Přestávka s posilováním



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Přestávka s posilováním  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Přestávka s posilováním
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
clarsik


PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2016 3:16 pm    Předmět: Přestávka s posilováním Odpovědět s citátem

Ahoj,

cvičil jsem cca rok, měl jsem celkem slušnou formu, ale bohužel na konci listopadu jsem kvůli škole přestal cvičit, jednoduše jsem nestíhal a přes Vánoce jsem byl moc lenivý!

Jak to funguje se svalama, když mají cca měsíc přestávku? Je pravda, že "svaly mají pamět" a ztracené svaly teď rychleji porostou ? Nebo budu muset zase dřít, abych se dostal tam, kde jsem už byl ? Děkuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2016 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

začni zase cvičit a uvidíš sám...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
clarsik


PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2016 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nějaká lepší odpověď, prosím ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2016 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak samozrejme, ze se do formy jako pred pauzou dostanes mnohem driv po mesicni opauze, nez kdyby si pred tim necvicil vubec.
Ptas se, jako kdyby si podle odpovedi chtel rozhodnout jestli vubec zacit cvicit.
Proste bez kecu zacni makat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
clarsik


PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2016 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

samozrejme ze zacnu, vim ze je to hloupa otazka,ale chtel jsem vedet, jestli s tim ma nekdo zkusenost a jak to chodi...jinak díky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2016 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

clarsik napsal:
Nějaká lepší odpověď, prosím ?


Lepší není. Ten čas pauzy samozřejmě není nijak dlouhý, takže to zpět půjde relativně rychle, ale jak rychle je striktně individuální. Jaké to bude právě u tebe odhadnout nijak nejde, začni a uvidíš.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
to je on


PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2016 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tady skoro všichni cvičí, pak toho nechávají, a pak zase začínají... a nikoho to nes#re :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: pá leden 01, 2016 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je on napsal:
tady skoro všichni cvičí, pak toho nechávají, a pak zase začínají... a nikoho to nes#re :-)


Jo, a voda je mokra a trava zelena, nebo jak to bylo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po leden 04, 2016 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za měsíc "pauzy" by si snad ani neměl pozorovat žádné fyzické změny, krom lehce nižší síly/výdrže. Tam kde si byl by si měl být do pár týdnů.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: po leden 04, 2016 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě fascinuje jak vždycky někdo začne příspěvek: O posilovani vím všechno, mam super formu, jidelnicek na 100 % atd. a potom se zeptaj na takovou picovinu na kterou by se nezeptal ani autista co v životě necvicil.
_________________
Nevěřte lidem, co nejí celá vajíčka a nepijí alkohol.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
clarsik


PříspěvekZaslal: po leden 04, 2016 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cmeni napsal:
Mě fascinuje jak vždycky někdo začne příspěvek: O posilovani vím všechno, mam super formu, jidelnicek na 100 % atd. a potom se zeptaj na takovou picovinu na kterou by se nezeptal ani autista co v životě necvicil.


Pravděpodobně sis spletl příspěvěk, protože na nic takového jsem se neptal. Jestli máš tendenci někoho urážet, zkus to někde jinde, třeba mezi takovýma profíkama co ví všechno a nepotřebují se na něco ptát, jsem si jistý že mezi ne patříš :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
clarsik


PříspěvekZaslal: po leden 04, 2016 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Za měsíc "pauzy" by si snad ani neměl pozorovat žádné fyzické změny, krom lehce nižší síly/výdrže. Tam kde si byl by si měl být do pár týdnů.


fyzické změny pozoruji, narostlo břicho a zvedám určitě mín díky za příspěvěk!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ryvaru


PříspěvekZaslal: po leden 04, 2016 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dej si pár tréninků a budeš za chvilku zpátky... měsíc není moc a neříkej mi,že si nestíhal cvičit kvůli škola... za 1. je to určitě jenom výmluva a stíhat si to musel a za 2. se radši vyser na hodinu na učení a běž cvičit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
clarsik


PříspěvekZaslal: po leden 04, 2016 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ryvaru napsal:
dej si pár tréninků a budeš za chvilku zpátky... měsíc není moc a neříkej mi,že si nestíhal cvičit kvůli škola... za 1. je to určitě jenom výmluva a stíhat si to musel a za 2. se radši vyser na hodinu na učení a běž cvičit


Z části to pravda je, měli jsme těžké zkoušky, ale z části máš pravdu, trošku jsem na to sral :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Přestávka s posilováním
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: