BAZAR


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - BAZAR  Úvodní stránka -> Ostatní -> BAZAR
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne únor 08, 2015 12:50 pm    Předmět: BAZAR Odpovědět s citátem

Po založení bazaru v sekci strongman, jsem se rozhodl založit ještě jeden, univerzální. Nedávno jsme prodávali lavici z našeho fitka vhodnou pro domácí použití, nevěděl jsem kam jí dát, tak jsem jí hodil do domácích posiloven. Tentokrát se potřebuji zbavit gauče, tak snad nikoho neurazí, že ho dám i sem.

Myslím, že tohle téma se tu hodí. Návštěvnost vysoká a kde kdo shání a prodává kde co.

Proto tenhle univerzální bazar pro vše, co i nesouvisí s naším sportem.

Moje nabídka:

Prodám moderní designový rohový gauč. Ekokůže. Hezký, nepopraskaný. Pouze na dvou spodních rozích malinko natržená hrana (cca 3 cm) při stěhování. Roztržení není vidět z normálního pohledu. Rozměry cca 250x200 cm. Původní cena bezmála 20 tis. Nyní 6000 kč. Rychlé jednání = sleva. Domažlice.

_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: po září 21, 2015 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Caute, prodavam kryt na iphona 5/5s, prodal jsem ho a je mi k nicemu.
Kryt pro iphone 5/5s Arnold Schwarzenneger
Prodám zadní kryt na iphone 5/5s, nepoužitý (přechod na jiný telefon), bez škrábnutí. V ČR nesehnatelný! Dovoz z UK. PC 400kč. Platba předem na účet; osobní odběr Litovel.
CENA 350kč
FOTO
http://i.imgur.com/kTvEudQ.jpg
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opinena


PříspěvekZaslal: po září 21, 2015 10:41 am    Předmět: Stolek pod notebook Odpovědět s citátem

Nabízím stolek pod notebook,
několikrát použitý,je vyroben z tenkostěných jeklů a MDF desky,lze nastavit jeho výšku i sklon plochy pod notebook,pro snadnou manipulaci je stolek na kolečkách,lze přisunout k posteli nebo gauči,celkové rozměry desky 80 x 40 cm,menší deska 32 x 40 cm,větší deska 48 x 40 cm,výška 66 - 96 cm,stolek stříbrný,barva desky černá,po Pardubicích a okolí přivezu zdarma,cena 500Kč.

odkaz na galerii
http://opinena.rajce.idnes.cz/Stolek_NTB/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dzitro


PříspěvekZaslal: po září 21, 2015 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
Caute, prodavam kryt na iphona 5/5s, prodal jsem ho a je mi k nicemu.
Kryt pro iphone 5/5s Arnold Schwarzenneger
Prodám zadní kryt na iphone 5/5s, nepoužitý (přechod na jiný telefon), bez škrábnutí. V ČR nesehnatelný! Dovoz z UK. PC 400kč. Platba předem na účet; osobní odběr Litovel.
CENA 350kč
FOTO
http://i.imgur.com/kTvEudQ.jpg


sorry za reakci..

Ale to pouzdro je super, kdyby něco podobného bylo na IP 6, hned bych bral.. Nevite kde sehnat nejaky? Spojeny s fitkem? Díky

PS: Kdyztak SZ.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: po září 21, 2015 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To bude asi stejne jak s timto, tady u nas jsem zadny nenasel, jedine si ho nechat vyrobit nebo ten ebay no.. to uz pak ten dovoz vyjde cenove lip.
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondřej


PříspěvekZaslal: po listopad 09, 2015 3:12 pm    Předmět: Stojan na dřepy + polohovací lavice Odpovědět s citátem

Prodám kvalitní stojan na dřepy a polohovací lavici značky Impulse. Obojí v perfektním stavu,

Jedná se o tyto dva produkty:
https://obchod.ronnie.cz/s-3054-impulse-lavice
https://obchod.ronnie.cz/s-3120-stojan-na-drep

Původní cena 6990 Kč za lavici a 9990 Kč za stojan, celková původní cena tedy 16 980 Kč.

NOVÁ CENA JEN 9990 Kč ZA OBOJÍ! V podstatě tedy dostanete lavici v hodnotě 6990 Kč zdarma!

Pouze osobní vyzvednutí na Praze 10, ulice Svahová. Vše lze jednoduše rozmontovat a odvézt v osobním autě.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2015 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z našeho fitka Sportovní centrum Domažlice prodáme starší řadu strojů Grün sport, konkrétně stroje na předkopávání a zakopávání. Cena za oba stroje komplet se závažím 15 000 Kč. K odběru v polovině prosince. Více info u mě.

_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
legnava


PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2015 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prodám stojan na bech press z jeklu 50x50x2, dá se vysunout až do výšky 170 cm, takže použitelné i na dřepování. cena 1500 kč.
Nemohu vložit foto nejde to.
sport.bazos.cz/inzerat/54433959/Bench-stojan.php
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opinena


PříspěvekZaslal: st leden 13, 2016 8:20 pm    Předmět: Multi-Hip kladka Odpovědět s citátem

Nabízím Multi-Hip kladku k posilovacím věžím Body-Solid,další info na email.
opinena@seznam.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin.lingan


PříspěvekZaslal: po únor 01, 2016 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, prodám bílé pánské tričko s šedým nápisem Nebbia, vel. M/L, odpovídá spíše M.
Měl jsem ho pouze jednou na sobě, je jednou vyprané.
Důvod prodeje: nevyhovující velikost.

Cena: 450,- Kč

Možnost osobního předání v Praze nebo zaslání poštou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út únor 02, 2016 8:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prodám Briefs Inzer na cca 110 kg. Více info pm.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filip Vaško


PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2016 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj chlapy, kdyby někdo potřeboval cokoliv co se týče věcí ze železa, tak není problém, vyrábíme všechno:

- CAR DEADLIFT
- LOG LIFTY
- KUFRY
- FARM WALK
- KLECE
- BENCHE
- TRAP BAR
- žebříky, žebřiny , crossfit klece
- prostě všechno
- a všechno.



Ukázka :









Kdyby se cokoliv líbilo stačí napsat :)
Ať se Vám daří
Díky Filip
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Loudy


PříspěvekZaslal: so listopad 26, 2016 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prodám časopisy M&F a Svět kulturistiky. Od každého cca 70ks, takže dohromady kolem 140ks. Čísla od roku 2008 a novější.
Pro více info pište do zpráv
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
n.i.k.d.o.


PříspěvekZaslal: po březen 06, 2017 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

***
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ervinko


PříspěvekZaslal: čt duben 20, 2017 1:51 pm    Předmět: Predám voucher na Army Run Captain Odpovědět s citátem

Predám voucher na bezplatnú registráciu na prekážkový závod Army Run Captain, ktorý sa uskutoční 22. 4. 2017 v Hluboké nad Vltavou. Cena dohodou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Inzerce na lide.ronnie.cz:

Zaujala Vás některé z nabídek zde v bazaru? Buďte při nákupu opatrní! V případě, že je autorem inzerátu někdo, koho neznáte, nebo kdo má v našem diskusním fóru jen velmi krátkou historii, neposílejte mu peníze dopředu na bankovní účet a preferujte osobní předání. I případné zaslání zboží dobírkou může mít svá úskalí (balík otevíráte až po zaplacení a může v něm být cokoliv jiného), tzn. i zde musí být opatrnost na prvním místě!

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - BAZAR Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: