Michalův deníček


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Michalův deníček  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Michalův deníček
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michal96


PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2015 6:47 am    Předmět: Michalův deníček Odpovědět s citátem

Jmenuji se Michal, jsem z Ostravy, a je mi 18 let.
Cvičím od svých cca 15-16 let, kdy jsem vážil asi 60 kil, během roku jsem nabral na 80 :D (žádná kvalita, jen ''hmota''). Nyní mám asi 88 kil a snažím se co nejvíce zkvalitnit hmotu. Nejdřív to bylo takové tápání, vážněji jsem to začal brát asi před rokem. Během studia jsem neměl finance, takže se jedlo co se dalo. Byl jsem rád, když jsem si na večer dovolil tvaroh a semtam nějaké to maso k obědu. Cvičím v domácí posilovně ve sklepě. Log si zakládám kvůli kontrole progressu, taky kvůli vám, ať mi v případě mých chyb poradíte. Trénink jedu podle Ronnie článku. Je to split na dvě poloviny těla (horní, spodní). Cca tříměsíční program, teď začínám třetí týden první části (''silové'') :D. Budu zapisovat vždycky v práci tzn. den po tréninku.
Takže ke včerejšímu tréninku

Trénink č. 1

Pondělí (prsa, záda) -píšu jen pracovní série
Bench-press 4 série x 8-9 opakování x 72kg
Přítahy velké činky v předklonu 4 série x 8 opakování x 60 kg (nakonec poslední dodatková série 9 x 70kg) - Dvě série nadhmat, dvě podhmat
Tlaky na ramena vsedě (velká činka) 4 série x 8 opakování x 42 kg - střídání mezi tlakem za hlavou a před hlavou
Přítahy jednoruční činky v předklonu s oporou 4 série x 10 opakování x 32 kg - intenzivně, dojel sparing a hned začínala moje série
Přítahy velké činky ve stoji k bradě v šíři ramen 4 série x 10 opakování x 20 kg + supersérie biceps velká činka
Na konec tréninku pokus o strečink :D

Pocity
Únava před tréninkem, ale zachránil to ''hyphy mud'' :D Jedna lžička kafe s kolou dokáže udělat divy :D Celkové procítění partií, dneska cítím slušně záda, prsa moc ne (to ještě přijde). Takový celkem hecovaný trénink s parťákem. Lilo z nás obou :D


Kritiku přijímám, v případě dotazů se ptejte, rád odpovím :)


Naposledy upravil Michal96 dne po leden 11, 2016 8:20 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanaliM


PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2015 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Michal96 napsal:


Pondělí ( prsa , záda ) -píšu jen pracovní série
PRSA > Bench-press 4 série x 8-9 opakování x 72kg
ZÁDA > Přítahy velké činky v předklonu 4 série x 8 opakování x 60 kg (nakonec poslední dodatková série 9 x 70kg) - Dvě série nadhmat, dvě podhmat
RAMENA > Tlaky na ramena vsedě (velká činka) 4 série x 8 opakování x 42 kg - střídání mezi tlakem za hlavou a před hlavou
ZÁDA > Přítahy jednoruční činky v předklonu s oporou 4 série x 10 opakování x 32 kg - intenzivně, dojel sparing a hned začínala moje série
RAMENA > Přítahy velké činky ve stoji k bradě v šíři ramen 4 série x 10 opakování x 20 kg + supersérie biceps velká činka
Na konec tréninku pokus o strečink :D



...jen pár zvědavých dotazů (nenutím tě odpovídat):
1) Přítahy velké činky v předklonu > dokážeš váhu se kterou tento cvik cvičíš ( 4 série x 8 opakování x 60 kg (nakonec poslední dodatková série 9 x 70kg) ), zadržet v horní fázi pohybu ? Pokud ano...zadržuješ ?
2) když jedeš Přítahy velké činky v předklonu Dvě série nadhmat, dvě podhmat proč to bereš jako jeden cvik a ne dva každý po dvou sériích ? Tedy proč to jedeš tak jak to jedeš ?
3) Přítahy velké činky v předklonu Dvě série nadhmat, dvě podhmat taháš k pasu nebo k hrudníku ?
4) proč jedeš ramena v tréninku na prsa a záda ? Nebo ti jen RAMENA vypadla z popisu Pondělí (prsa, záda) ? A proč jimi prokládáš trénink a necvičíš jedno a potom druhé (Záda, Ramena, znova záda a znova ramena) ?
5) Přítahy velké činky ve stoji k bradě v šíři ramen 4 série x 10 opakování x 20 kg + supersérie biceps velká činka ...proč jedeš biceps v tréninku pro prsa a záda ? Nebo ti i tento popisek vypadl z nadpisu tak jako ramena ?
6) proč zařazuješ supersérie hned do prvopočátku ?
7) proč benč nejezdíš tak jako přítahy v předklonu...tedy pár sériíí třeba na široko a pár sérií na úzko nebo na střední úchop nebo nadhmatem a podhmatem - tedy proč ho jedeš 4 série v kuse stejně a přítahy v předklonu ne ?
8) Trénink jedu podle Ronnie článku. Je to split na dvě poloviny těla (horní, spodní). ...tedy potom chápu cviky na ramena (i když nechápu to prokládání na střídačku se zádama) a biceps, ale potom mi tam chybí ještě triceps, aby se uzavřel trénink "horní části"
-----
Jen jsem zvědavý ...jistě to má důvod...jiný důvod než že je to takový splácaný dort od pejska a kočičky...

Jsou to jen otázky abych lépe pochopil smysl toho všeho - není to žádná dehonestace - jen tápavé otázky, protože vše má svůj důvod

Milan


...áááá ještě mne zajímá toto:

co je u tebe intenzita při Přítahy jednoruční činky v předklonu s oporou 4 série x 10 opakování x 32 kg - intenzivně, dojel sparing a hned začínala moje série:
- je pro tebe více intenzivnější trénink přitahy j.č. v předklonu střídavě jedna ruka a hned poté druhá > potom předat činku parťákovi a čekat až odcvičí také střídavě přítahy j.č. v předklonu než střídání s parťákem při cvičení přítahů velké činky v předklonu obouruč i když nejedete střídačku hned po sobě, ale oddychnete si ?

U mne je intenzita přítahů j.č. v předklonu nečekání na odcvičení parťáka ... intenzita je u mne u jakých koliv cviků s jednoručkama to, že po od cvičení pravé strany, odcvičím levou a jakmile odcvičím levou, tak začnu opět s pravou a potom zase levou a potom zase pravou...atd dokud neodcvičím vaše 4 série... a parťák jede s druhou jednoručkou souběžně a nečeká... je to intenzivnější trénink než to, že parťák musí čekat až dojedeš pravou a levou jednu sérii...potom zase čekáš ty než odcvičí on pravou a levou stranu svoji sérii...protože při 10opakováních na jednu stranu to dělá 20opakování na obě strany - tedy se prodlužuje dvojnásob čas na odpočinek pro toho co čeká než par´ták docvičí a takovouto mezerou (i když se střídáte ihned) se tato intenzita vyrovnává intenzitě svičení přitahování velké činky v předklonu o vašich 8opakováních s následném odfrknutím při strečinku.

Jednoduše řečeno: i když to vypadá, že při odcvičování 4 sérií na pravou a 4 sérií na levou stranu při deseti opakováních na střídačku 1pravá, 1levá, 2pravá, 2levá, 3pravá, 3levá, 4pravá, 4levá v kuse tak to jen vypadá, protože když jedna strana cvičí tak ta druhá odpočívá a naopak a pokud ty po odcvičení jedné i druhé strany předáš štafetu parťákovi a čekáš až si odcvičí pravou a levou...až odcvičí obě strany tak ty mezitím oddechuješ a ztrácíš intenzitu, protože momentálně jede parťák...to u vás nemají jednoručky v páru nebo byste to nezvládli jet v pravé intenzitě a ne jen pseudo...nebo si necháváte rezervu a pojedete to ještě intenzivněji ?

02:04 - každý jede a nečeká až parťák odjede - to je intenzita


hlavně se neurážej jako někteří zdejší čecháčci, kterým je šlápnuto na kuří oko ego a pokračuj ve vylepšování tvého tréninkového úsilí.
_________________
Jejich revírem je činkárna, jejich tempo je úměrné zkušenostem, jejich protivníci jsou vysedávači na lavičkách, telefonující cvičenci a neuklízeči kotoučů z činek. Muži z Korby 11 posilují ve dne v noci. Jejich úkolem je nabírat a chránit svalovou hmotu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Michal96


PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2015 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanaliM napsal:
Michal96 napsal:




...jen pár zvědavých dotazů (nenutím tě odpovídat):
1) Přítahy velké činky v předklonu > dokážeš váhu se kterou tento cvik cvičíš ( 4 série x 8 opakování x 60 kg (nakonec poslední dodatková série 9 x 70kg) ), zadržet v horní fázi pohybu ? Pokud ano...zadržuješ ?

1) ano dokážu, u těch čtyřech jsem to tam cca 1-2 sekundu držel, možná u posledního jsem to cheatnul, a poslední série navíc se 70kg byla taková do mrtva, první cca 4 op. byly technicky dobře, potom prasečina :D



2) když jedeš Přítahy velké činky v předklonu Dvě série nadhmat, dvě podhmat proč to bereš jako jeden cvik a ne dva každý po dvou sériích ? Tedy proč to jedeš tak jak to jedeš ?

2) první jedu 2 série podhmat, potom 2 série nadhmat, takže se to teoreticky dá brát jako dva cviky

3) Přítahy velké činky v předklonu Dvě série nadhmat, dvě podhmat taháš k pasu nebo k hrudníku ?

3) obě dvě varianty jedu k pasu


4) proč jedeš ramena v tréninku na prsa a záda ? Nebo ti jen RAMENA vypadla z popisu Pondělí (prsa, záda) ? A proč jimi prokládáš trénink a necvičíš jedno a potom druhé (Záda, Ramena, znova záda a znova ramena) ?

4) dá se říct že vypadla, v tréninku se cvičí každa polovina dvakrát týdně, musí to sedět a procvičit se, proto to prokládání a střídání partií (i když je to bráno jako vrchni/spodní)

5) Přítahy velké činky ve stoji k bradě v šíři ramen 4 série x 10 opakování x 20 kg + supersérie biceps velká činka ...proč jedeš biceps v tréninku pro prsa a záda ? Nebo ti i tento popisek vypadl z nadpisu tak jako ramena ?

5) ten biceps jsem si dal jen jako spešel doplněk, správně tam být nemá, ale neměli jsme biceps 3. týden, takže nás to chytlo a skloubili jsme to takhle (když už byla ta velká činka v ruce, tak udělala chutě :D )

6) proč zařazuješ supersérie hned do prvopočátku ?

6) nerozumím otázce, snad ti bude stačit 5) :)

7) proč benč nejezdíš tak jako přítahy v předklonu...tedy pár sériíí třeba na široko a pár sérií na úzko nebo na střední úchop nebo nadhmatem a podhmatem - tedy proč ho jedeš 4 série v kuse stejně a přítahy v předklonu ne ?

7) bench jezdím podle pocitu tnz. podlední série většinou na širší úchop-silově už jsem dole, první 1 nebo dvě série jedu s nohama na lavičce-cítím více prsa u toho-kontrolovanější než nohy dole

8) Trénink jedu podle Ronnie článku. Je to split na dvě poloviny těla (horní, spodní). ...tedy potom chápu cviky na ramena (i když nechápu to prokládání na střídačku se zádama) a biceps, ale potom mi tam chybí ještě triceps, aby se uzavřel trénink "horní části"

8) triceps je v druhém tréninku týdne, tzn. 3. tréninkový den (http://kulturistika.ronnie.cz/c-21471-doprejte-si-enormni-prirustky-diky-trimesicnimu-programu.html) snad půjde odkaz

-----
Jen jsem zvědavý ...jistě to má důvod...jiný důvod než že je to takový splácaný dort od pejska a kočičky...

Jsou to jen otázky abych lépe pochopil smysl toho všeho - není to žádná dehonestace - jen tápavé otázky, protože vše má svůj důvod

Milan


...áááá ještě mne zajímá toto:

co je u tebe intenzita při Přítahy jednoruční činky v předklonu s oporou 4 série x 10 opakování x 32 kg - intenzivně, dojel sparing a hned začínala moje série:
- je pro tebe více intenzivnější trénink přitahy j.č. v předklonu střídavě jedna ruka a hned poté druhá > potom předat činku parťákovi a čekat až odcvičí také střídavě přítahy j.č. v předklonu než střídání s parťákem při cvičení přítahů velké činky v předklonu obouruč i když nejedete střídačku hned po sobě, ale oddychnete si ?

U mne je intenzita přítahů j.č. v předklonu nečekání na odcvičení parťáka ... intenzita je u mne u jakých koliv cviků s jednoručkama to, že po od cvičení pravé strany, odcvičím levou a jakmile odcvičím levou, tak začnu opět s pravou a potom zase levou a potom zase pravou...atd dokud neodcvičím vaše 4 série... a parťák jede s druhou jednoručkou souběžně a nečeká... je to intenzivnější trénink než to, že parťák musí čekat až dojedeš pravou a levou jednu sérii...potom zase čekáš ty než odcvičí on pravou a levou stranu svoji sérii...protože při 10opakováních na jednu stranu to dělá 20opakování na obě strany - tedy se prodlužuje dvojnásob čas na odpočinek pro toho co čeká než par´ták docvičí a takovouto mezerou (i když se střídáte ihned) se tato intenzita vyrovnává intenzitě svičení přitahování velké činky v předklonu o vašich 8opakováních s následném odfrknutím při strečinku.

Jednoduše řečeno: i když to vypadá, že při odcvičování 4 sérií na pravou a 4 sérií na levou stranu při deseti opakováních na střídačku 1pravá, 1levá, 2pravá, 2levá, 3pravá, 3levá, 4pravá, 4levá v kuse tak to jen vypadá, protože když jedna strana cvičí tak ta druhá odpočívá a naopak a pokud ty po odcvičení jedné i druhé strany předáš štafetu parťákovi a čekáš až si odcvičí pravou a levou...až odcvičí obě strany tak ty mezitím oddechuješ a ztrácíš intenzitu, protože momentálně jede parťák...to u vás nemají jednoručky v páru nebo byste to nezvládli jet v pravé intenzitě a ne jen pseudo...nebo si necháváte rezervu a pojedete to ještě intenzivněji ?

02:04 - každý jede a nečeká až parťák odjede - to je intenzita


hlavně se neurážej jako někteří zdejší čecháčci, kterým je šlápnuto na kuří oko ego a pokračuj ve vylepšování tvého tréninkového úsilí.


Pro mě je to už tak dost intenzivní, jen díky výbornému počasí a kvůli tomu že to neudýchám (sklep, vlhko, nedá se vyvětrat jen přes sklepní okénko :D ) Jedu já levou ruku, potom pravou, potom jede sparing a pak hnedka já. Někomu se to nemusí zdát intenzivní, možná jsem to i špatně napsal, jen tím chci říct, že pro mě osobně v těch podmínkách je to asi maximální ''intenzita''

A na závěr:¨
Určitě jsem se neurazil, já takové dotazy beru a rád na ně odpovím, mají svůj důvod a rád ti vysvětlím styl mého tréninku. Děkuji a snad jsem ti vše objasnil ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanaliM


PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2015 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ať se vám daří podněcovat svalstvo k růstu "sklepáci"

PS: sežeňte si hadici nebo si vyrobte z krabice trychtýř do sklepního okénka a ventilátorem žeňte vzduch z místnosti trychtýřem nebo hadicí ven z okénka... vyrobíš si neškodný průvan ...druhým ventilátorem mířeným na vás si chlaďte těla...výkony se vám zvednou a chuť k tréninku bude trvat déle...
_________________
Jejich revírem je činkárna, jejich tempo je úměrné zkušenostem, jejich protivníci jsou vysedávači na lavičkách, telefonující cvičenci a neuklízeči kotoučů z činek. Muži z Korby 11 posilují ve dne v noci. Jejich úkolem je nabírat a chránit svalovou hmotu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Michal96


PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2015 7:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanaliM napsal:
tak ať se vám daří podněcovat svalstvo k růstu "sklepáci"

PS: sežeňte si hadici nebo si vyrobte z krabice trychtýř do sklepního okénka a ventilátorem žeňte vzduch z místnosti trychtýřem nebo hadicí ven z okénka... vyrobíš si neškodný průvan ...druhým ventilátorem mířeným na vás si chlaďte těla...výkony se vám zvednou a chuť k tréninku bude trvat déle...


Děkujeme chlape ;) a s tím větrákem to bude asi momentálně problém :D takže si neděláme iluze a prostě trénujeme v tom co máme :)




Včera VOLNO!

Dneska mě čeká spodní polovina... zítra dám echo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal96


PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2015 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink č. 2

Středa (nohy) - píšu jen pracovní série

Dřepy
6 sérií x 8 opakování x 90kg¨
2 série x 7 opakování x 100kg

Zakopávání
5 sérií x 8 opakování x 6 cihliček (nevím kolik to může mít, 1 cihlička cca 5kg?, domácí výroba)

Výpony ve stoje
4 série x 12 opakování x 60kg

Strečink

Pocity:
Celý den jsem se těšil na nohy, plný energie, akorát v práci mi dávali záhul, takže jsem měl dost nalítané a bylo to znát. Před tréninkem to pojistil klasicky ''hyphy'' (věrný kamarád :D ), a hned bylo po jakékoliv únavě. Váhu jsem si zvolil na hranici. U posledních dvou sérií jsem měl tmu před očima, byl jsem rozjetý a zvedl jsem váhu z 90kg na 100kg. Šílené série, krásné procítění, silově na dně. Při zakopávání lehké křeče, jako vždy u tohoto cviku, postupem času se to ale zlepšuje. Výpony na lýtka, s tím jsem dost bojoval kvůli rovnováze. Nejsem zvyklý to jet s volnou váhou, ale procítění bylo krásné, skoro jsem neodešel :D. Celkový pocit - radost z dřepů, minulý trénink tam bylo myslím o 15 kg méně, takže parádní.



Zítra mě čeká neplánovaná regenerace, včera jsem totiž nestihl dnešní trénink, a zítra nemůžu kvůli časovému vytížení. Takže posun o jeden den, vrchní polovina mě teda čeká v pátek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal96


PříspěvekZaslal: pá srpen 14, 2015 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink č.3

Pátek (vrchní polovina těla) - píšu jen pracovní série

Krátky trénink core - ''prkno'', superman, most (10 minut cca)

Shyby širokým úchopem
4 série x 8 opakování

Bench press
2 série x 8 opakování x 74 kg¨
1 série x 1 opakování x 94 kg
2 série x 8 opakování x 76 kg

Mrtvý tah klasický nadhmatem
3 série x 8 opakování x 90 kg - s úplným položením osy, 1-2 sekunda pauza-další opakování
1 série x 8 opakování x 106 kg

Tlaky na ramena s JČ
1 série x 10 opakování x 18 kg
3 série x 8 opakování x 24 kg

Přítahy T-osy
4 série x 8 opakování x 55 kg

Horní kladka na triceps
4 série x 10 opakování x 10 kg?

Strečink


Pocity:
V práci jsem měl lenivou, takže jsem celý den proseděl v kanclu. Nohy totálně odrovnané ze středy. Jako bych je jel poprvé v životě :D . Před tréninkem jsem byl dost unavený, ale těšil jsem se. Po tréninku core krásně zahřáty a po shybech pěkně napumpovaný a nahecovaný na bench. Při posledním benchpressu jsem zkoušel po dlouhé době 100kg a nezvládl jsem to, takže jsem se dneškem chtěl přiblížit bez sparinga. Stovku bych tam možna vytlačil, ale bez pojistky jsem to nechtěl zkoušet :D. Pauzy jsem měl mezi sériemi cca minutku. Mrtvý tah mě dost odrovnal, po každé sérii jsem byl donucen si lehnout na zem :D. U tlaků na ramena nejsem zvyklý na JČ, vždycky jezdím s velkou osou, celkem nezvyk no. Přítahy t-osy jsem jel v supersérii s kladkou (honil mě čas). Celkově jsem dneska krásně odtrénoval, procítil každou trénovanou (i netrénovanou) partii. Za dnešek jsem spokojen. Zítra mě čeká spodní polovina těla. Tak jsem zvědavý jak to zvládnu, ráno jdu montovat okna :D.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal96


PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2015 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink č.4

Sobota (spodní polovina těla) - píšu jen pracovní série

Krátký trénink core - ''prkno'', superman, most (10 minut cca)

Přední dřepy - u těchle dřepů furt bojuji s s držením činky, mám strach z toho, že se mi u posledních opakování uvolní činka
4 série x 8 opakování x 60kg
1 série x 6 opakování x 70 kg

Leg press svislý
5 sérií x 10 opakování x 120 kg

Rumunský mrtvý tah
5 sérií x 10 opakování x 60 kg

Strečink



Pocity:
Ráno jsem se dozvěděl, že měl taťka nehodu dopravní, takže celkem v prdeli nálada, ale k večeru jsem šel přeci jen na nohy si trochu zařvat. Čelní dřepy jsem začal zařazovat asi 3 týdny zpět, takže pořád bojuji s technikou a držením činky na správném místě. U rumunského tahu nejsem schopný položit činku na zem, aniž bych se skřivil v zádech (zkrácené hamry). Trénink celkem fajn. Teď dva dny regenerace a poslední týden tohoto tréninku. Začnu jet FEST, jsem zvědavý co to bude dělat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal96


PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2015 5:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink č. 5

Pondělí (vrchní polovina těla) - píšu jen pracovní série

Krátký trénink core - prkno, superman, most

Shyby
4 série x 8 opakování - úchop na střídačku

Bench press
2 série x 8 opakování x 76 kg
1 série x 1 opakování x 100kg
2 série x 8 opakování x 80 kg - poslední série byla přerušovaná (nejdříve 6 opak. a potom dojet ty dvě)

Přítahy v předklonu VČ
4 série x 8 opakování x 54 kg - spodní záda totálně odrovnané, nohy tak samo ze soboty

Tlaky na ramena v sedě
2 série x 8 opakování x 36 kg (1 série před hlavu, druhá za)
2 série x 8 opakování x 46 kg (1 série před hlavu, druhá za)

Přítahy JČ v předklonu s oporou
4 série x 8 opakování x 24 kg - bez pauzy, jedna ruka potom druhá a hned ta první

Přítahy VČ k bradě
4 série x 10 opakování x 20 kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal96


PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2015 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak po třech dnech jsem se dostal do posky, měl jsem samé zařizování, lítání a všechno možné. Jídlo jsem měl v praci v jednu třeba poslední a pak až v 9 večer. Mezi tím třeba jen banán nebo něco na zub. Na trénink jsem se těšil.

Trénink č.6

Čtvrtek (vrchní polovina těla) - na nohy jsem byl moc slabý, chtěl jsem si dát takový trénink spíše na vetší váhu a malé opakování.

Shyby
4 série x 6-10 opakování - úchop na střídačku

Bench press
1 série x 12 opakování x 54 kg
1 série x 8 opakování x 60 kg
1 série x 3 opakování x 70kg
1 série x 3 opakování x 80kg
1 série x 3 opakování x 90 kg
1 série x 1 opakování x 100 kg (při dotahu jsem se zastavil, sparing trošičku pomohl, síla utekla na dovolenou

Mrtvý tah - nad 100 kg si většinou dávám pásek, dneska jsem na to ale neměl náladu takže komplet bez opasku
1 série x 8 opakování x 60 kg
1 série x 6 opakování x 70 kg
1 série x 3 opakování x 80 kg
1 série x 3 opakování x 90 kg
1 série x 3 opakování x 100 kg
1 série x 1 opakování x 110 kg
1 série x 1 opakování x 120 kg
1 série x 1 opakování x 130 kg
1 série x 1 opakování x 140 kg
1 série x 1 opakování x 150 kg - tady jsem se špatně nastavil, kolena moc u sebe, úchop taky, přišel jsem si jak kdybych měl záda jako kočka, ale podle sparinga byly rovné :D tak snad se mu dá věřit

Kliky na bradlech
4 série x 10 opakování x 10 kg

Kladiva biceps + horní kladka triceps
4 série - na pořádné napumpování (povedlo se)

Pocity:
Na začátku jsem se cítil tak na osu u benche i mrtvoly, nakonec to celkem šlo. Po dlouhé době změna u opakování takže spokojenost celkem. Nebyla nálada na větší počty.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal96


PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 5:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Po prakticky týdenní pauze z osobních důvodů jsem včera najel na Freimen's FEST! Během deseti dní jsem absolvoval 2 tréninky vrchní poloviny těla. Včera odpoledne jsem si zašel udělat radost do nového fit shopu. Dneska mám narozeniny, tak jsem si rovnou vybral dáreček. Protein a creatin. Když už začínám najíždět na silovo-objemový trénink. Uvidíme co se bude dít. Jídlo si budu hlídat co nejvíce. Za těch deset dní to ale byla katastrofa. V práci jsem jedl pěkně, ale jakmile skončila, tak bylo poslední jídlo v jednu hodinu a potom až někdy večer před spaním. Teď by měl být klid. Jde se na to.

Trénink č. 7

Začátek tréninku FREIMEN'S FEST! (8 týdnů snad)

Pondělí - píši jen pracovní série

Benchpress na rovné lavici
8 sérií x 4 opakování x 80 kg - na bench jsem se dneska moc necítil, ale zkusil jsem vzorek pumpy od Amixu, a celkem to nakoplo. Nálada na trénink byla, ale po tom týdnu jsem si přišel bez šťávy. Po první sérii bylo všechno pryč, a já byl soustředěný krásně na trénink. Šílené procítění, tyhle typy tréninku mě baví

Přítahy v předklonu s VČ
6 sérií x 6 opakování x 60 kg - tady jsme mohli dát klidně více, ale chci udržet zvyšování váhy po celou dobu tréninku fest

Legpress svislý
4 série x 8 opakování x 133 kg - pěkně pomalu dolů, hezky to tahalo

Doplňkové cviky 1a
Bicepsový zdvih s JČ (kladiva, s protočením) - 4 série x 8 opakování na každou ruku

Benchpress na úzko - 4 série x 8 opakování x 54 kg (těžké jak svině, dlouho jsme nezařadili tento cvik, ale paráda. Pěkná změna)

Břicho na kladce vrchní - 4 série x 25 kg x 20 opakování (musím u tohodle cviku přijít na bod, kde to tahá nejvíce. Procítil jsem to pěkně, křeče do břišního ''svalstva'' jsem chytal hezké :D )

Pocity:

Po tréninku jsem se cítil jako polobůh :D. Zničený, ale přesto plný energie. Těším se na středu, to přijdou nohy jako hlavní partie. Takové tréninky jako Bear, mi vždycky sednou. Po dnešku spokojený
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

přeji všesko nejlepší k narozkám... mohl napsat kolik ti je :D ale podle ročníku v nicku usuzuji, že 19? (píšeš to v uvodu logu, moje blbost)
na freimen´s fest sem chtěl najet taky, strašně si to chválil Filip Vaško kdysi, protože jet korte už je nuda a toto je něco pestrého!
chtěl sem taky, ale vzhledek k tomu, že napravuju zkrácené a ochablé svaly, tak mi tam chybí spousta cviků, které jsem zacal cvicit...
ale je to jeden ze systmu kterej bych vydrzel odjet.

edit: budu sledovat jak to jde..
nazacatek to pry ma byt takle podsekle, i presto ze citis ze to je lehke, jde o ten objem... jel to tu mirus kdysi dokonce, sem si to procital
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal96


PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mravenečku jo 19 mi je :) děkuji ;) tak snad ti náprava půjde rychle a najedeš na to taky :) Korte moc nemusím, spíše jsem vždy volil tu bear, tohle je ale něco úplně nového tak uvidíme co to bude dělat. Dneska se cítím dobře, trochu bolí spodní záda, mívám to z benche silového, přitom přemostění se snažím minimalizovat. Ten bench bych zvládl i více to asi jo, ale jak říkáš je důležité podseknout. To byl asi největší boj se držet těch 80kg, sparing totiž na mě tlačil ať přihodíme asi po druhé sérii ale potom si to rozmyslel a uznal že to je dobře nastavené :D :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Při mostovani mam taky i sem tam křeče, je to zkrácení spodku...někdy mi pomůže pásek.
Jinak když to hodně bolí... Nohy na lavici a ne na zem. Nezapojis nohy, ale bude to ok 😊
Tak to dělám.
Tak nechť to jde[/url]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal96


PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2015 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak :D zkrácený spodek? jak se to dá řešit? protahovat se snažím pořádně po tréninku no. A ty nohy na lavici taky to tak dělám, akorát u těch těžších sérií to nejde vytlačit :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Michalův deníček Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: