OT z PetkaB logu


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - OT z PetkaB logu  Úvodní stránka -> Na smazání... -> OT z PetkaB logu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hulkie


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo jsem já je naprosto nepodstatné. Pídil ses Pavle po všech těch, co ti v těch článcích napsali pod svým vlastním jménem, že si děláš reklamu? A proč ti to ti lidi tam psali, když to není pravda? Je to davová psychóza?
ještě jednou ti to zopakuju, před tebou tady byl zeleznakoule.cz a měl jsem s tím ten samý, naprosto identický problém. Není v tom nic osobního, i on měl přehled, spoustě věcí rozuměl, ale psal tady s jedním jediným účelem: dělat si reklamu pro svůj byznys.
Když sem přijdu, naškrábu deset příspěvků a v jedenáctým napíšu www.venusinykulicky.cz okamžitě mi to smažou a nejspíš mně i zabanujou. Ty to tady děláš intenzivně, velmi nenápadně už asi tak půl roku a to je celý, co mně sere...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:
Hulkie napsal:
PetkaB napsal:
ygg napsal:
PMKB5 napsal:
Chlap středního věku by měl mít srovnané ledasco. Třeba si nepřisedat ke stolu, od kterého byl opakovaně vykázán.


Kdo chce svůj privátní stůl, musí si holt připlatit za salonek, tady ve výčepu se na tohle nehraje.

Koukám večer plný metafor.


Tak tohle byla původně Renova metafora - napsal něco v tom smyslu, že mu Pavlovy příspěvky přijdou stejné, jakoby si k němu někdo přisedl v dospodě ke stolu a začal mu cpát nějakou reklamu, o kterou nemá zájem. Tak jsem ho tenkrát jemně upozornila, že tím, že mi vlezl do logu, si přisedl on k nám a tudíž pokud mu styl konverzace vadí, může si zase v klidu odsednout.


Když von Pavel sedí v hospodě sice u jinýho stolu, ale dělá všechno proto, aby ho bylo slyšet po celý hospodě.


Zato jinej trousí ty svoje moudra u každýho stolu v celý hospodě. Takže zatímco Pavla by třeba chtěli poslouchat aspoň ti u jeho stolu, toho druhýho vyštípou za chvíli odevšad, protože nebaví nikoho..ale on se vrátí


tohle je myslím značně účelové překroucení skutečnosti, ale budiž, posluž si...


Naposledy upravil Hulkie dne ne květen 03, 2015 8:57 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Kdo jsem já je naprosto nepodstatné. Pídil ses Pavle po všech těch, co ti v těch článcích napsali pod svým vlastním jménem, že si děláš reklamu? A proč ti to ti lidi tam psali, když to není pravda? Je to davová psychóza?
ještě jednou ti to zopakuju, před tebou tady byl zeleznakoule.cz a měl jsem s tím ten samý, naprosto identický problém. Není v tom nic osobního, i on měl přehled, spoustě věcí rozuměl, ale psal tady s jedním jediným účelem: dělat si reklamu pro svůj byznys.
Když sem přijdu, naškrábu deset příspěvků a v jedenáctým napíšu www.venusinykulicky.cz okamžitě mi to smažou a nejspíš mně i zabanujou. Ty to tady děláš intenzivně, velmi nenápadně už asi tak půl roku a to je celý, co mně sere...


Ale to už jsi napsal několikrát. Není třeba to opakovat. Ty máš se stylem Pavlovy prezentace problém, jiní s tím mají taky problém a jiní zase nemají. Takže fakt myslím, že už to všichni vědí, jak to máš ty. Jsme v mém logu, mně to nevadí a problém s tím nemám. Pravidla fora Pavel neporušuje, narozdíl od jiných nikdy nedal odkaz na svůj seminář. Takže znova opakuju - když ti to vadí, nemusíš to tady číst. Opravdu mi tady v mém logu chybět nebudeš.
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
PetkaB napsal:
Hulkie napsal:
PetkaB napsal:
ygg napsal:
PMKB5 napsal:
Chlap středního věku by měl mít srovnané ledasco. Třeba si nepřisedat ke stolu, od kterého byl opakovaně vykázán.


Kdo chce svůj privátní stůl, musí si holt připlatit za salonek, tady ve výčepu se na tohle nehraje.

Koukám večer plný metafor.


Tak tohle byla původně Renova metafora - napsal něco v tom smyslu, že mu Pavlovy příspěvky přijdou stejné, jakoby si k němu někdo přisedl v dospodě ke stolu a začal mu cpát nějakou reklamu, o kterou nemá zájem. Tak jsem ho tenkrát jemně upozornila, že tím, že mi vlezl do logu, si přisedl on k nám a tudíž pokud mu styl konverzace vadí, může si zase v klidu odsednout.


Když von Pavel sedí v hospodě sice u jinýho stolu, ale dělá všechno proto, aby ho bylo slyšet po celý hospodě.


Zato jinej trousí ty svoje moudra u každýho stolu v celý hospodě. Takže zatímco Pavla by třeba chtěli poslouchat aspoň ti u jeho stolu, toho druhýho vyštípou za chvíli odevšad, protože nebaví nikoho..ale on se vrátí


tohle je myslím značně účelové překroucení skutečnosti, ale budiž, posluž si...



Škoda, žes tady nenechal ten svůj původní post, to by aspoň bylo vidět, s kým máme tu čest - pokud tedy nebudu citovat přesně, omluv mě, ale napsáním tohoto jsi už trochu vypadl z role:

"ty jsi už holt ve věku, kdy si musíš uvázat na krk kus masa, aby si s tebou hrál aspoň pes, takže když najdeš někoho, kdo je ochotnej ty tvoje hemzy poslouchat, biješ se za něj jako lev"

Bravo!
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:
Opravdu mi tady v mém logu chybět nebudeš.


Vždyť si sem píše trenály ... a osobní vrcholy, současné, minulé i budoucí ... kde kdo.
Ty jsi už tak max něco jako školník.


EDIT ... von to smaže, bo každý může ujet, hlavní že mu to dojde, a ty to sem just jebneš znova. Cywe. Ale aspoň se to hezky vyrovnalo.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulki, já mám taky problém s tvou prezentací ala sežral jsem šalamounovo hovno a pořád to tady nepíšu. Nechápu proč chodíš do tohoto logu, když máš s obsahem očividně problém.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PetkaB napsal:
Hulkie napsal:
PetkaB napsal:
Hulkie napsal:
PetkaB napsal:
ygg napsal:
PMKB5 napsal:
Chlap středního věku by měl mít srovnané ledasco. Třeba si nepřisedat ke stolu, od kterého byl opakovaně vykázán.


Kdo chce svůj privátní stůl, musí si holt připlatit za salonek, tady ve výčepu se na tohle nehraje.

Koukám večer plný metafor.


Tak tohle byla původně Renova metafora - napsal něco v tom smyslu, že mu Pavlovy příspěvky přijdou stejné, jakoby si k němu někdo přisedl v dospodě ke stolu a začal mu cpát nějakou reklamu, o kterou nemá zájem. Tak jsem ho tenkrát jemně upozornila, že tím, že mi vlezl do logu, si přisedl on k nám a tudíž pokud mu styl konverzace vadí, může si zase v klidu odsednout.


Když von Pavel sedí v hospodě sice u jinýho stolu, ale dělá všechno proto, aby ho bylo slyšet po celý hospodě.


Zato jinej trousí ty svoje moudra u každýho stolu v celý hospodě. Takže zatímco Pavla by třeba chtěli poslouchat aspoň ti u jeho stolu, toho druhýho vyštípou za chvíli odevšad, protože nebaví nikoho..ale on se vrátí


tohle je myslím značně účelové překroucení skutečnosti, ale budiž, posluž si...



Škoda, žes tady nenechal ten svůj původní post, to by aspoň bylo vidět, s kým máme tu čest - pokud tedy nebudu citovat přesně, omluv mě, ale napsáním tohoto jsi už trochu vypadl z role:

"ty jsi už holt ve věku, kdy si musíš uvázat na krk kus masa, aby si s tebou hrál aspoň pes, takže když najdeš někoho, kdo je ochotnej ty tvoje hemzy poslouchat, biješ se za něj jako lev"

Bravo!


ještě tam byl smajlík.
a "blbý hemzy".
mně to přijde docela vtipný, a dotknout se to může jenom člověka, co má mindráky ze svého věku, a to ty určitě nejsi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím management tohoto pohostinského zařízení, aby odvedl nezvané hosty od našeho stolu, a poklidil i jedovaté sliny, kterými poprskali tento stůl. Slušné vychování mi velí nesnížit se k hospodskému primitivismu a v klidu pokračovat s přáteli v debatě o tom, co nás baví. Děkuji!
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlkisekk napsal:
Hulki, já mám taky problém s tvou prezentací ala sežral jsem šalamounovo hovno a pořád to tady nepíšu. Nechápu proč chodíš do tohoto logu, když máš s obsahem očividně problém.


To je těžký. PR články jsou v časopisech a na různých webech speciálně označeny a jako takovým se jim vyhýbám. Tady označení "PR" není a tak do toho občas spadnu. A že jsem se teď dlouho držel, nekomentoval jsem ani propašované odkazy na stránky ve fotkách a videích.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PMKB5 napsal:
Prosím management tohoto pohostinského zařízení, aby odvedl nezvané hosty od našeho stolu, a poklidil i jedovaté sliny, kterými poprskali tento stůl. Slušné vychování mi velí nesnížit se k hospodskému primitivismu a v klidu pokračovat s přáteli v debatě o tom, co nás baví. Děkuji!


Hlavně že nám tu Petka před chvílí vysvětlovala, že to je JEJÍ log.

A najednou je to VÁŠ log a ty prosíš o promazání.

Ještě že sem smí aspoň psát...sama...bez dozoru?
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Samozřejmě bez dozoru nesmím ani psát, natož abych měla názor...

Musím říct, že jsem chtěla dát ještě Renovi šanci na vyplození nějakých dalších vtipností, nicméně jsem měla rozepsanou žádost moderátorovi, aby nám opět OT přesunul..
Tímto se to vyřešilo.
Byl to velmi vtipný nedělní večer


Edit: Yggu, když už jsme u těch metafor - když budeš sedět u stolu společně s kamarády a někdo se bude navážet do ženy, která tam bude sedět s vámi - přijde ti neadekvátní, že toho nezvaného hosta odkážeš do patřičných mezí ty jako chlap...nebo počkáš, až si to vyřídí ta ženská sama?
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty jsi měla rozepsáno, a jiní již měli napsáno .. ale je fajn když ti někdo s tvým logem trochu pomůže, to zase jo.

EDIT ... ehm, pokus hezký, ale do ženy ... nemetaforicky tebe a tvého cvičení ... se tu nikdo nenaváží. A pokud myslíš tu poznámku, která se mi velmi nelíbila a jež byla fofrem smazána, tudíž autor sám seznal, že byla nevhodná, tak tu jsi sama zcela zbytečně vytáhla zpět. Tvoje hra.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.


Naposledy upravil ygg dne ne květen 03, 2015 9:35 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Ty jsi měla rozepsáno, a jiní již měli napsáno .. ale je fajn když ti někdo s tvým logem trochu pomůže, to zase jo .



Samozřejmě. Kdybych si tu psala log sama, koho by to zajímalo...nějak tu sledovanost nahnat musím, chápej
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čím víc lidí budeš srát, tím víc je to bude zajímat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PetkaB


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2015 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
vlkisekk napsal:
Hulki, já mám taky problém s tvou prezentací ala sežral jsem šalamounovo hovno a pořád to tady nepíšu. Nechápu proč chodíš do tohoto logu, když máš s obsahem očividně problém.


To je těžký. PR články jsou v časopisech a na různých webech speciálně označeny a jako takovým se jim vyhýbám. Tady označení "PR" není a tak do toho občas spadnu. A že jsem se teď dlouho držel, nekomentoval jsem ani propašované odkazy na stránky ve fotkách a videích.


Kdybych ti tedy směla poradit - označ si tento log pro sebe jednou pro vždy jako PR a jako takovému se mu vyhybej.
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - OT z PetkaB logu Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: