NEJ videa na YouTube.com II


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - NEJ videa na YouTube.com II  Úvodní stránka -> Videa -> NEJ videa na YouTube.com II
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cipinek


PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2015 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ryvaru napsal:
já tohohle šílence nechápu už dlouho je to borec... doufám, že se brzo objeví někde na závodech


vždyť to jen ten týpek ze seriálu Ajťáci...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blackoff


PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2015 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ryvaru napsal:
já tohohle šílence nechápu už dlouho je to borec... doufám, že se brzo objeví někde na závodech



Někde psal, že chce do 94 kg kategorie.. tak předpokládám, že příští rok by mohl.
_________________
180/80
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CIZO


PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2015 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mravenec1 napsal:
...

Co je to za sranec ten ripebeast? Taky jsem od nich dostal na FB spam. Podle těch videí to je nějakáka čupr značka na trikách od vietnamců, chápu to správně?
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2015 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jabko nebo Pomeranc?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2015 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2015 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jedno z nejlepších videí, co jsem kdy viděl

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2015 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ted jsem na to dokoukal na swagliftu, Milan naprosto brutalni

A ten strongman a powerlifter v jednom nebo co to je, docela me prakvapilo, za ani neumi udelat drep na paralel
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2015 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky mně ty jeho dřepy dost zklamaly... stejně jako ten milanův loglift ale musím říct, že fakt pecka výkony co předvedli oba dva to že vyhraje milan jsem docela čekal... je to neskutečná mašina, obzvlášť na to, že je to kulturista
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2015 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na bicak jen 40 kg velka cinka, to je teda slabota, dit to byl nejdulezitejsi cvik
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2015 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolik dřepů by mu uznali v IPF? První dva? Jako masakr výkony, o tom žádná, ale ta kvalita opakování by se mohla v budoucnu sledovat více jako u CF.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2015 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ryvaru napsal:
taky mně ty jeho dřepy dost zklamaly... stejně jako ten milanův loglift ale musím říct, že fakt pecka výkony co předvedli oba dva to že vyhraje milan jsem docela čekal... je to neskutečná mašina, obzvlášť na to, že je to kulturista


Milan neni preci strongman a kolikrat za zivot ten loglift v ruce asi drzel? Drepy jsou neco jineho, ty musi kazdy silove zamereny sportovec zvladnout a navic ta vaha nebyla tak velka na to, aby musel delat ty ctvrt opakovani, natoz pro powerliftera a strongmana
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2015 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to že s tím zrovna není zvyklej trénovat není důvod, proč počítat jako opakování když to nezvednul ani nad hlavu natož ne tak aby se to dalo uznávat... měl sílu na to ty ruce propnout, tak nevím proč to nedělal (nebo vlastně vím, ale měl to propínat) to je můj názor, jakožto někoho kdo by to sotva zvednul, takže na tom hovno záleží a stejně je to jedno, ale měl to prostě propínat

navíc zrovna já nejsem někdo kdo by všechno jezdil dobře, takže to chápu a ještě jednou obdivuju jeho výkon
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2015 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Ted jsem na to dokoukal na swagliftu, Milan naprosto brutalni

A ten strongman a powerlifter v jednom nebo co to je, docela me prakvapilo, za ani neumi udelat drep na paralel


Neviem, kto ten Prochádzka je, ale dlho si s podobnou technikou nezacvičí, príšerné polodrepy a z tých jeho pamŕtvol mi behal mráz po chrbte, oproti tomu Grznár je technik ja hovado, Milan zo cťou, aj ked ten loglift dával prečudesne, pokojne na to silovo mal, pred súťažou im mali jasne vysvetliť, aká technika je požadovaná, mali si to odskúšať a pod., potom začať, takto tie pravidlá boli prinajmenšom pochybné,inak ako záťaž dokopy masívna...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2015 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ryvaru napsal:
taky mně ty jeho dřepy dost zklamaly... stejně jako ten milanův loglift ale musím říct, že fakt pecka výkony co předvedli oba dva to že vyhraje milan jsem docela čekal... je to neskutečná mašina, obzvlášť na to, že je to kulturista


Log lift nie je sranda, oproti štandardnej ose je to citeľne náročnejšie.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nicols


PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2015 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně to teda připadne celkem vtipné, to dělali někde v garáži nebo kde?
Ta bloncka si tam vyřvala hlasem staré ochlastky (ač rozhodně nevypadá, spíš mě zaráží, že ti borci kolem drželi huby a ona to hnala)
Ty techniky nemá ceny hodnonit, šlo o závod ale ten loglift kdyby si jebli po hlavě, tak bych se ani nedivila, protože to měli k sobě celkem blízko
Jinak všechna čest!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - NEJ videa na YouTube.com II Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: