OT - Pohyb, síla, kondice: Very StrongFirst/KB5/FuTr


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - OT - Pohyb, síla, kondice: Very StrongFirst/KB5/FuTr  Úvodní stránka -> Na smazání... -> OT - Pohyb, síla, kondice: Very StrongFirst/KB5/FuTr
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hulkie


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 7:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:
Hulkie: Píšu o tom, o čem něco vím. K IPF mám pořád docela blízko, jen jsem prostě upřednostnila svoje cvičení před tréninkem těch, kterým při tréninku pomáhám. Bohužel, čas nenafoukneš, tudíž jsem si musela vybrat, co je priorita. A ve cvičení je prostě pro mě momentálně priorita to, o čem je tenhle log. Že krom toho pomáhám s tréninkem i pár jiným lidem se nezměnilo, jen je to prostě až na druhém a další místě, po mém cvičení.


Dospělý rozumný člověk musí uznat, že působení Pavla Macka je tady hlavně o jeho promo,
a že kdybych tady psal o tom, že prodávám super proteiny
, nevydržel by tu můj příspěvek ani
tři minuty.
Radar se po několika upozorněních sám odpoklonkoval, Kulíšek sem skoro nepíše. Žádný z nich
tady nevede reklamní kampaň tak razantně jako Pavel. To musí znechutit úplně každého. Že mu tady nahráváš trapnými dotazy typu "jé a co to bude" když se pravděpodobně denně vidíte, je taky dost směšné...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@Hulkie: Co je spatneho, ze na foru ktere se venuje prevazne cviceni, Pavel propaguje svoje metody, svuj koncept? Proboha! Vzdyt na 90% tech dotazu tady by stacila udelat jedna FAQ stranka, kde by se ten danej clovek nasel, jak se ty picoviny typu knik, sem moc tlustej, knik sem moc hubenej, knik nemam silu, knik tohle me boli, knik sem teplej, knik kreatin, knik gainer, opakuji. Pavel neni zadnej somrak co si zaplatil dva kurzy online a ted si hraje na krale vesmiru. Je to vzdelany clovek, ktery se tomu co ma rad venuje naplno a POCHOPITELNE to nedela zadarmo. Ukaz mi nekoho, kdo se ma tak dobre, ze veskery svuj volny cas muze venovat "charite" a porad dokola resit ty samy hovna? Kolik znas lidi v CR jako je Pavel?

@Gimley: Nedelas nic na takovy urovni, abys to mohl druhe ucit a chtit za to penize. Na tom se asi oba shodneme ze. Trosku soudnosti a cist dvakrat co pisi ostatni.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
PetkaB napsal:
Hulkie: Píšu o tom, o čem něco vím. K IPF mám pořád docela blízko, jen jsem prostě upřednostnila svoje cvičení před tréninkem těch, kterým při tréninku pomáhám. Bohužel, čas nenafoukneš, tudíž jsem si musela vybrat, co je priorita. A ve cvičení je prostě pro mě momentálně priorita to, o čem je tenhle log. Že krom toho pomáhám s tréninkem i pár jiným lidem se nezměnilo, jen je to prostě až na druhém a další místě, po mém cvičení.


Dospělý rozumný člověk musí uznat, že působení Pavla Macka je tady hlavně o jeho promo,
a že kdybych tady psal o tom, že prodávám super proteiny
, nevydržel by tu můj příspěvek ani
tři minuty.
Radar se po několika upozorněních sám odpoklonkoval, Kulíšek sem skoro nepíše. Žádný z nich
tady nevede reklamní kampaň tak razantně jako Pavel. To musí znechutit úplně každého. Že mu tady nahráváš trapnými dotazy typu "jé a co to bude" když se pravděpodobně denně vidíte, je taky dost směšné...


Záleží na úhlu pohledu. Pro někoho nechutný promo, pro jinýho snaha o to, aby byly k dispozici kvalitní informace. Každej si z toho vezme co uzná za vhodný.
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
@Hulkie: Co je spatneho, ze na foru ktere se venuje prevazne cviceni, Pavel propaguje svoje metody, svuj koncept? Proboha! Vzdyt na 90% tech dotazu tady by stacila udelat jedna FAQ stranka, kde by se ten danej clovek nasel, jak se ty picoviny typu knik, sem moc tlustej, knik sem moc hubenej, knik nemam silu, knik tohle me boli, knik sem teplej, knik kreatin, knik gainer, opakuji. Pavel neni zadnej somrak co si zaplatil dva kurzy online a ted si hraje na krale vesmiru. Je to vzdelany clovek, ktery se tomu co ma rad venuje naplno a POCHOPITELNE to nedela zadarmo. Ukaz mi nekoho, kdo se ma tak dobre, ze veskery svuj volny cas muze venovat "charite" a porad dokola resit ty samy hovna? Kolik znas lidi v CR jako je Pavel?

@Gimley: Nedelas nic na takovy urovni, abys to mohl druhe ucit a chtit za to penize. Na tom se asi oba shodneme ze. Trosku soudnosti a cist dvakrat co pisi ostatni.


Nevím, jestli to chápeš, ale Pavel zneužívá návštěvnost tohohle fóra ke svojí propagaci.
Normální člověk si zřídí internetové stránky, facebook a potom oslovuje lidi podle nich. Kdo chce, najde si ho. Říká ti něco slovo "nevyžádaná reklama"? Když tady budou všichni osobní trenéři dělat reklamu na svoje služby, bude to pořád ok? Argument "když se ti to nelíbí tak to nečti"
je neskutečný! Do prdele to můžu posílat všem na fóru SZ a říkat jim, že když je to nezajímá, ať je neotvírají?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:
Hulkie napsal:
PetkaB napsal:
Hulkie: Píšu o tom, o čem něco vím. K IPF mám pořád docela blízko, jen jsem prostě upřednostnila svoje cvičení před tréninkem těch, kterým při tréninku pomáhám. Bohužel, čas nenafoukneš, tudíž jsem si musela vybrat, co je priorita. A ve cvičení je prostě pro mě momentálně priorita to, o čem je tenhle log. Že krom toho pomáhám s tréninkem i pár jiným lidem se nezměnilo, jen je to prostě až na druhém a další místě, po mém cvičení.


Dospělý rozumný člověk musí uznat, že působení Pavla Macka je tady hlavně o jeho promo,
a že kdybych tady psal o tom, že prodávám super proteiny
, nevydržel by tu můj příspěvek ani
tři minuty.
Radar se po několika upozorněních sám odpoklonkoval, Kulíšek sem skoro nepíše. Žádný z nich
tady nevede reklamní kampaň tak razantně jako Pavel. To musí znechutit úplně každého. Že mu tady nahráváš trapnými dotazy typu "jé a co to bude" když se pravděpodobně denně vidíte, je taky dost směšné...


Záleží na úhlu pohledu. Pro někoho nechutný promo, pro jinýho snaha o to, aby byly k dispozici kvalitní informace. Každej si z toho vezme co uzná za vhodný.


Takže Pavel má nezištnou snahu o to, aby byly k dispozici kvalitní informace a nic za to nechce.
Rozumím tomu správně?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Nevím, jestli to chápeš, ale Pavel zneužívá návštěvnost tohohle fóra ke svojí propagaci.
Normální člověk si zřídí internetové stránky, facebook a potom oslovuje lidi podle nich. Kdo chce, najde si ho. Říká ti něco slovo "nevyžádaná reklama"? Když tady budou všichni osobní trenéři dělat reklamu na svoje služby, bude to pořád ok? Argument "když se ti to nelíbí tak to nečti"
je neskutečný! Do prdele to můžu posílat všem na fóru SZ a říkat jim, že když je to nezajímá, ať je neotvírají?

Ocividne je lidske chapani vec pomerne individualni. Pokud tu bude nekdo dalsi, kdo bude mit vlastni skolu, vlastni funkcni koncept, tak proc ne. Funguje to treba na forech o bojovych umenich a podobne. Ja Pavlovo psani nechapu jako nevyzadanou reklamu, ja chapu, ze propaguje svoji skolu, svuj koncept. Znam Pavlovu historii a tak je jeho psani pro me mnohem verohodnejsi, nez to vase. Uprimne, osobne bych preferoval forum, kde bude vice Macku a mene lidi jako jsi ty. Od tebe nemam sanci se nic dozvedet, nemas mi co predat..ale hlavne, ze pises hodne a je to zadarmo, vid? :)

No nic, nejsem Hulkie a tak se musim chvili venovat praci, ve ktere jsem fakt dobry a za kterou chci penize. Hezky den...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
PetkaB napsal:
Hulkie napsal:
PetkaB napsal:
Hulkie: Píšu o tom, o čem něco vím. K IPF mám pořád docela blízko, jen jsem prostě upřednostnila svoje cvičení před tréninkem těch, kterým při tréninku pomáhám. Bohužel, čas nenafoukneš, tudíž jsem si musela vybrat, co je priorita. A ve cvičení je prostě pro mě momentálně priorita to, o čem je tenhle log. Že krom toho pomáhám s tréninkem i pár jiným lidem se nezměnilo, jen je to prostě až na druhém a další místě, po mém cvičení.


Dospělý rozumný člověk musí uznat, že působení Pavla Macka je tady hlavně o jeho promo,
a že kdybych tady psal o tom, že prodávám super proteiny
, nevydržel by tu můj příspěvek ani
tři minuty.
Radar se po několika upozorněních sám odpoklonkoval, Kulíšek sem skoro nepíše. Žádný z nich
tady nevede reklamní kampaň tak razantně jako Pavel. To musí znechutit úplně každého. Že mu tady nahráváš trapnými dotazy typu "jé a co to bude" když se pravděpodobně denně vidíte, je taky dost směšné...


Záleží na úhlu pohledu. Pro někoho nechutný promo, pro jinýho snaha o to, aby byly k dispozici kvalitní informace. Každej si z toho vezme co uzná za vhodný.


Takže Pavel má nezištnou snahu o to, aby byly k dispozici kvalitní informace a nic za to nechce.
Rozumím tomu správně?


Čím to je, že vždycky sklouzneš k týhle formě argumentace? :-D
Pokud máš ještě nějaký dotaz, který nesouvisí s tímhle logem, tedy se cvičením nebo se chceš dohadovat, napiš mi PM, není třeba to zasírat tady.
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Hulkie napsal:
Nevím, jestli to chápeš, ale Pavel zneužívá návštěvnost tohohle fóra ke svojí propagaci.
Normální člověk si zřídí internetové stránky, facebook a potom oslovuje lidi podle nich. Kdo chce, najde si ho. Říká ti něco slovo "nevyžádaná reklama"? Když tady budou všichni osobní trenéři dělat reklamu na svoje služby, bude to pořád ok? Argument "když se ti to nelíbí tak to nečti"
je neskutečný! Do prdele to můžu posílat všem na fóru SZ a říkat jim, že když je to nezajímá, ať je neotvírají?

Ocividne je lidske chapani vec pomerne individualni. Pokud tu bude nekdo dalsi, kdo bude mit vlastni skolu, vlastni funkcni koncept, tak proc ne. Funguje to treba na forech o bojovych umenich a podobne. Ja Pavlovo psani nechapu jako nevyzadanou reklamu, ja chapu, ze propaguje svoji skolu, svuj koncept. Znam Pavlovu historii a tak je jeho psani pro me mnohem verohodnejsi, nez to vase. Uprimne, osobne bych preferoval forum, kde bude vice Macku a mene lidi jako jsi ty. Od tebe nemam sanci se nic dozvedet, nemas mi co predat..ale hlavne, ze pises hodne a je to zadarmo, vid? :)

No nic, nejsem Hulkie a tak se musim chvili venovat praci, ve ktere jsem fakt dobry a za kterou chci penize. Hezky den...


Já bych řekl, že reklama je jenom jedna. A jsem si jistý, že i prodejce pracích prášků věří v to, že ty jeho jsou nejlepší a tudíž mi je může nasrat do filmu v sobotu večer každých dvacet minut. A nepochybuju o tom, že existuje i nějaký Olejňas, který se těší na reklamy a v průběhu filmu odchází do lednice naštvaný, že mu je zase přerušili nějakým trapným filmem. Ale já jsem ten druhej /jak správně zmiňuješ, nejsi Hulkie/, já chodím do lednice o reklamách a serou mně:)

Ne, tobě nemám co předat. Já jsem anonymní knedlík z burákova a ani bych ti nechtěl nic předávat, aby ses tím buranstvím nenakazil. To by mně moc mrzelo:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 9:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:
Hulkie napsal:
PetkaB napsal:
Hulkie napsal:
PetkaB napsal:
Hulkie: Píšu o tom, o čem něco vím. K IPF mám pořád docela blízko, jen jsem prostě upřednostnila svoje cvičení před tréninkem těch, kterým při tréninku pomáhám. Bohužel, čas nenafoukneš, tudíž jsem si musela vybrat, co je priorita. A ve cvičení je prostě pro mě momentálně priorita to, o čem je tenhle log. Že krom toho pomáhám s tréninkem i pár jiným lidem se nezměnilo, jen je to prostě až na druhém a další místě, po mém cvičení.


Dospělý rozumný člověk musí uznat, že působení Pavla Macka je tady hlavně o jeho promo,
a že kdybych tady psal o tom, že prodávám super proteiny
, nevydržel by tu můj příspěvek ani
tři minuty.
Radar se po několika upozorněních sám odpoklonkoval, Kulíšek sem skoro nepíše. Žádný z nich
tady nevede reklamní kampaň tak razantně jako Pavel. To musí znechutit úplně každého. Že mu tady nahráváš trapnými dotazy typu "jé a co to bude" když se pravděpodobně denně vidíte, je taky dost směšné...


Záleží na úhlu pohledu. Pro někoho nechutný promo, pro jinýho snaha o to, aby byly k dispozici kvalitní informace. Každej si z toho vezme co uzná za vhodný.


Takže Pavel má nezištnou snahu o to, aby byly k dispozici kvalitní informace a nic za to nechce.
Rozumím tomu správně?


Čím to je, že vždycky sklouzneš k týhle formě argumentace? :-D
Pokud máš ještě nějaký dotaz, který nesouvisí s tímhle logem, tedy se cvičením nebo se chceš dohadovat, napiš mi PM, není třeba to zasírat tady.


Čím? Protože na přímou otázku přímá odpověď u tebe evidentně nefunguje. Jasně, že víš o čem
mluvím a jasně, že ze sebe děláš blbou. "A co to bude Pavleeeee?" "jéééé to bude bezvaaaa"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:

Ocividne je lidske chapani vec pomerne individualni. Pokud tu bude nekdo dalsi, kdo bude mit vlastni skolu, vlastni funkcni koncept, tak proc ne. Funguje to treba na forech o bojovych umenich a podobne. Ja Pavlovo psani nechapu jako nevyzadanou reklamu, ja chapu, ze propaguje svoji skolu, svuj koncept. Znam Pavlovu historii a tak je jeho psani pro me mnohem verohodnejsi, nez to vase. Uprimne, osobne bych preferoval forum, kde bude vice Macku a mene lidi jako jsi ty. Od tebe nemam sanci se nic dozvedet, nemas mi co prodat ..ale hlavne, ze pises hodne a je to zadarmo, vid? :)

No nic, nejsem Hulkie a tak se musim chvili venovat praci, ve ktere jsem fakt dobry a za kterou chci penize. Hezky den...


Som ti to opravil (zadarmo).

Macek moze byt super trener, ale ta forma prezentacie tu na fore je na .

Vobec nic neporadi, len sa snazi nacpat PR o svojich sluzbach do kazdeho jedneho prispevku na fore.

Napriklad viac krat sa ho tu ludia pytali na tie jeho magicke "resety", ale nikdy na to zmysluplne neodpovedal. Vzdy len neake PR, blaboly, alebo mix oboch.
_________________
JOGUBELLA! NOVÝ ŘASOVÝ JOGURT S EXTRA VELKÝMI KOUSKY TYKADEL! VAŠE ZAŽÍVÁNÍ SE VÁM ODMĚNÍ - KLINICKY TESTOVÁNO! JAKÝ DOVNITŘ, TAKOVÝ VEN!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

g_dgrim napsal:
Napriklad viac krat sa ho tu ludia pytali na tie jeho magicke "resety", ale nikdy na to zmysluplne neodpovedal. Vzdy len neake PR, blaboly, alebo mix oboch.


Vážně? Pošli mi prosím odkaz kde, ju?
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gusep


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chviíľu sa tu človek neotočí a tu sa za tú dobu nazabiera veľký kýbel sračiek. Klasika, ľudia sa nevedia preniesť cez úspech niekoho iného. A áno, úspech a práca s výsledkami je reklama. S tým ale naštastie nič nepravíte.

K veci:
dokončil som 2. cyklus Total Tension programu. Prínos pre seba cítim veľký, hlavne čo sa týka schopnosti tenzie celého tela - super prenos do bodyweight. Dokonca som pribral asi 2.5kg. Program je to pomerne náročný a doporučenia hodný :)

Tento týždeň deload bez nejakého štrukturovaného tréningu.

Dnes:
- resety
- KB páka
- 3+3 TGU (32)

večer bude ešte nejaké lozenie po zemi a viac resetov
_________________
Jozef Vanko | KB5 Slovensko
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pauly


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PMKB5 napsal:
g_dgrim napsal:
Napriklad viac krat sa ho tu ludia pytali na tie jeho magicke "resety", ale nikdy na to zmysluplne neodpovedal. Vzdy len neake PR, blaboly, alebo mix oboch.


Vážně? Pošli mi prosím odkaz kde, ju?


PříspěvekZaslal: březen 31, 2015 10:59 Předmět: Odpovědět s citátem
seeya napsal:
tie resety su nejaky strecing? uz dlhsie uvazujem ze by bolo fajn sa niecomu takemu povenovat. Ak je to tak, kde sa da vidiet to intro?


Ad Resety - info zde:

***

(Není to strečink - streče, které zmiňuje Cmeni výše, jsou součásti našeho strečinkového programu Unlock! 5 z nich je k dispozici ke stažení v KB5 Intro Kitu)

Na swingy ti odpoví Jozef :-)
_________________
Pavel Macek

Nemyslíš tohle ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pauly napsal:
PMKB5 napsal:
g_dgrim napsal:
Napriklad viac krat sa ho tu ludia pytali na tie jeho magicke "resety", ale nikdy na to zmysluplne neodpovedal. Vzdy len neake PR, blaboly, alebo mix oboch.


Vážně? Pošli mi prosím odkaz kde, ju?


PříspěvekZaslal: březen 31, 2015 10:59 Předmět: Odpovědět s citátem
seeya napsal:
tie resety su nejaky strecing? uz dlhsie uvazujem ze by bolo fajn sa niecomu takemu povenovat. Ak je to tak, kde sa da vidiet to intro?


Ad Resety - info zde:

***

(Není to strečink - streče, které zmiňuje Cmeni výše, jsou součásti našeho strečinkového programu Unlock! 5 z nich je k dispozici ke stažení v KB5 Intro Kitu)

Na swingy ti odpoví Jozef :-)
_________________
Pavel Macek

Nemyslíš tohle ?


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: út duben 14, 2015 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Well:

- info o Resetech zde (a odkaz, kde je info, co to Resety jsou, kde jsou odkazy na knihy [které neprodáváme], videokanál autorů s ukázkami, atd.)
- Resety nejsou strečink (o kteréme píše jiný uživatel výše)
- a Intro Kit je zdarma

Ale kdo chce psa bít...
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - OT - Pohyb, síla, kondice: Very StrongFirst/KB5/FuTr Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: