Jak si děláte kafe


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak si děláte kafe  Úvodní stránka -> Ostatní -> Jak si děláte kafe
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si koupil komplet Hario v Oxalisu, ale taky mám radši menší podniky a né giganty.

Btw. dost lidí si myslí, že co je dražší je okamžitě i lepší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostislaw


PříspěvekZaslal: po březen 30, 2015 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kupuju nejlevnější kávu, pokud možno robustu, hodím do hrnce cca 25gr, nechám povařit, přecedím a hotovo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xakrurychle


PříspěvekZaslal: po březen 30, 2015 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ještě jsem tomu nepřišel na chuť...
občas, rozuměj celkem asi 3x jsem byl v costě na Americanu a jednou jsem byl v Tchibu na něčem obdobným - Tchibo za 1/3 ceny jasně vyhrálo :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: po březen 30, 2015 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rostislaw napsal:
Kupuju nejlevnější kávu, pokud možno robustu, hodím do hrnce cca 25gr, nechám povařit, přecedím a hotovo.
Piješ kvůli kofeinu? :o)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rostislaw


PříspěvekZaslal: po březen 30, 2015 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, k vůli kofeinu, proto ta robusta, do presovače kvalitní arabiku na chut.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2016 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,
používá tady někdo z Vás kávovar? Doteď jsem používal frenchpress, ale chci si už pořídít nějaký levnější kávovar...strop mám 5000,-. Vybírám mezi http://kavovary-cajovary-espressa.heureka.cz/delonghi-ec-680/ a http://kavovary-cajovary-espressa.heureka.cz/gaggia-gran-prestige/. Je tu někdo, kdo v tomhle dokáže poradit? A reakce hodné "primacafe" si prosím odpusťte... :D Jinak, u mě zatím vede ten Delonghi a byl mi doporučen i jedním člověk co v tomhle pracuje již 10 let (za předpokladu, že 5k je strop).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2016 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty jsi fajnšmekr...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pr!nc


PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2016 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dříve jsem byl docela velkým pijákem rozpustné kávy. Asi před rokem jsem si koupil mocca konvičku a ta káva (nějaké to Tchibo nebo Jacobs) je z toho naprosto super a s rozpustnou kávou to nejde srovnávat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2016 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chadzi napsal:
Zdravím,
používá tady někdo z Vás kávovar? Doteď jsem používal frenchpress, ale chci si už pořídít nějaký levnější kávovar...strop mám 5000,-. Vybírám mezi http://kavovary-cajovary-espressa.heureka.cz/delonghi-ec-680/ a http://kavovary-cajovary-espressa.heureka.cz/gaggia-gran-prestige/. Je tu někdo, kdo v tomhle dokáže poradit? A reakce hodné "primacafe" si prosím odpusťte... :D Jinak, u mě zatím vede ten Delonghi a byl mi doporučen i jedním člověk co v tomhle pracuje již 10 let (za předpokladu, že 5k je strop).


měl jsem poslední dva roky automat De Longhi s mlýnkem na kafe, v akci stál tuším 7ku. dělal velice slušný kafe ale já čůrák snobskej jsem musel mít něco extra a koupil jsem si Juru. mám ji měsíc a je mi do breku. kafe žádnej posun, spíš horší, ale ten zmrd chce speciální odvápňovací kapsle /jedno odvápnění vyjde na kilo/, navíc chce kapsle na čištění!!! které se dělá každých 80 udělaných káv a stojí cca 50 korun na jedno čištění a navíc chce ještě speciální přípravek na čištění tzv. mléčných cest... takže capuccino jsem úplně zavrhnul, když tak si vedle našlehám mlíko v aparátu za 15 stovek a přidám si ho do kafe...
takže De Longhi jednoznačně můžu doporučit, kdyby mi to nebylo blbý, tak ho seberu mámě, které jsem ho dal, když jsem pořídil tenhle pamrd...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shooter


PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2016 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

10 let piju turečka to je lahoda. Občas to změním na rozpustnou. Hlavně ty ochucené z Oxalisu
_________________
Pokud něco opravdu moc chceš, musíš něco obětovat.

Můj Log > http://forum.ronnie.cz/shooteruv-objem-up-to-90kg-t26856.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2016 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turek je dobrej. Ale na můj vkus ztratíš dost času přípravou, zalít to musíš vařící a pak čekat...
každopádně, chuťově je super.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
I.N.G.


PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2016 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tu Delonghi EC 680 mám doma 5. týden. Presso na tom dělám z doma mleté čestvé kávy z malých pražíren. Za mě ti to můžu s klidným svědomím doporučit, na tom odkazu na Heurece je i moje recenze na tu mašinu (arny71).
_________________
Pozitivní rozdíl občas pozoruji, ale důkazy na to nemám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrseky


PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2016 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pořád je to stejná písnička: surovina+mlynek. A kavovar? Jedině poctivou pákovku bez napěňovacích nesmyslů.
Co alternativy? Třeba Aeropress? Za málo peněz hodně muziky...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2016 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

I.N.G. napsal:
Tu Delonghi EC 680 mám doma 5. týden. Presso na tom dělám z doma mleté čestvé kávy z malých pražíren. Za mě ti to můžu s klidným svědomím doporučit, na tom odkazu na Heurece je i moje recenze na tu mašinu (arny71).

Do Delonghi ec 680 jdou dokonce koupit nepřetlakové misky a pasujou tam prý bez jakékoliv úpravy...jedno i dvouporcová stojí do 300,-. Takže to taky vidím na delonghi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2016 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nestacim zirat
Dam do litrove nalgenky lzici nejake instantni kavy plus tri lzice cukru (vsechno polevkove naplnene"nakopec")
Zaliju 7deci vody a po hrdli doplnim mlekem a cestou do prace vypiju
Jeste abych se s tim nejak babral
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak si děláte kafe Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: