Koupe automobilu


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 36, 37, 38  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Koupe automobilu  Úvodní stránka -> Ostatní -> Koupe automobilu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukin99


PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
aj si si ho vyskusal? ten 1.6 benzin sa bude s tak tazkym autom trapit, aj spotreba bude vyssia

Samozřejmě že jsem měl 2 zkušební jízdy a ve že se netrápî,má to 99kw, sice to není žádném dravec ale jezdí se s tím pohodlně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

skusal som presne tento motor v sportage a teda slavne to nebolo, predbiehat je vzdy dobrodruzstvo
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukin99


PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
lukin99 napsal:
Tak nakonec sme s ženou vybrali hyundai ix35, sice jsme museli trošku přitlačit s financema,260k, ale myslím že i tak je cena velice dobrá, rok 2013,najeto 60 000, 1.6 benzín, VIN prověřeno,auto má servisku a nechal jsem na to kouknout i známého co auta vozí x let ze zahraničí.

presne po tomhle pokukuju taky, ale novej 450 a to je v zakladu, a prinajezdu skoro 20 000 rocne chci bud LPG neb naftu...

Tak u tebe je nafta jasná s takovým nájezdem km, tohle je druhý auto ted v rodině s tím, že to je hlavně pro ženskou,která najezdí kolem 8 tisíc převážně po městě, já zůstává u focesa v naftě,
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám ročně 20-25 tis. km a nafta je jasná volba :)) teď pokukuju po novým Focusu, ten se mi moc líbí..... Pěkná je i hyundai i40 Combi, ale těm hjůndé nějak něvěřím.... Brácha ma Sportage novou a taky z ní nejsem nějak na větvi
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky uz delsi dobu po necem koukam, sportage mi nepripada v uvahu, focus novej je supr, i40 combi se tvari hezky ale prijde mi to takove tvrde, osobne to vidim na mondeo, nechal bych se premluvit i na nejakou sedmicku bavo cenove to v englandu je uplne jedno ale za pojisteni bych dal za rok to co za auto
_________________
Happiness comes from lifting weights overhead.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rammstein12


PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych Hjondé ani Kiu v životě nechtěl . Už vůbec ty jejich agresivní reklamy na každým rohu mi lezou krkem a navíc ani vzhledově se mi nelíbí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me teda prijde, za najezd 20k rocne je teda spis na benzinak.. Kdybys rocne najel 50-100k, tak to je jina.
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

smetak napsal:
Me teda prijde, za najezd 20k rocne je teda spis na benzinak.. Kdybys rocne najel 50-100k, tak to je jina.

rozdil 2 litry=70korun/100km x 200= 14 000 za rok
ale me se spis libi ten zatah turba a tocivy moment
(klidne bych si vzal LPG, ale to bude zrat ne 7, ale aspon 9, byt ve finale je to levnejsi-proste za stejnou cenu LPG a diesel a pujdu do dieselu kvuli kroutaku)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smetak


PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co cng? Ted to hodne frci a cpou to do octavek a passatu a je to docela hezky svezeni. Po praze se s tim da jezdit za 5l/100, akorat teda asi mimo prahu bude bidna mira pokryti.
_________________
[img:3613abfd0c]http://media.fukung.net/images/4301/4f10967de9cdmoustaches7xp5db1te.gif[/img:3613abfd0c]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

smetak napsal:
Co cng? Ted to hodne frci a cpou to do octavek a passatu a je to docela hezky svezeni. Po praze se s tim da jezdit za 5l/100, akorat teda asi mimo prahu bude bidna mira pokryti.

jednak pokryti a jednak porizovaci cena
druhovyroba vic nez 2x drazsi nez LPG
a nova...
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

smetak napsal:
Me teda prijde, za najezd 20k rocne je teda spis na benzinak.. Kdybys rocne najel 50-100k, tak to je jina.


Ja naopak ziskal dojem, ze od cca 15000km rocne ma cenu uvazovat o naftaku.
Ja mel vzdy naftak, a tak jsme i s max 15000 rocne skoro automaticky taky naftak koupil. Po temer 2 letech jen spokojenost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

smetak napsal:
Me teda prijde, za najezd 20k rocne je teda spis na benzinak.. Kdybys rocne najel 50-100k, tak to je jina.

Tak 20k se většinou uvádí jako hranice, kdy se to začíná vyplácet. Taky záleží jak dlouhé jednotlivé trasy se jezdí.
A i tak si nemyslím, že pár tisíc úspory ročně stojí za to jezdit traktorem...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2015 7:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
smetak napsal:
Me teda prijde, za najezd 20k rocne je teda spis na benzinak.. Kdybys rocne najel 50-100k, tak to je jina.

Tak 20k se většinou uvádí jako hranice, kdy se to začíná vyplácet. Taky záleží jak dlouhé jednotlivé trasy se jezdí.
A i tak si nemyslím, že pár tisíc úspory ročně stojí za to jezdit traktorem...


Spazik:
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2015 7:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

otazka je, jestli s tim nekdo jezdi kvuli uspore, nebo kvuli necemu jinemu
osobne se mi libi hlavne pruzny zatah na dalnici ( a dalnice u me je aspon 80% jizdy)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2015 7:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
smetak napsal:
Me teda prijde, za najezd 20k rocne je teda spis na benzinak.. Kdybys rocne najel 50-100k, tak to je jina.

Tak 20k se většinou uvádí jako hranice, kdy se to začíná vyplácet. Taky záleží jak dlouhé jednotlivé trasy se jezdí.
A i tak si nemyslím, že pár tisíc úspory ročně stojí za to jezdit traktorem...


To je výsostně individuální a důležitý je poměr cen benzínového a dieselového motoru.
Taky je důležité, jaký benzín a jaký diesel. Třeba japonci mají diesely docela mizerné a lepší
volbou je jednoduchý atmosférický benzín.
Kdybych chtěl šetřit a měl po ruce plynovou stanici, asi bych šel do některého CNG auta.
Fakt je ten, že do rodinného auta, které ad jedna: tolik nenajede, ad dvě: většinou krátké trasy,
se diesel moc nehodí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Koupe automobilu Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 36, 37, 38  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: