Hovězí steak


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Hovězí steak  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Hovězí steak
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Spazik


PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2015 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokedex napsal:
flew ja nevim moc k cemu jsou ty vroubky ja bych radsi normal rovnou ja mam tedka tefal obyc asi za 350,- nevyhody jsou kvalita zpracovani a jak je tenka nedrzi teplo mrknu v makru na panve tam maj nadobi pro hotely tak pak dam vedet jak jsem dopadnul

Nejsem si úplně jist, ale myslím že vroubky jsou tam kvůli tomu, aby si griloval a ne smažil :-) Jinak 3000,- to stojí protože to je Made in Sweden, to už je na každém jestli chce čínský nebo evropský výrobek :-) u toho evropského je většinou jistota kvality, u čínského naopak.
Litinovou pánev koupíš jen 1x za život, ne jako ty teflonové šunky každé 2 roky nová, pak už to tak levně nevypadá :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flew


PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2015 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Pokedex napsal:
flew ja nevim moc k cemu jsou ty vroubky ja bych radsi normal rovnou ja mam tedka tefal obyc asi za 350,- nevyhody jsou kvalita zpracovani a jak je tenka nedrzi teplo mrknu v makru na panve tam maj nadobi pro hotely tak pak dam vedet jak jsem dopadnul

Nejsem si úplně jist, ale myslím že vroubky jsou tam kvůli tomu, aby si griloval a ne smažil :-) Jinak 3000,- to stojí protože to je Made in Sweden, to už je na každém jestli chce čínský nebo evropský výrobek :-) u toho evropského je většinou jistota kvality, u čínského naopak.
Litinovou pánev koupíš jen 1x za život, ne jako ty teflonové šunky každé 2 roky nová, pak už to tak levně nevypadá :-)


jasny rozumím.. no nejspíš budu muset teda zainvestovat..
k té vroubkovanosti není to "efektivnější" to ugrilovat... nemusel by být potřeba žádný olej nic.. a uděláš na tom vše
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pokedex


PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2015 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja jen jak jsem koukal na nějaký recepty z pražskýho kulinářskýho institutu tak tam vždy delaly steaky na rovny panvy bez oleje ciste jen lehce potrit maso olivacem ono se chytne na panev a cca za 1minutu se samo pusti a je zkaramelizovany.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pokedex


PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2015 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2015 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokedex napsal:
našel jsem něco co by možná mohl bejt dobrej kompromis https://www.dommo.cz/Litinove-panve-385/Panev-nizka-se-zeleznou-rukojeti-26-cm-NETHERTON-FOUNDRY


jenom jestli se ta rukojeť nerozžhaví tak, že na to člověk musí použít železné rukavice, když to chce sundat ze sporáku...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flew


PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2015 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokedex napsal:
našel jsem něco co by možná mohl bejt dobrej kompromis https://www.dommo.cz/Litinove-panve-385/Panev-nizka-se-zeleznou-rukojeti-26-cm-NETHERTON-FOUNDRY



no takové jsem našel taky...

ale rozdíl mezi litinou a "železem" (lisovaného železa) jsem se nikde nedočetl myslím ve smyslu pánviček a vaření..
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Persan


PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2015 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tu svedskou z odkazu nahore mam uz asi rok doma, poctiva tezka panev. Teflonovou jsem od ty doby na steaky nepouzil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2015 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O panviciach sa pisalo aj tu..: https://forum.ronnie.cz/viewtopic.php?t=34941&highlight=panev
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lube


PříspěvekZaslal: po září 21, 2015 10:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Hovězí steak Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: