Let do Manchesteru


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Let do Manchesteru  Úvodní stránka -> Ostatní -> Let do Manchesteru
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michal96


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jsem dostal tip, že není na škodu si přibalit do batohu cigarety a v uk je prodat. Na osobu by mělo být povoleno 40 krabiček cigaret tj 800ks bez vyptávání. Zkoušel to někdy někdo? Udělalo by to celkem slušný vývar, minimálně by to zaplatilo letenky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Už je to pár let, co jsem do Anglie lítala já a je pravda, že cigarety v danou dobu stály přes 5 liber, nevím kam se cena došplhala k dnešnímu dni. Jediné místo, kde se daly koupit nějak normálně byl Polský krámek, kde je prodával pašované pod cenou.

Tedy pokud je tam rozprodáš dobrá ruka o něco levněji, stále by si měl vydělat.
_________________
Říkal tu někdo profesionální jedlík?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal96


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no díval jsem se na tesco stránky v uk, a ''benson a hedges gold'' nebo jak se to píše vyjde na cca 9,6 liber. Tady je koupim za cca 80-90kč. Takže při tom množství by to mohlo udělat dost. Spíše jde o to, jak to je v reálu na letišti jestli dělá kontrola nějaké problémy nebo ne. Letadlem jsem ještě necestoval, takže proto se ptám :D :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo aha, promiň. Špatně jsem to pochopila. :) Rodina je většinou měla po kufrech zamčené na zámeček a nikdy žádné trable neměla.
_________________
Říkal tu někdo profesionální jedlík?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Michal96 napsal:
no díval jsem se na tesco stránky v uk, a ''benson a hedges gold'' nebo jak se to píše vyjde na cca 9,6 liber. Tady je koupim za cca 80-90kč. Takže při tom množství by to mohlo udělat dost. Spíše jde o to, jak to je v reálu na letišti jestli dělá kontrola nějaké problémy nebo ne. Letadlem jsem ještě necestoval, takže proto se ptám :D :)


a kde je budeš prodávat? na ulici?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xnewstedx


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Predas ich za den dva. Zisti si vsak kolko je max cigariet na osobu (aj ked viem o ludoch co nosia plne kufre a nikdy nemali problem). Kolega lieta casto do Belgicka len kvoli cigam a oplati sa mu to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal96


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xnewstedx napsal:
Predas ich za den dva. Zisti si vsak kolko je max cigariet na osobu (aj ked viem o ludoch co nosia plne kufre a nikdy nemali problem). Kolega lieta casto do Belgicka len kvoli cigam a oplati sa mu to.


Vezmu ten max. povolený počet kusů na osobu, bude to jen takové plus pro mě nemám potřebu to hnát do nějakých extrému.


Hulkie, na ulici je prodávat nebudu. Jedu tam bydlet ke známému, ten si myslím že bude mít aspoň jednoho kamaráda kuřáka, kterému se to vyplatí ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ikee


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně, se pak skupuje po kartonech a stačí být v malé komunitě mezi známými a zmizí jak prach. :)
_________________
Říkal tu někdo profesionální jedlík?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal96


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ikee napsal:
Přesně, se pak skupuje po kartonech a stačí být v malé komunitě mezi známými a zmizí jak prach. :)


pravda, nebojím se toho, že by mi ležely v tašce nějak extra dlouho :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: po březen 21, 2016 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Michal96 napsal:
no díval jsem se na tesco stránky v uk, a ''benson a hedges gold'' nebo jak se to píše vyjde na cca 9,6 liber. Tady je koupim za cca 80-90kč. Takže při tom množství by to mohlo udělat dost. Spíše jde o to, jak to je v reálu na letišti jestli dělá kontrola nějaké problémy nebo ne. Letadlem jsem ještě necestoval, takže proto se ptám :D :)


a kde je budeš prodávat? na ulici?


Ponuky vidamavam na facebooku v cesko-slovenskej komunite...pravidelne.
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Let do Manchesteru Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: