operacia varikokely



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - operacia varikokely  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> operacia varikokely
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukas007


PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2015 6:50 pm    Předmět: operacia varikokely Odpovědět s citátem

Zdravím makači stala sa me neprijemna vec dostal sem varikokelu co me znemoznilo cvicit z velkou vahou a nejaky partie sem musel temer celkem vyradiť a moje prosba o radu zni múžu pak po operaci pokracovať v kulturistice nebo to bude zbytecny a udelaji se me s toho jeste vetsi problemy ? Dik za rady
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2015 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

můžeš to zkusit...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
iridan


PříspěvekZaslal: po únor 08, 2016 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau, já už jsem to absolvoval a nyní po XX měsícich zas celkem "normálně" cvičím. Pauza po operaci minimálně měsíc a pak dále moc nepřetěžovat nohy. Nyní jsem 10 měsíců po operaci a jedu sem tam i dřep a jiné zátěžové cviky, ALE s jistým omezením, protože mě dost tahá jizva, která je přetižená a není to vždy úplně příjemné. Nyní se zde na foru taky ptám, zda už někdo řešil tuto fázi a zda nenahradit dřep atd. nějakým jiným cvikem. Varikokéla se buhužel může vrátit a proto není doporučované silové cvičení. Avšak ber mě s rezervou, protože to řeším pár měsíců a určitě se najde někdo, kdo nám o tom řekne více a poradí.:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukas007


PříspěvekZaslal: st březen 23, 2016 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dik za odpoveď ja som ešte na operacii nebol pretoze na slovensku nerobia mikrochirurgicku operaciu aspon som nikde nenasiel a nechcem to rizkovat aj ked je to uz dosť zle a ty si mal mikrochirurgicku operaciu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - operacia varikokely
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: