nemas tuseni nic o podnikani a placeni slozenek, stejne jako v nicem nevynikas a nicemu se nevenujes na nejake vyssi urovni. O to je ten pohled zkleslenejsi. Kdyz to reknu strucne, tak vis uplny hovno o zivote.

Clanek je klasicky PM. Lehce kontroverzni forma neni na skodu. Dela to dlouho, dela to dobre. Proc nechtit, aby se mu vratila alespon cast toho, co do toho vlozil? Neoddiskutovatelny fakt je, ze jeho sverenci maji skvele vysledky, at se to nekomu libi, nebo ne. Nazor muzete mit na to jakykoliv, ale 1+1=2 a tak to bylo vcera, dnes a zitra.

Navic je na vas, jakym smerem se budete ubirat. Ve clanku neni nic o tom, ze ldo si nesahne na cinku, nebo kb do tri dnu zemre...


Já taky nevím nic o životě, jsem navíc anonymní knedlík z buranova, jak už jsi dříve napsal. Ale složenky tady platí kurva všichni a nějak jsem si nevšimnul, že by tady všichni dělali reklamu na svoje podnikání...
u tebe mně Pavle zaráží, že ačkoliv působíš dojmem inteligentního člověka, tady se vtíráš způsobem tak ponižujícím, že mi je stydno i za tebe... chápu, že platíš složenky, ale podle toho, jak se tady prezentuješ u tebe už doma zvoní exekutor a jsi ve velkém svrabu... pošli mi číslo účtu, pošlu ti nějakou přátelskou výpomoc /kurz nechci,dík/


Naposledy upravil Hulkie dne út duben 14, 2015 7:36 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 7:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:
Deadlift napsal:
PetkaB napsal:
Deadlift napsal:
To, že ten log nebudu sledovat neznamená, že ta reklama zmizí.
Holt jako moderátor sleduji i témata, která se mě osobně nijak nedotýkají.

GPP chápu - tam má KB své místo (ale nejen KB).


Se omlouvám, že vám vstupuju do debaty - ale mícháš práci a zábavu. Pokud tě tohle téma nezajímá nebo ti forma prezentace vadí, holt se jako moderátor asi budeš muset nad to povznést a číst to tady jen proto, abys dohlížel na dodržování pravidel fora ;-) což zřejmě ty nebo někdo jiný, vzhledem k téměř okamžitému mazání odkazů, činíte. Jen se zkus ve volném čase porozhlédnout, v kolika forech s podobnou tématikou jako je tato lidi bez problémů postovali odkazy přímo na (své) semináře, ebooky apod - což třeba Pavel nikdy neudělal. Nemyslím, že z podpisů zmizely všechny odkazy na www stránky tak, jak je to v pravidlech. Pavlův styl nesedí každému. Ale jak psal, nenutí ty, komu vadí, číst tenhle log....




Možná mi něco uteklo? Kde přesně myslíš ty odkazy? (nemažu mu nic).


Hele, já tu nejsem za policajta...čtu tady na foru asi tak desetinu toho, co je napsáno, protože víc mě nezajímá. Ale x krát jsem viděla odkazy na semináře, které postoval třeba Radar, Pavla...a nevšimla jsem si, že by s tím byl někdy problém. Nevím, jestli to je pořád, ale určitě jsem u někoho v podpisu viděla odkaz např. na Pavliny ebooky... Tak se pak nemůžeš divit, že mi tohle tvoje čertění se přijde poněkud úsměvné ;-) jestli to dělají i ostatní, to nevím, jak jsem napsala, zdaleka nemám načtená všechny témata tady.

Peťko, ty jsi vždycky advokát chudých, předtím ses bila do krve za IPF, pak se něco stalo
a teď se rveš za Macka až do bezvědomí...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 7:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fakt, že když jsem zmínil, jestli by nemohli v podpisech zůstat odkazy na fanpage, tak první odpověď co byla, abych si ze svýho podpisu smazal všechny stránky, přitom u ostatních je v podpisu jaksi stále vidím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie: Píšu o tom, o čem něco vím. K IPF mám pořád docela blízko, jen jsem prostě upřednostnila svoje cvičení před tréninkem těch, kterým při tréninku pomáhám. Bohužel, čas nenafoukneš, tudíž jsem si musela vybrat, co je priorita. A ve cvičení je prostě pro mě momentálně priorita to, o čem je tenhle log. Že krom toho pomáhám s tréninkem i pár jiným lidem se nezměnilo, jen je to prostě až na druhém a další místě, po mém cvičení.
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - OT - Pohyb, síla, kondice: Very StrongFirst/KB5/FuTr Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: