Muscle&Fitness


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Muscle&Fitness  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Muscle&Fitness
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Je pro vás časopis Muscle & Fitness přínosem?
ano, nacházím v něm většinou samé dobré články
5%
 5%  [ 6 ]
ano, některé články jsou docela dobré
18%
 18%  [ 19 ]
dobrý článek se tam objeví jednou za čas ...
50%
 50%  [ 53 ]
domnívám se, že úroveň článků je spíše horší
25%
 25%  [ 27 ]
Celkem hlasů : 105

Autor Zpráva
Rimmer


PříspěvekZaslal: st červen 25, 2003 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně, historie je dobrá. Ale poslední číslo mi opět nasralo, páč tam za ty prachy fakt nic není, občas se objeví dobrej článek, ale teď nic moc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka


PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2003 11:10 am    Předmět: M+F Odpovědět s citátem

Rimmer napsal:
Přesně, historie je dobrá. Ale poslední číslo mi opět nasralo, páč tam za ty prachy fakt nic není, občas se objeví dobrej článek, ale teď nic moc.

Ještě se připojím.
V 70tých letech jsem měl ( asi do roku 83) 10 ročníků STADIONU svázaných.Byl jsem strašný fanda do sportu.Taky tam vycházelo na pokračování , historie siláků , včetně různých fám a pověstí, včetně jejich primitivní treninky. Hodně se psalo o našich kulturistických úspěších ve světě. Nyní velmi lituji, že jsem je daroval do knihovny jednoho pasťáku.
Ale třeba vtom Stadionu se psalo o všech sportech , takže široké téma a možnosti.
Pokud ale časopis mapuje jenom jeden sport a má mít 90 stran každý měsíc, není to lehké . On ten náš trenink je taky někdy ( pořád) stejný , že ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karda


PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2003 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

"!...Osobně mám sice vůči tomuto trendu vážné výhrady, je však zjevné, že ve vrcholovém sportu současnosti se v široké paletě odvětví využívají všechny možné dostupné prostředky na zvyšování výkonnosti. Legálně i nelegálně. (V bodybuildingu je to zvlášť markantní, protože celá jeho podstata je vizuální.) Fakticky však lze o někom prohlásit, že dopoval, pouze až tehdy, když mu antidopingovou zkouškou prokáží použití látky ze seznamu zakázaných prostředků. Taková je prostě realita, ať se nám to líbí, nebo ne..."

Vytaženo z úvodníku M&F 7/2003. Není to nádhera
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka


PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2003 9:48 am    Předmět: M + F Odpovědět s citátem

Ale v jádru je to pravda !!!
Většina z Vás bude s tímto souhlasit. I když se občas potkám z výrokem , jako, dřepnul jsem 200 a čistej. Jako by se styděl .
Mě by stačilo , když dotyčný řekne : dřepnul jsem 200kg.Tečka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 5:48 pm    Předmět: Re: M + F Odpovědět s citátem

Na chvilku se mi do rukou dostal nový M&F, zaujali mě tam dvě věci: trénink Štěva Havlíka bulharskou metodou/silovkou, nevím jak to tam přesně bylo. A z tréninku Michaela Jai Whitea bicepsový zdvih s vyhozením, nebo tak nějak, prostě v určité fázi (asi je jasné ve které) tu činku vyhodil do vzduchu, zase ji chytl a pokračoval. Neměl jsem čas to nějak studovat, jen jsem čekal ve fitku na placení, tak jsem to vzal do ruky, kupovat si kvůlivá tomu celý časopis nechci. Nemohl by to někdo okomentovat, nebo mi poslat ty stránky po PM? Vím že je to v rozporu s autorským zákonem, ale jsem ochotný to risknout.
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2007 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jsem si taky MF prohlížel a usoudil jsem, že těch 80,- Kč opět investuji jinam.
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kebab


PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Věřím, že není lehké naplnit ten časák, ale je fakt, že už v tom člověk, co to kupuje už dýl, moc nového tím pádem nenajde. A k tomu "čistý", Jirko, mám stejný názor. Taky stačí utáhl jsem tolik a tolik a hotovo. Bez dalších kydů. Jinak mi ten člověk přijde spíš směšný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robb


PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemá někdo článek o Vincu Taylorovi z čísla 8/07? Tuším, že se to jmenovalo "Cesta zpět".
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pecina


PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mám
_________________
Dobrá posilovna nemá nic do činění s tím, jak hezké posilovací stroje tam jsou.
Nebo jestli mají bazén nebo klimatizaci. Dobrá posilovna smrdí směsí lidského potu a nabízí svým zákazníkům box s magnéziem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FITNESSMAN


PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 8:09 pm    Předmět: Můj názor na Muscle Fitness Odpovědět s citátem

Já si myslím, že se z toho stává reklamní časopis. Je fakt, že každý měsíc to naplnit bude jistě úloha nesnadná. Osobně si myslím, že lepší investice je Svět kulturistiky. Mě v těch časákách chybí silnější orientace na domácí scénu - i když musím uznat, že Svět kulturistiky je v tom dost dobře. Podle bych tam víc ukázal i běžný kluky z Česka. Ty obyčejný kuky co chodějí makat, loví informace, mají svoje idoly. Takový si myslím že jsou motivací pro ostatní kluky který by to chtěli zkusit, ale většinou se stydí jít do fitka poprvé, protože se stydí, že neví co a jak, koho se zeptat a hlavně nevypadat směšně, že nic nezvednou. Je pěkný dívat se na fotky mistrů co rvou stovky kg, ale když tam člově nevidí nic jinýho, tak to může bejt i demotivující. Co vy na to?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumun deadlift


PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pred par mesici tam byl dobrej clanek o Andy Boltonovi....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robb


PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To bylo myslim v prosinci pokud myslíš ten samý článek co já
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rumun deadlift


PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Robb napsal:
To bylo myslim v prosinci pokud myslíš ten samý článek co já


jo...vono beztak moc clanku o liftu tam neni...az na nejaky ty vysledky..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sabli


PříspěvekZaslal: po leden 04, 2016 7:59 pm    Předmět: titulní strana Odpovědět s citátem

Zdraví nevíte někdo, jak se jmenuje model z titulní obálky 12/2009?

Děkuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: po leden 04, 2016 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chad Crouse, trvalo mi to asi 2 sekundy cez google
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Muscle&Fitness Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: