Diamond míří na závody - OT


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Diamond míří na závody - OT  Úvodní stránka -> Na smazání... -> Diamond míří na závody - OT
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Draper


PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2015 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S temi treninky a pripravou ti nekdo radi nebo je to vsechno tvuj vymysl?
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2015 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můj výmysl - radím se sem tam s jídlem akorát. Do úplného závěru mi bude snad pomáhat Jakub Prchal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2015 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtelo by to projet par stranek naturalnich kulturistu, videl bys ten rozdil v treninku, tohle je proste spatne.Ty jako kluk, ktery jede ciste, mas problem s nabiranim svalu, a valis tam dvoufazove treninky.Nevim no, asi sam nejlip vis co delas, ale podle me bys mohl trenovat lip a dosahovat lepsich vysledku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Irminsul


PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2015 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Napiču - prokřupalo mi koleno jako svině a bolí to. Snad to přes noc přejde a zejtra odjedu těžký nohy.

Tohle myslíš vážně?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2015 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady bych fakt vážně ubral. Sám jsem takhle cvičil... nikam to nevede
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2015 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne tak, proto sem se ptal, ale jelikoz s Diamondem uz moc nakamosime , tak jsem se v tom nechtel dal babrat a jen jsem doufal, ze pochopi, co tim chci naznacit.

Cela tahle tvoje priprava je uplne spatne zvlast ten trneink, co tu ted predvadis absolutne nikam nevede maximalne tak k tomu, ze se dojebes at uz zranenim ke kteremu spejes a nebo pretrenovani a nebo spalis to malo svalu, co na sobe mas. Byt tebou se na to vykaslu zavcas.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2015 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2015 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlku, ten borec moc naturálně popravdě nevypadá a pokud je, tak má stejně genetiku uplně někde jinde než Diamond, takže mu to nakonec stejně moc nepomůže
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Prielozny


PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2015 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diamonde, kulturistou klidne bud, ale predem ti rikam, ze je to neferovy sport. Zkusit si to mozna, ale delat to pravidelne je hrozny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2015 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Prielozny napsal:
Diamonde, kulturistou klidne bud, ale predem ti rikam, ze je to neferovy sport. Zkusit si to mozna, ale delat to pravidelne je hrozny.


Neboj se - jdu si to tam připomenout po 4 letech jaký to tam je a pak uvidím, jestli se ještě připravím znovu někdy do juniorů. Netuším jaká bude konkurence, ale minulý rok bylo sedm závodníků, předminulý taky 7 a před třemi lety byli 3 . Jinak já v podstatě bych se i docela bál nazvat kulturistiku jako takovou sportem no, ale co už
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Prielozny


PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2015 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas. Nazev by mel byt: natri se nahnedo, naolejuj se, zarizni si slipy do zadecku a promenaduj se na podiu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Irminsul


PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2015 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petr Prielozny napsal:
Souhlas. Nazev by mel byt: natri se nahnedo, naolejuj se, zarizni si slipy do zadecku a promenaduj se na podiu.

Petře...Podívej se na Tvé začátky...Když jsi dostal stop stav....Víš sám o čem mluvím,to nebylo o natření,naolejování a zaříznutí slipů do zadečku...Nebo ne?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2015 10:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Irminsul napsal:
Petr Prielozny napsal:
Souhlas. Nazev by mel byt: natri se nahnedo, naolejuj se, zarizni si slipy do zadecku a promenaduj se na podiu.

Petře...Podívej se na Tvé začátky...Když jsi dostal stop stav....Víš sám o čem mluvím,to nebylo o natření,naolejování a zaříznutí slipů do zadečku...Nebo ne?


Ty bys sem hlavně měl přestat psát. Osobně jsem moc nepochopil, proč si mě nejdřív bereš do držky jak strašně jsem namachrovanej, rozmazlenej a bůhví co ještě a že by ses se mnou nikdy nechtěl bavit a hned pár dnů na to mi okomentuješ bench, že to je dobrý . . .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Prielozny


PříspěvekZaslal: so květen 16, 2015 2:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Irminsul napsal:
Petr Prielozny napsal:
Souhlas. Nazev by mel byt: natri se nahnedo, naolejuj se, zarizni si slipy do zadecku a promenaduj se na podiu.

Petře...Podívej se na Tvé začátky...Když jsi dostal stop stav....Víš sám o čem mluvím,to nebylo o natření,naolejování a zaříznutí slipů do zadečku...Nebo ne?


Kamarade, nejaky stop stav je mi u prdele, stop stav me nezastavil v soutezeni, anabolika jsou neco tajnyho? je mi jedno jestli nekdo vi ze zobu nebo nezobu...

psal jsem, ze kulturistika se zmenila k prdu a ze si myslim, ze je to spatna uchylka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Irminsul


PříspěvekZaslal: so květen 16, 2015 7:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Irminsul napsal:
Petr Prielozny napsal:
Souhlas. Nazev by mel byt: natri se nahnedo, naolejuj se, zarizni si slipy do zadecku a promenaduj se na podiu.

Petře...Podívej se na Tvé začátky...Když jsi dostal stop stav....Víš sám o čem mluvím,to nebylo o natření,naolejování a zaříznutí slipů do zadečku...Nebo ne?


Ty bys sem hlavně měl přestat psát. Osobně jsem moc nepochopil, proč si mě nejdřív bereš do držky jak strašně jsem namachrovanej, rozmazlenej a bůhví co ještě a že by ses se mnou nikdy nechtěl bavit a hned pár dnů na to mi okomentuješ bench, že to je dobrý . . .

Tak za prvé by ses měl chovat slušně ke starším lidem než jsi ty a že jsi rozmazlený klučina u ví snad každý.
To že jsem Ti pochválil Tvůj bench,bylo proto že to na Tebe bylo dobé,nevím proč bych Ti to neměl napsat. (i když to byla váda pro 70Ti kilové klučiny),ale na Tebe dobrý.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Diamond míří na závody - OT Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: