cheating day


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - cheating day  Úvodní stránka -> Kuchařka -> cheating day
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MAST3R


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No on to v okolí nikdo neví, že držím dietu, ale já mám silnou vůli, třeba dneska jsem žral rybu a rýži a ségra a švagr měli mix hranolek s americkýma bramborami a k tomu, kuřecí stehna v něčem obalené, jako trochu to se mnou cukalo si dát, ale vím, že když si to odpustím dneska o to více si to užiji příště, protože si to naplánuji a nakoupím co chci. Jinak já tu mám už asi 4 měsíce pytlík brambůrek + jsem našel věci ještě z Mikuláše. Teď jsem k tomu přihodil ty čokolády a bonboniéru, mám to dole ve skříni s oblečením. Jinak v lednici to vypadá tak, že já mám nahoře tvarohy, kuřecí s rýži a rodiče maj ve dvířkách narvaný čokolády a dole jogurty, takže já si zvykl na to čumět every day. Ještě, že mají aspoň svojí skříňku se sladkostmi a já svojí, kde mám vločky a racia.
_________________
Do posilovny chodím jen proto, abych mohl říkat, že tam chodím.
Chvála je příjemná, kritika potřebná! - Jaromír Jágr 68.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oddo


PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2014 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já dávám cheating day každý týden, když se něco po*ere tak jsou někdy i dva zbytek týdne ale držím stravu dost striktně a přijde mi, že forma jde hezky kupředu :) ono sem-tam to tělo vytrhnout z toho stereotypu není na škodu
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
jachym


PříspěvekZaslal: po duben 07, 2014 3:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

já si dokonce myslim, že pokud to člověk fakt nepřehání stylem kostka másla, 2 studentský pečeti apod. že to je dokonce ku prospěchu metabolismu atd. Dát si semtam dílek kvalitní čokolády nebo jednou za čas dát cheat day s něčim obalovanym, normálníma sladkostma atd... to se dlouhodobě uplně ztratí...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rainier


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čaues, nechtěl jsem zakládat nové téma, když už tu jedno existuje, ale chtěl jsem ho spíše oživit :)

Tak jak vypadá Váš cheat day? Jak často ho máte? Plánujete dopředu nebo je to rychloakce :)

Já mám ChD tak jedno do měsíce, nedržím přímo extra dietu, ale snažím se jíst co nejzdravěji (rýže, těstoviny, brambory, vločky, maso, vejce, šunky, sýry apod) a taky se snažím nemít doma nic sladkého. Nicméně, občas přijde návštěva a přinese koláč nebo něco takového a vypadá to tak, že si dám kousek, pak si řeknu "no co" a sežeru skoro celý pekáč, pak jsem schopnej jet do Tesca a udělám nákup (studentská pečeť, corny, snickers, margotky všeho druhu atd) a to všechno sežeru až mi je fakt blbě. No a většinou večer končim na salátu s tuňákem a pak zase jedu striktně :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam to podobne jak ty, akorat jsem ted mel spis cheat weekend, az jsem mel v brise krece z tech sracek ted jsem nove prisel na donuty, to je zradlo kurva
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shooter


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No všechno je to v hlavě...ale znám to, dáš si kousíček něčeho dobrýho a už to jede hlava nehlava. Jak tomu polovíš, už to nejde zastavit
_________________
Pokud něco opravdu moc chceš, musíš něco obětovat.

Můj Log > http://forum.ronnie.cz/shooteruv-objem-up-to-90kg-t26856.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cheat day? Momentálně začínám třetí cheat týden
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak si to užijte chlapci, já se už poučil a vím, že pokud ten cheat day není opravdu s rozumem, tak je akorát na škodu
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbar Conan


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kubík8


PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2016 11:25 am    Předmět: Jednou týdně Odpovědět s citátem

Já osobně tohle jedu cheat day jednou týdně. Příjde mi, že tím tělo udržuju v myšlence, že nestrádá a tak si nedělá zbytečný tukový zásoby.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2016 12:05 pm    Předmět: Re: Jednou týdně Odpovědět s citátem

Kubík8 napsal:
Já osobně tohle jedu cheat day jednou týdně. Příjde mi, že tím tělo udržuju v myšlence, že nestrádá a tak si nedělá zbytečný tukový zásoby.


Mně se ten koncept moc nelíbí. První důvod je fyziologický - jeden den přejídání ty metabolické adaptace nezvrátí. Příjem sacharidů navíc pomůže doplnit zásoby glykogenu, pokud to potřebuješ, ale k tomu, aby si tělo všimlo, že může znovu zvýšit produkci důležitých hormonů jako leptin nebo hormonů štítné žlázy, potřebuje minimálně dva dny, spíš tři. A tuk navíc se pochopitelně jen uloží, ten hormonálně nic pozitivního neudělá.

Druhý, důležitější důvod je psychologický. Podle mně je strategická chyba dívat se na tuhle minipřestávku v dietě jako na den, kdy se může šidit/podvádět, nebo dokonce jako na nějakou odměnu, kterou jsme si vysloužili. Proč podporovat způsob uvažování, které stojí na myšlence, že je možné něco ošidit, neřkuli sám sebe? Nebo na myšlence, že si za to, že jíme méně a cvičíme, zasloužíme nějakou zvláštní odměnu? Odměnou jsou ty výsledky, pro ně to děláme, ne kvůli té čokoládě v "šídící" den. Podle mého mínění je mnohem lepší pojmout to pozitivně, jako tzv. "refeed," kdy strategicky a plánovaně doplníme tělu živiny, které potřebuje, aby zvrátilo aspoň některé nechtěné metabolické adaptace, tak jako deload slouží k tomu, aby se tělo trochu zregenerovalo z období těžkého tréninku a mělo sílu na další. Když si to totiž takhle člověk v hlavě otočí, nebude jíst jednou za čas hromadu šíleností, ale dá si ty věci, které skutečně potřebuje.

S tím ostatně souvisí můj další bod - někteří zvládají jeden den obžerství dobře; psychicky je to uspokojí, a oni pak klidně v dietě pokračují dál. Ale je dost takových, které to naopak vykolejí - začnou mít chutě na různé pamlsky, začnou na jídlo víc myslet a těšit se na další cheat day, kdy si to zase "užijou." I když to třeba překonají a zvládnou, může to pak pro takové lidi znamenat zbytečný stres a trápení na víc, což je to poslední, co by člověk v dietě chtěl.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - cheating day Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: