Jaké bojové umění používa Yuri Boyka?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jaké bojové umění používa Yuri Boyka?  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Jaké bojové umění používa Yuri Boyka?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kapo16


PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2015 3:03 pm    Předmět: Jaké bojové umění používa Yuri Boyka? Odpovědět s citátem

Ahoj chci se zeptat jak se jmenuje bojové umění/sport jaký používál Yuri Boyka z filmu Neporazitelný.A jak se vůbec jmenuje.trochu se rozepište.Moc by mi pomohlo kdyby jste mi poradili.Díky Vladimír
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanaliM


PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2015 3:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je ve vězení a má možnost bojovat o svobodu. V tajném vězeňském turnaji v kickboxu…

_________________
Jejich revírem je činkárna, jejich tempo je úměrné zkušenostem, jejich protivníci jsou vysedávači na lavičkách, telefonující cvičenci a neuklízeči kotoučů z činek. Muži z Korby 11 posilují ve dne v noci. Jejich úkolem je nabírat a chránit svalovou hmotu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Bombay


PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2015 3:13 pm    Předmět: Re: Jaké bojové umění používa Yuri Boyka? Odpovědět s citátem

Kapo16 napsal:
Ahoj chci se zeptat jak se jmenuje bojové umění/sport jaký používál Yuri Boyka z filmu Neporazitelný.A jak se vůbec jmenuje.trochu se rozepište.Moc by mi pomohlo kdyby jste mi poradili.Díky Vladimír


Imho je to just cool looking fighta style mix for badass diváky.
_________________
Symobolika je jejich reč, prave proto ze to nikoho nezajima
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majesty


PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2015 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tteesstt
(ban)


PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2015 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kedze dnes ma vyrocie tak prve spomeniem jeet kun do, karate, wushu, ninjutsu, napr. aj krav maga, jiu jitsu ale najviac snad capoeiru. Vacsina je ale len pre blaho oka. Na to sa bojove umenie ani ucit nemusis, natrenujes aj sam. Bojove umenia maju inaksi vyznam, teda okrem zapadneho wrestlingu a mma.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jaké bojové umění používa Yuri Boyka?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: