5 3 1 program - zkušenosti



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 5 3 1 program - zkušenosti  Úvodní stránka -> Strongman -> 5 3 1 program - zkušenosti
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JoeC


PříspěvekZaslal: po leden 11, 2016 6:06 pm    Předmět: 5 3 1 program - zkušenosti Odpovědět s citátem

zdar siláci a silačky,
má tu někdo zkušenosti a dojmy s programem 5 3 1? Hodlám vyzkoušet, budu rád za každou myšlenku, i kritickou!
Díky!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NoWeight


PříspěvekZaslal: út leden 26, 2016 12:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdárek, 5/3/1 jsem jel cca 4 měsíce a dalo by se říct, že jsem si na něm odpočinul :-).. Na mě to konkrétně moc dobře nezabírá, máms raději tréninky s vyšší intenzitou, ale jako regenerace dobrý ;-).. jel sem pode tohodle: https://www.t-nation.com/workouts/531-how-to-build-pure-strength

hlavní výhody (pro mě):
+dobře se uregeneruje
+trénink netrvá dlouho
+můžeš si pohrát s asistenčními cviky, zařadit cviky na zlepšení úchopu, břicho - prostě takový ty čipovinky kolem, který se ti u delších lifterskejch tréninků nechce dělat

nevýhody:
-necítil jsem se z tréninku unavený
-deload jsem vnímal jako utrpení, upřímně - stačí mi deloadovat pár dní, týden už je pro mě zbytečně dlouhá doba
-podsekutná maximálka ze které se vypočítává trénink a když sem jel 1+ opáček v úplném závěru cyklu, tak tam padlo nečekaně moc opakování..
_________________
"The mind is everything, if you don´t believe you can do something, then you can´t."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
PMKB5


PříspěvekZaslal: út leden 26, 2016 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

NoWeight: Všechny "nevýhody" bych přepsal k výhodám :-)

5-3-1 je fajn program, osobně doporučuji.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: út leden 26, 2016 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zrovna včera jsem si říkal, kde je panu Mackovi konec
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PMKB5


PříspěvekZaslal: út leden 26, 2016 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Zrovna včera jsem si říkal, kde je panu Mackovi konec


Díky za optání, mám se fajn! Fórum nepravidelně sleduji.

Ať se daří i tobě.
_________________
Pavel Macek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marky V.


PříspěvekZaslal: út leden 26, 2016 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wendlera jsem jel snad rok v kuse. Mám vytištěný ty jeho příručky, tak jsem je poctivě nastudoval a zkoušel různé variace a musím říct, že je to opravdu pohodový dlouhodobý trénink s pomalým zlepšováním. Člověk se cítí příjemně, není unavený, ale mám pocit, že s jinými silovými programy se lze zlepšovat výrazněji. Wendler rozhodně není trénink na to, že si ho člověk vyzkouší na měsíc. Spíš je to dlouhodobá strategie a filozofie. Takže je to v přístupu, jestli člověk vidí "nevýhody" jako NoWeight nebo "výhody" jako PM.
_________________
"Dřep je dřep, pane řediteli!" - profesor tělocviku z filmu Cesta do hlubin študákovy duše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 5 3 1 program - zkušenosti
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: