Aktuality aka fight news


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 434, 435, 436 ... 464, 465, 466  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Aktuality aka fight news  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Aktuality aka fight news
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SFUCC


PříspěvekZaslal: ne červen 14, 2015 4:05 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

víceméně už jste to tady všechno rozebrali :-D ale to převýšení v Mexiku je opravdu mazec to bylo vidět i při Melendez vs. Alvarez, kdy ve 3. kole Melendez sotva stál na nohách a přitom pomalu jen jaboval

Werdum si to zasloužil už jenom tim, že tam žil někde v horských chatkách přes 40 dní , sice jsem chtěl aby Cain vyhrál a udělal nový rekord v počtu obhajob v těžké váze, ale takhle to aspoň výrazně zahýbalo žebříčkem..
_________________
"We're not here to take part... We're here to take over."

- Conor McGregor

SLOW is smooth...smooth is FAST
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po červen 15, 2015 7:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nie som Werdumov fanusik, ale bol skratka lepsi a vidno, ze stale na sebe drie a zlepsuje sa. Opat dokazal, ze najlepsim na svete sa moze clovek stat, aj ked ma za sebou aj nejake tie prehry.
Velasquez kondicne nestacil, nevioem, co mal pred tym za zranenie, mozno aj to zohralo svoje. A zo svojho tradicne skveleho zapasenia nic neukazal, mozno aj cielene, aby sa vyhol riziku submission.
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: po červen 15, 2015 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si nemozem pomoct ale toto bola ukazka ako bojovnik funguje "bez" steroidov. Potom co sa v UFC extremne zprisnili pravidla ohladom dopingu tak sa obmedzilo aj ich pouzivanie. Valsaquez ktory prednedavnom 5 kol nicil Santosa ako motorova mys, hadzal ho tam kazde kolo teraz pred koncom prveho kola vyzeral ako pred smrtou. Belfort v predchadzajucom UFC to iste, po jednej vymene uz nevladal ani stat na nohach poriadne.

Podla mna uz generacii bojovnikov nad 25 rokov pomalicky odzvonilo a zacnu to tam nicit mladi chlapci plny sil a prirodzeneho testosteronu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: po červen 15, 2015 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Promin, ale to sou strasny kecy, cain byl testovanej hodnekrat i v namatkovych kontrolach a narozdil od ostatnich nikdy problemy s prestrelenym testakem nemel. To, ze mu nevysla forma podle predstav hned nemusi znamenat, ze ma karieru a styl zalozenej na erytropoetinu nebo boldenonu. Tahle paranoia, ze vsichni sypou uz mi leze krkem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c87


PříspěvekZaslal: po červen 15, 2015 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ty si myslis ze v 32 rokoch, trenovat 2-3 krat denne, 6 dni v tyzdni na vrcholovej urovni sa da naturalne hej ? Mozno to bola chybajuca forma ale ja takym srackam neverim... Globalne vidim ako to cele upada u starsich bojovnikoch ktorym chyba TST...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po červen 15, 2015 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podlam mna v UFC sypu stari aj mladi...nehadam sa, kto viac.
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: po červen 15, 2015 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mozna si to nedokazes predstavit, ale kdyz nekdo od utleho veku dela upolove sporty na vysoke urovni, tak za ty roky ti takovyhle treninkovy tempo nedela takovej problem a 32 let neni jeste zadnej vek. Ja mam zkusenosti s treninkem 5x do tydne plus vikendovy sparingy, dalo se to pohodove zvladat a to sem ani nahodou nemel idealni podminky pro trenink, vyladenou stravu, regeneraci a nekolikrat tydne sem v te dobe brigadnicil jako stehovak. Nechapu teda, proc by to nemohli top fighteri, kteri trenujou celej zivot, tech par mesicu treninkovyho kempu pretrpet, ale samozrejme, ze nekdo si to usnadni rad, ale nesnasim tyhle jednoduchy zavery.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: po červen 15, 2015 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SPOIL
Werdum je o pet let starsi jak Cain, takze je na tom potencialne jeste hur, co se rege tyce.
Obecne je celkem hovadina dat komukoliv, kdo jde po roce a pul po zraneni na plac hned hecly titulak. Ale treba to tak brown pride chtel. Jsem rad, ze se to tam trochu pohnulo, po tom co drive Cain predvadel to nevypadalo na nejake stridani strazi a ted bude chtit pas zpet a doufam, ze se dockame nejake pekne odvety.
Werdum je jinak podle me super v tom, ze se dokazal perfektne preorientovat z takrka ciste submission fightera na vyborneho postojare. Po Fedorovi s nim na zem pujde dobrovolne malokdo a on z toho ted i tezi. Cain jel ty svoje takedowny az ze zoufalstvi a nakonec si nabehl do zakonceni.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin.L


PříspěvekZaslal: st červen 17, 2015 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mike Priest napsal:
Mozna si to nedokazes predstavit, ale kdyz nekdo od utleho veku dela upolove sporty na vysoke urovni, tak za ty roky ti takovyhle treninkovy tempo nedela takovej problem a 32 let neni jeste zadnej vek. Ja mam zkusenosti s treninkem 5x do tydne plus vikendovy sparingy, dalo se to pohodove zvladat a to sem ani nahodou nemel idealni podminky pro trenink, vyladenou stravu, regeneraci a nekolikrat tydne sem v te dobe brigadnicil jako stehovak. Nechapu teda, proc by to nemohli top fighteri, kteri trenujou celej zivot, tech par mesicu treninkovyho kempu pretrpet, ale samozrejme, ze nekdo si to usnadni rad, ale nesnasim tyhle jednoduchy zavery.


Todle by me zajimalo, ja si osobne myslim ze to mozny neni. Tedy ze nejde trenovat dvoufaove v podobne intenzite na cislo. Cetl jsem o tom dost clanku, kde to zkoumali prevazne u cyklistu. (kdyz najdu linky, dam to sem) Uz po nejakych 10 dnech tezkych treninku jim rozbor krve naznacoval, ze slepsovat se dal nejde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so červen 20, 2015 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SPOIL UFC Berlín

Pozerali ste?

Osobne si Joanine zápasy nenechám ujsť a tento si pred toľkými poľskými fandami fakt užila, je to top, výsledok podľa predpokladov, ale dívalo sa nato dobre, strašné kombá solí, ale strašné, nechcel by som vidieť Jesicinu tvár a nos, keď sa zajta ráno zobudí...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medwed


PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2015 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spoil k vcerejsimu main eventu:

https://scontent-sjc2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10153219_828627767214237_2278234650418273573_n.jpg?oh=3bea6ed0a4ec6bb6858a74e1c69d97b1&oe=562C257F
_________________
Jen mě těší, že za ten pád letadla nemůžou kettlebely. Doufám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nice


PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2015 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Martin.L napsal:
Mike Priest napsal:
Mozna si to nedokazes predstavit, ale kdyz nekdo od utleho veku dela upolove sporty na vysoke urovni, tak za ty roky ti takovyhle treninkovy tempo nedela takovej problem a 32 let neni jeste zadnej vek. Ja mam zkusenosti s treninkem 5x do tydne plus vikendovy sparingy, dalo se to pohodove zvladat a to sem ani nahodou nemel idealni podminky pro trenink, vyladenou stravu, regeneraci a nekolikrat tydne sem v te dobe brigadnicil jako stehovak. Nechapu teda, proc by to nemohli top fighteri, kteri trenujou celej zivot, tech par mesicu treninkovyho kempu pretrpet, ale samozrejme, ze nekdo si to usnadni rad, ale nesnasim tyhle jednoduchy zavery.


Todle by me zajimalo, ja si osobne myslim ze to mozny neni. Tedy ze nejde trenovat dvoufaove v podobne intenzite na cislo. Cetl jsem o tom dost clanku, kde to zkoumali prevazne u cyklistu. (kdyz najdu linky, dam to sem) Uz po nejakych 10 dnech tezkych treninku jim rozbor krve naznacoval, ze slepsovat se dal nejde.


Naprostý souhlas. Sám jsem taky dříve trénoval a to jsem ani nejel dvoufázové tréninky. Pokud se trénuje poctivě a naplno, tak tělo prostě nestíhá regenerovat a je jen otázka času než přijde zranění.
Dnešní vrcholový sport je obecně o chemii. Už jen ty všechny možné povolené suplementy co do sebe všichny cpou, nemluvě o těch zakázaných, na které se pak přichází časem.

Co se týče UFC Berlin, tak jsem koukal jen na Joanu a Jessicu. No a byl to hnus. Fakt bych si strašně přál aby někdo té Joaně srovnal záda už jen za ty agresivní nástupy proti soupeřkám při vážení apod..
Z nějakého důvodu mi připomíná Christinu Cyborg, kterou taky nemusím. Možná tím, že obě působí jako chlapi v té ženské divizi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2015 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nice napsal:
Martin.L napsal:
Mike Priest napsal:
Mozna si to nedokazes predstavit, ale kdyz nekdo od utleho veku dela upolove sporty na vysoke urovni, tak za ty roky ti takovyhle treninkovy tempo nedela takovej problem a 32 let neni jeste zadnej vek. Ja mam zkusenosti s treninkem 5x do tydne plus vikendovy sparingy, dalo se to pohodove zvladat a to sem ani nahodou nemel idealni podminky pro trenink, vyladenou stravu, regeneraci a nekolikrat tydne sem v te dobe brigadnicil jako stehovak. Nechapu teda, proc by to nemohli top fighteri, kteri trenujou celej zivot, tech par mesicu treninkovyho kempu pretrpet, ale samozrejme, ze nekdo si to usnadni rad, ale nesnasim tyhle jednoduchy zavery.


Todle by me zajimalo, ja si osobne myslim ze to mozny neni. Tedy ze nejde trenovat dvoufaove v podobne intenzite na cislo. Cetl jsem o tom dost clanku, kde to zkoumali prevazne u cyklistu. (kdyz najdu linky, dam to sem) Uz po nejakych 10 dnech tezkych treninku jim rozbor krve naznacoval, ze slepsovat se dal nejde.


Naprostý souhlas. Sám jsem taky dříve trénoval a to jsem ani nejel dvoufázové tréninky. Pokud se trénuje poctivě a naplno, tak tělo prostě nestíhá regenerovat a je jen otázka času než přijde zranění.
Dnešní vrcholový sport je obecně o chemii. Už jen ty všechny možné povolené suplementy co do sebe všichny cpou, nemluvě o těch zakázaných, na které se pak přichází časem.


Já na tyhle věci většinou nereaguju, ale tohle mi nedá...

To, žes to nezvládal ty, neznamená, že člověk, který je na to zvyklý od mládí a sport dělá celý život, to nezvládne.... Všichni vrcholoví sportovci trénují dvou, třífázově. Na tom není vůbec nic neobvyklého... Já jsem na to zvyklá už od základky, trénuju celý život a s regenerací problém nemám. Jasné, že bývám občas unavená, ale moje tělo je na tu zátěž prostě zvyklé. Je sakra rozdíl trénovat do max, vynucené serie a pod a jet trénink, co je už sestavený tak, že počítá s další fází za dvě hodky. Mě třeba trénovat bojovky a i ve vysoké intenzitě zdaleka tak neničí, jako opravdu těžké činky. Ono totiž svaly jsou v poho, ale CNS jde do pekla a to je (pro mě osobně určitě) mnohem horší....

Takže abych to shrnula... nehodnotím žádný konkrétní případ, ale kecy o tom, že to nejde jsou mimo. Všichni, kteří se sportem živí tak trénují. A co vím já, tak už i v MMA musí posílat dopingový monitoring. Na 100% jsem si jistá, že naši profi zápasníci ho mají už spoustu let. Dost často jsme tam seděli společně, když došli na trénink :D
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2015 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

c87 napsal:
Tak ty si myslis ze v 32 rokoch, trenovat 2-3 krat denne, 6 dni v tyzdni na vrcholovej urovni sa da naturalne hej ? Mozno to bola chybajuca forma ale ja takym srackam neverim... Globalne vidim ako to cele upada u starsich bojovnikoch ktorym chyba TST...


Dá. V pohodě. Po určitou dobu. A moc dlouho se to nedá ani na jakékoli sypce, Skutečně dlouhodobě to nezvládají ani ani Astartes.

Ptát se tímto stylem znamená jen jedno, nevědět vůbec nic o tréninkovém cyklu.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2015 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
c87 napsal:
Tak ty si myslis ze v 32 rokoch, trenovat 2-3 krat denne, 6 dni v tyzdni na vrcholovej urovni sa da naturalne hej ? Mozno to bola chybajuca forma ale ja takym srackam neverim... Globalne vidim ako to cele upada u starsich bojovnikoch ktorym chyba TST...


Dá. V pohodě. Po určitou dobu. A moc dlouho se to nedá ani na jakékoli sypce, Skutečně dlouhodobě to nezvládají ani ani Astartes.

Ptát se tímto stylem znamená jen jedno, nevědět vůbec nic o tréninkovém cyklu.


Rozumný jedinec nejede celý rok ve stejné intenzitě a po závodech si dá volníčko, že... Rozumný jedinec se udržuje a připravuje na závod/zápas :)

Jak píšeš... tréninkový cyklus :)
Já, upřímně řečeno, neumím ani trénovat bez toho, aniž bych se na něco připravovala... dva vrcholy v roce stačí. Tři měsíce příprava na každý a zbytek roku pohoda. A i když je ta pohoda ve dvou fázích, furt je to flákačka (jako poslední dva roky, heh)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Aktuality aka fight news Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 434, 435, 436 ... 464, 465, 466  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: