OT - balbiho log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - OT - balbiho log  Úvodní stránka -> Na smazání... -> OT - balbiho log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jamesco


PříspěvekZaslal: čt září 24, 2015 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechápu, co se tu zase rozjíždí za debility. Těžký rozpažky, někdy lehce zkombinovaný s tlakama, hlavou nahoru jsou jeden z nejlepších cviků na vršek prsou. Chtěl bych vidět všechny borce, co to cvičí s 5kg jednoručkama a nesypou, jaký mají hořejší prsa. Žádná sračka to neni.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: čt září 24, 2015 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

olejnas... snaha o zesměšnění
balbi nedělá trojboj ...nepíše že to sou trojbojařské treninky....dělá jen v pátek trojbojařské cviky dle sebe né dle tréninkových metod pro trojbojaře..
takže cos napsal je jen pokus o urazku nic vic... i ta poznamka na jeho 100x100 mrtvolu kombinovana s darwi... jen pokud o urazku...
..obrazek kolující na fb:
[img][/img]
..takove prispevky jako ty cos napsal, tak maj snahu jen zesměšnit... naprosto ubohe (tim nenapadam tebe jako osobu, zrejme jsi nejaky trojbojar nevim..).čau
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt září 24, 2015 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja reaguju na nazev logu, ktery je "Balbiho log - trojboj RAW" a ktery je dle meho vic nez nestastne zvoleny, tot vse...

Zminka o tom, kdyz netrenovany tupon dela challenge ala 100x100 a akorat se tim odmrda je rozhodne na miste a nemela by byt nikdy zapomenuta, minimalne jako odstrasujici priklad na tema nemyslis, zaplatis!

PS: Nejsem trojbojar. Obrazek presne vystihuje co jsem zac.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: čt září 24, 2015 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zase ho urážíš, že je netrénovaný tupon... co seš zac proboha? to mi povez
edit: aspon to zkusil, ja bych to ani nedal proste.. on to dal... tak se ucis z chyb a co... urazis jenom
edit II: se mrkni jak dlouho cvici, co vse uz zkusil, tocil suplementy... umi mluvit pred kamerou, dela v doktorine, uz je zenatej..na svuj vek uz neco udelal... nebudu z nej delat boha, neni, ale tak se podiv, ze on ani nemachruje nikde, nenadava tu nikomu... a ty mu sem napises takove utocne prispevky, ktere jen zesmešnujou nebo spis urazej... tak ja nechci na tebe byt zly, ale tak ve dvaceti si byl zenatej? mel si prehled jako on aspon v nejakem odvetvi..? a vahy nezveda strasny... nato jaka byl susenka tak mu to de... nevim proc je na miste ho urazet..
..tim te nechci napadat nebo bejt hnusnej na tebe jo. ale podle me ses jen chytl řeči a pridal se...
nerikam hlavne ze by balbi byl buh, ani nechci rikat ze je to clovek co neco dokazal, nebo ze je nadpozemskej to v zadnym pripade, ale tak urcite to neni flakac ani zadnej klucina co by byl namyslenej nebo namachrovanej, neplaca nesmysly... ok..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt září 24, 2015 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já momentálně pracuju na jedný velký buchtě na pupku a nejlíp mi jde jednoruční kladivový zdvih s půllitrem piva, ale až začnu, tak si konečně zdejší legendy oddychnou, protože ten pravej lynč začne u mě v logu
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt září 24, 2015 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
já momentálně pracuju na jedný velký buchtě na pupku a nejlíp mi jde jednoruční kladivový zdvih s půllitrem piva, ale až začnu, tak si konečně zdejší legendy oddychnou, protože ten pravej lynč začne u mě v logu


Ale ty tiez furt len slubujes!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt září 24, 2015 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Grimley napsal:
já momentálně pracuju na jedný velký buchtě na pupku a nejlíp mi jde jednoruční kladivový zdvih s půllitrem piva, ale až začnu, tak si konečně zdejší legendy oddychnou, protože ten pravej lynč začne u mě v logu


Ale ty tiez furt len slubujes!



pšt ! :D nemůžete si vyplašit oběť lynče ještě předtím, než začne psát log
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - OT - balbiho log Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: