Raw 2016! pomoc


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Raw 2016! pomoc  Úvodní stránka -> Soutěže -> Raw 2016! pomoc
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Judson


PříspěvekZaslal: út duben 26, 2016 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DiamonD123 napsal:
Musíš mít homo dres (singlet), tričko s krátkým rukávem, pod singletem slipáče (ale to se snad tak nehlídá) a sportovní obuv s rovnou podrážkou.


Nj, treba tady


Sakra, takto jsem si teda RAW nepredstavoval, ale chapu, ze jinak by v tom obleceni byl asi bordel a svadelo by to k svindlovani.

Edit :
http://powerlifting.cstv.cz/pravidla_RAW.pdf
LoL, no vazne : Soutěžící musí mít pod dresem oblečeny standardní slipy nebo spodní kalhotky (ne boxerky) vyrobené z jakékoliv směsi bavlny, nylonu nebo polyesteru.

Kouklam, ze je docela problem najit eshop, kde se neco takoveho prodava.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
waocaseki


PříspěvekZaslal: st duben 27, 2016 7:39 am    Předmět: Velkost Odpovědět s citátem

Aku veľkosť singletu mi treba Borci? Nikde neviem nájsť tabuľky a nemám možnosť si to vyskúšať
Idem objednať z powersport sk

výška 168cm
váha 71-74 (nalačno-večer)
hrudník 97-99cm
stehná 60cm
boky93 cm
pas80 cm
ďakujem za pomoc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: st duben 27, 2016 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukal jsem na goodlift http://www.goodlift.cz/cs/trikoty/11-titan-singlet-cerny.html - na tvojí váhu by ten singlet měl být velikost L
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: pá duben 29, 2016 12:25 pm    Předmět: Re: Raw 2016! pomoc Odpovědět s citátem

waocaseki napsal:
Caute Borci potrebujem poradiť aky dres alebo singlet a bandaze na kolena si mám kúpiť pre raw trojboj?
Idem tam 1. Krát a v tomto sa vôbec nevyznám prípadne pošlite likny ďakujem..
Prípadne čo ešte potrebujem?


Chtelo by to upresnit v jake federaci budes zavodit.

Pokud v IPF, tak budes potrebovat singlet. Bandaze na kolena jsou zakazane. Muzes mit jen natahovaci navleky (nejsou povinne). U singletu je celkem jedno, jaky si poridis. U navleku bych ti doporucil jednoznacne navleky od SBD.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Raw 2016! pomoc Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: