Tvaroh vs. tvrdý sýr (ektomorf)



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tvaroh vs. tvrdý sýr (ektomorf)  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Tvaroh vs. tvrdý sýr (ektomorf)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ondrej007


PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2015 4:18 am    Předmět: Tvaroh vs. tvrdý sýr (ektomorf) Odpovědět s citátem

Zdravím,

je možné/vhodné nahradit tvaroh za tvrdý sýr?
Začínám s cvičením a výkrmem a jsem kost a kůže, takže mě (teď) netrápí obsah tuku nebo kalorie.
S ohledem na bílkoviny je chutnější a snadnější spořádat 10dkg eidamu (25g bílkovin) než 25dkg tvarohu (29g bílkovin).

Je možné to takhle nahradit dokud na sobě nevidím ani náznak tuku?

Díky,
Ondřej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coder


PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2015 6:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jez to co ti chutná
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Enn


PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2015 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vyhybat se tukum neni dobry, takze se toho vubec neboj:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blackoff


PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2015 9:02 am    Předmět: Re: Tvaroh vs. tvrdý sýr (ektomorf) Odpovědět s citátem

Ondrej007 napsal:
Zdravím,

je možné/vhodné nahradit tvaroh za tvrdý sýr?
Začínám s cvičením a výkrmem a jsem kost a kůže, takže mě (teď) netrápí obsah tuku nebo kalorie.
S ohledem na bílkoviny je chutnější a snadnější spořádat 10dkg eidamu (25g bílkovin) než 25dkg tvarohu (29g bílkovin).

Je možné to takhle nahradit dokud na sobě nevidím ani náznak tuku?

Díky,
Ondřej



Jestli jsi kost a kůže, tak řešíš zbytečnosti. Jestli má něco 25 nebo 29 gramů bílkovin pro tebe určitě není rozhodující. Když chceš přibrat, tak po bílkovinách to nebude... Jinak já dávám denně 100-200g tvrdého sýra, protože není jídlo, které by ještě nešlo vylepšit pár plátky eidamu nebo madelandu
_________________
180/80
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pokedex


PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2015 10:01 am    Předmět: Re: Tvaroh vs. tvrdý sýr (ektomorf) Odpovědět s citátem

citace:
Jestli jsi kost a kůže, tak řešíš zbytečnosti. Jestli má něco 25 nebo 29 gramů bílkovin pro tebe určitě není rozhodující. Když chceš přibrat, tak po bílkovinách to nebude... Jinak já dávám denně 100-200g tvrdého sýra, protože není jídlo, které by ještě nešlo vylepšit pár plátky eidamu nebo madelandu

pod tohle se můžu podepsat taky jsem sýrovej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondrej007


PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2015 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za reakce.
Snažím se právě koukat čeho v čem je kolik, protože za 29 let stravování se na prasáka po česku (knedlíky a omáčky, rohlíky/uzeniny, hromady balastu) jsem nenabral nikdy nic.
Teď, když už něco jím, tak ať to ty hodnoty má.
Jsem taky hodně na sýry a uzený eidam nebo zmiňovanej Madeland, tím se dá cpát pořád :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tvaroh vs. tvrdý sýr (ektomorf)
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: