Aktuality aka fight news


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 450, 451, 452 ... 464, 465, 466  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Aktuality aka fight news  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Aktuality aka fight news
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Turakam


PříspěvekZaslal: čt březen 17, 2016 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Douglas napsal:
http://www.scrapdigest.com/party-animal-films-conor-mcgregor-claims-coked/

Jestli se to potvrdi, tak je odepsany.


To myslíš vážne? odvtedy bol minimálne dvakrát testovaný, keďže jasne vidieť, že je to niekedy z bodobia po zápase s aldom:), takže môžeš byť úplne v pokoji. Patrí k najtestovanejším zápasníkom v ufc, neviem, či nemal 4-5 testov za min. rok...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mike Priest


PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2016 1:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jezis Douglasi, ty by sis to hrozne pral vid? Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict .. Udus se tim hejtem a pobrec si doma do polstare, ze Fedor je uz nula a kazdej z top 15 v hw ufc by ho vyliskal, dokonce i ten arlovski, kterej se po letech probudil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2016 7:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rekreacni drogy, snad vyjma trávy, se prece netestuji- viz Jones. Jde mi spíš o to, že pokud se to potvrdí, tak ho UFC upozadí a sponzoři opustí. Šarapka by mohla vyprávět. Schválně jsem nepsal žádný citový výlev, jen konstatování, páč fetky v USA moc tolerované nejsou a hned to mám v ksichtě
To Mike Priest: :-D
_________________
Ty ses takova vecne pesimisticka a neprejici devka, ktera se tvari jako nejvetsi odbornik a pravej fanousek bojovejch sportu a navic jeste k tomu pametnik, takze mas vzdycky co rict.. Udus se tim hejtem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2016 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

UFC FN 85 Spoil

Videl jsem jen dva zapasy. V co-main eventu bylo k videni tri naprosto odlisna kola. V prvnim se Lombart vytriskal a odesel fyzicky, Magny ustal neskutecnou rezbu a pak ve druhem pekne pracoval hlavne rukama, Lombard uz byl hodne staticky, mel sice po pekne trefene nejaky zablesk iniciativy, ale dneska na to nemel. Nejake to valeni a zas neskutecna demolice Lombarda, rozhodci to nevim proc neprerusil, minutu dostaval kubanec zbytecnou sadu. Treti kolo uz jen cekani na ukonceni.

Mir vs. Hunt - paradni KO, takhle to umi jen Hunt. V prestrelce sedla a vypla. Ani nemusel dobijet.
Mrknu i na dalsi zapasy, zas takovy nenapadny event a asi i dobra show.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: út březen 22, 2016 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hunt a tie jeho walk-off KOs....

_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2016 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.rizinff.com/en/rizin-1-scheduled-fighter

No, mohlo to byt lepsi. Snad to nebude fiasko.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2016 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ako toto sa ozaj neda brat velmi vazne ta card zo sportiveho hladisko, cisto fun hodnota, dokonca veljy otaznik bad zdravim a zmysluplnostou viacerych zucastnenych...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy


PříspěvekZaslal: st březen 30, 2016 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno. Nejak je tu ticho ohladom Conora. Pritom uz nejaky ten piatok sa snazi o rematch na UFC 200 s Diazom a vypada to vypada.. ze dostane znova na budku aj asi v 155tke.

Neberiem mu sance ze da Diazovi KO no cisto pragmaticky.. som zvedavy na vyhovorky.

UFC 200 ma dokonca trailer bez akychkolvek ohlasenych zapasov.. a zatial to nic hviezdneho ani nie je.

Diaz def. McGregor via ...
Velasquez def. Browne via ...
Hendricks def. Gastelum via ...
Mousasi def. Brunson via ...
Lauzon - Sanchez


aaaaaa Jones znova zatknuty za porusenie podmienky. Neviem ci to suivisi s tym ze dostal 5 ticketov i za pretekanie na svetlach. Vypada ze hej. Na jeho obranu poviem, ze ten policajt mi pride kus butthurt zato ze nema tiez rovnaku.. co to je corvettu?




nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
esprit


PříspěvekZaslal: st březen 30, 2016 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ten policajt je velmi butthurt, 'why is your car so loud?' by som sa necudoval keby jones vtedy vzblkol a silou mysle ho zaskrtil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: st březen 30, 2016 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jop, je to corvette, a ten policajt je dobry trt este cut the attitude...
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2016 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

speedy napsal:
Mno. Nejak je tu ticho ohladom Conora. Pritom uz nejaky ten piatok sa snazi o rematch na UFC 200 s Diazom a vypada to vypada...

Nechtel sem k tomu nic psat, zas by me Rehorova klaka psula z hejtu. Champion pude zase o vahu vys s typem, se kterym jasne prohral a na stejnem eventu pujdou dva borci o interim titul, proste UFC se rozhodla porazit Rizin i v debilnich matchupech.

Jinak me se karta libi, kazdy zapas muze byt rezba:

MAIN CARD
Nate Diaz vs. Conor McGregor
Jose Aldo vs. Frankie Edgar TITLE FIGHT
Travis Browne vs. Cain Velasquez
UNDERCARD
Derek Brunson vs. Gegard Mousasi
Kelvin Gastelum vs. Johny Hendricks
Takanori Gomi vs. Jim Miller
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2016 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to zaujimve, zjavne pripravuju uz eventuelne conor vs frankie v new yorku. Inak este netreba zabudat na vraj dva tri zenske matche, vratane mozneho tituloveho.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmeni


PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2016 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne se spis zda, ze chce zapas s GSP, proto bude i odveta v 77. Coz mi ale prijde naprosto absurdní, protože i kdyby nějakým zázrakem Nata porazil, tak gsp s nim vytre oktagon takovým způsobem, ze bude muset okamzite ukončit kariéru.
_________________
Nevěřte lidem, co nejí celá vajíčka a nepijí alkohol.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Turakam


PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2016 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cmeni napsal:
Mne se spis zda, ze chce zapas s GSP, proto bude i odveta v 77. Coz mi ale prijde naprosto absurdní, protože i kdyby nějakým zázrakem Nata porazil, tak gsp s nim vytre oktagon takovým způsobem, ze bude muset okamzite ukončit kariéru.


Aha, takže ho uwrestlí 5 kôl na dec, ozaj vytretie oktagonu, nič v zlom, ale gspeho zápasy posledných rokov žiadne terno
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Douglas


PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2016 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Cmeni napsal:
Mne se spis zda, ze chce zapas s GSP, proto bude i odveta v 77. Coz mi ale prijde naprosto absurdní, protože i kdyby nějakým zázrakem Nata porazil, tak gsp s nim vytre oktagon takovým způsobem, ze bude muset okamzite ukončit kariéru.


Aha, takže ho uwrestlí 5 kôl na dec, ozaj vytretie oktagonu, nič v zlom, ale gspeho zápasy posledných rokov žiadne terno

Z peti poslednich zapasu mas tri Fight of the Night: zadne terno, kdyz to neskonci pred limitem... Tak pravil Turakam.
Kdybys napsal, ze po pauze bude marny, tak snad, ale zpochybnovat jeho titulaky? ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Aktuality aka fight news Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 450, 451, 452 ... 464, 465, 466  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: