Estetika oblečenia do posilňovne - riešite to ?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Estetika oblečenia do posilňovne - riešite to ?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Estetika oblečenia do posilňovne - riešite to ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mablung


PříspěvekZaslal: po leden 25, 2016 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Mablung napsal:
Já se bavím. A je mi líto, že jsem nevystudoval psychologii. Strašně rád bych zdiagnostikoval Randa, který má potřebu řešit, jestli se v posilovně líbí holkám.


řekl bych že tak 90% návštěvníků fitness zařízení tam jde s motivací vypadat dobře a tudíž by asi těch 90% potřebovalo psychoanalýzu... bude to asi nějaká deviace

Dobře vypadat na pláži. Ale chodit do posilky s tím, že TAM MOŽNÁ (vynechme skupinu, která holky cíleně balí ve fitku) zbalím babu, je vrchol zoufalství. Perfektně to parodoval třeba Howard v Big Bang Theory.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po leden 25, 2016 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No Randoo se jenom zeptal, jestli to někdo řeší, nepsal nic o tom, že to řeší on:)
Jinak mi fitko nepřijde v ničem odlišné od kavárny, restaurace, diskotéky nebo divadla. Prostě veřejné místo a když se tam s nějakou dám do řeči, není na tom nic zvláštního.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bestial


PříspěvekZaslal: so únor 13, 2016 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Obliekam sa podla toho do jakeho fitka idem...

Ked idem medzi strongmanov vezmem si najstarsiu mikinu a stare zajebane teplaky.

Ked idem do fancy fitka zladim si outfit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Estetika oblečenia do posilňovne - riešite to ? Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: