Nouzové jídlo


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nouzové jídlo  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Nouzové jídlo
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Když nemáte možnost najíst se kvalitně, ale jedině ve fasfoodu, co děláte?
Prostě nežeru
26%
 26%  [ 4 ]
Dám si to nejmenší zlo (napište co to je)
13%
 13%  [ 2 ]
Dám si co mi chutná (nic jako menší a větší zlo tam není)
60%
 60%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 15

Autor Zpráva
Spazik


PříspěvekZaslal: po září 07, 2015 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Jeste mi nikdo nerekl, proc si v takovych pripadech nezajit do normalni restaurace? do 2 kil se v pohode kvalitne najis

Taky nevim, ale je pravda že někdy to může být komplikované, protože tam žádná není (dálnice, obchvaty měst, centra metropolí apod.)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlkisekk


PříspěvekZaslal: po září 07, 2015 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Číča napsal:
Polotucny tvaroh,da se vylizat i bez lzicky (a zeny to v budoucnu ocení). Mozzarela light,vodu vylít do hajzlu,snist z pytliku... Bezne si ji beru treba do kabatu,kdyz nekam tahnu v noci.

Nosit po kapsach pytliky s mozzarelou, to je dobry ulet. Pokudclovek neni tyden pred soutezi, tak se v CR naji vsude, at uz si zajde do obchodu, na pumpu ( skoro vsude jsou proteinove tycinky) , do restaurace atd. Kdyz si koupis wrapa v mc , tak je to grilovane maso, salat a tortila, vsechno v pohode.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Číča


PříspěvekZaslal: po září 07, 2015 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlkisekk napsal:
Číča napsal:
Polotucny tvaroh,da se vylizat i bez lzicky (a zeny to v budoucnu ocení). Mozzarela light,vodu vylít do hajzlu,snist z pytliku... Bezne si ji beru treba do kabatu,kdyz nekam tahnu v noci.

Nosit po kapsach pytliky s mozzarelou, to je dobry ulet. Pokudclovek neni tyden pred soutezi, tak se v CR naji vsude, at uz si zajde do obchodu, na pumpu ( skoro vsude jsou proteinove tycinky) , do restaurace atd. Kdyz si koupis wrapa v mc , tak je to grilovane maso, salat a tortila, vsechno v pohode.

Sám jsi úlet...v menším městě se prostě po 22.h nenajíš. Ano,nějaký hamburgery,turci,atd. mozna funguje,ale to obvykle nepotrebuji.
_________________
Jsem zvíře,které pustili ze ZOO za dobré chování.
Log:
http://forum.ronnie.cz/post1122639.html#1122639
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: po září 07, 2015 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kebab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: st září 09, 2015 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nouzově když jedeš třeba autem, tak do kufru shaker a do něj protein. Vodu seženeš snad všude (vozím třeba v autě)...a nemusíš nic řešit. K tomu musli tyčka a nemusíš ani odcházet od vozu. Případně, pokud je to jednou za čas se dá klidně i jídlo vynechat nebo se naopak najíst prakticky čehokoliv. Zase bych to nehrotil, pokud se nechystáte na Olympii amatérů:o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JeanMarais


PříspěvekZaslal: so září 12, 2015 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Důvody, proč se někdy nedá zajít do normální restaurace (což je samozřejmě lepší) jsou různé - někdy prostě kolegové nechtějí, jindy není čas a můžu si vzít jen sebou něco do ruky, jindy jedu po dálnici a McD je jediné, co potkám, jindy jsem v kanclu a na oběd nemám čas a kolegové mi jsou ochotní donést jen něco z fastfoodu, kam jdou sami na oběd...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sasakr


PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2018 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Celkem by mě zajímalo, co z toho běžně dostupnýho tria KFC/MC/kebab je nejobstojnější.

Kebab je předpokládám nějakej přesolenej separát, ale nějaký bílkoviny v tom budou, trocha zeleniny a tortila z bílý mouky, která zas takovej malér taky nebude.

V MC jsem teď byl po letech, burger stál snad 150, byly tam dva tenoučký plátky asi slušnýho masa, ale nic tak hladovýho jsem dlouho neměl.

No a nakonec něco, co poslední dobou využívám bohužel čím dál tím víc, a tím je kuřatárna. Na menší hlad menu o 5 stripsech a zeleninový salát. Když větší hlad, tak ten jejich box o 5 stripsech a 3 křídlech. Oboje za dost směšný peníze uvážím-li, kolik masa v tom celkem je.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2018 11:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já nouzi řeším v subway

Salát (mísa plná salátu, rajčat, okurků, nakládaných okurků, oliv, papriky), k tomu za příplatek avokádo, a jako základ dvojitá porce steak s cheddarem. Posypat oregánem, a polít olivovým olejem.

Suma sumárum nějakých 120-130kč a na téhle kombinaci není ani jedna surovina špatná a nutričně je to ok
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kebab je v pohode, pokud je v nem opravdovy maso a ne takova ta mleta hmota z buhviceho (a s 50% obsahem mouky).
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cratach napsal:
Kebab je v pohode, pokud je v nem opravdovy maso a ne takova ta mleta hmota z buhviceho (a s 50% obsahem mouky).

GL s najitím poctivého kebabu, dneska už snad všichni jedou z té mražené sračky - polotovar který dodává nějaký velkobchod... Nějaký maso v tom asi je, ale je to procesované nějakým způsobem.

Kebab kde si dělají svoje maso jsem roky neviděl... nebo o tom nevím.

Jinak popularitu Mekáče u nás moc nechápu. Aby se tam člověk trochu najedl, nechá tam tak 2-3 stovky a za to už je normální restaurace nebo třeba sushi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nouzové jídlo Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: