Aktuální formy VII.


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 338, 339, 340, 341  Další
 
odeslat nové téma  Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Aktuální formy VII.  Úvodní stránka -> Fotografie -> Aktuální formy VII.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2015 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ANO MAMI!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Samec


PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2015 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2015 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Palec hore, nemas zbytocne kecy, pekne narovinu.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Samec


PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2015 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Steve23


PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2015 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím.
S cvičením jsem začal před lety, nesbíral jsem žádné informace, naprosto ignoroval stravování, necvičil podle cvičebních plánů. Byl jsem naprostý lajk, vážící až 91kg s výškou sotva 170cm, mohlo mi být kolem 18-ti let. Nikdy jsem neměl dostatek pohybu, jako prcek jsem se nezastavil, ale od dob prvních počítačů se věci rychle změnili a já se začal obalovat a obalovat a ani jsem na to nebral zřetel.
Díky kamarádovi, který mě ke cvičení přitáhl, jsem dostal šanci, něco se sebou dělat. Bohužel jsem si nedělal žádné porovnávací fotky, čehož nyní lituji.
Bez stravy a dostatečných informacích jak vůbec začít tělo formovat, jsem se víceméně snažil zbytečně a se vším jsem na dlouhou dobu skončil.
Po skončení školy, úspěšného přijetí do zaměstnání a po prvních příjmech, jsem dostal nápad, který jsem hodně rychle zrealizoval - koupil jsem si náčiní a začal jsem budovat vlastní domácí posilovnu.
Zájem byl velký, utracené množství peněz ještě větší, ale stálo to za to. Začal jsem se o cvičení hodně zajímat, zjišťoval jsem si mnoho informací potřebných k dosažení výrazných změn a za pouhé dva roky jsou opravdu spokojen. Výsledky jsou vidět a nepřestávám ve snaze zlepšovat se víc a víc.
Je mi 22let, měřím 171cm a vážím 76kg.

Foto pořízené 22.6. 2015




https://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1435869266_1.jpg


Naposledy upravil Steve23 dne ne červenec 12, 2015 11:35 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt červenec 02, 2015 10:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, chápeme, ale uz nespamuj.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Samec


PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2015 7:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIA


PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2015 8:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď je otázka, jestli by takový svaly měl každej, kdyby sypal (a samozřejmě cvičil), nebo ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondraš


PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2015 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

SIA napsal:
Teď je otázka, jestli by takový svaly měl každej, kdyby sypal (a samozřejmě cvičil), nebo ne.


...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2015 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sypat kvuli svalum do trika je vazne haha vec.

Jinak bez sypky bys tech 6 kilo hmoty nabiral rok, mozna i dele, takze bych to uplne neprodaval jakoze mas kvalitni zaklad, ktery jen obcas prifouknes. Ale tvoje vec. Ta forma s ohledem na pravidelnou sypku neni zase takovy zazrak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Samec


PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2015 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale líbí se mi když někdo řekne "no on je stejně nasypaný" ...tak si dej ampulu +tb a ukaž že tak budeš vypadat. Udělej formu z takové směšné sypky. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2015 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Třeba to prostě jen chce zkusit....co to udělá....proč ne. Nesoutěží, nelže, nikoho tím neojebává, takže pohoda.
Jo, lze se bavit o tom, zda to má nějaký smysl, ale to je vždy subjektivní ... pro něj asi jo, takže je to jak má být.
Takových lidí po fitkách je ....

EDIT .... Olejnas v tom dělá bordel, takže na vysvětlenou, tohle byla reakce na jeho původní post:-).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.


Naposledy upravil ygg dne ne červenec 05, 2015 12:41 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2015 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste jednou, bez sypani bys tech 6 kilo hmoty nabiral rok, spis ale dele. Shodnene se v tomhle? Ta forma neni zadnej zazrak, hodne masa, hodne vody, co si pamatuji, tak si sem pokazde hodil nejakou takovouhle odulou fotku, ale nikdy sem to nevidel ucesany, vysekany. Velkej barak, ale bez oken, strechy a fasady. To byla moje pointa.

Proc mladej kluk sype, podle jeho slov navic nahovno, to mi pak hlava nebere vubec. Ale jak rikam, tvoje vec.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2015 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas vis, ono existuje neco jako naturalni svalove maximum. A to ma kazdy jinde, ale vetsinou to odpovida: (vyska - 100) +- 5kg s 6-8% tuku. Cili cti velmi dobra forma. A svalove maximum je o dost nize nez silove naturalni maximum. A to musi samec nejlip sam vedet zda ho uz dosahl a musi si vypomoct aby se posunul. Pokud by toho uz dosahl tak tech 6kg svalu nenabere za celej zivot, teda pokud nepocitas 6kg navic k prospechu ve forme obsahu strev, glykace, tuku a vody, ale bavime se o ciste bilkovine.
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2015 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proc mladej kluk sype, podle jeho slov navic nahovno, to mi pak hlava nebere vubec. Ale jak rikam, tvoje vec.[/quote]

jen pro ten pocit...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí - Aktuální formy VII. Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 338, 339, 340, 341  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: